Jump to content

Moto Zajednica

Moto Guzzi NTX (Enduro) - 1000e i gajba piva

Recommended Posts

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XRV 650 Paprika

 

Motor je na prodaju do 19-og, posle toga sam na odmoru, a kad se odmorim porazmislicu o daljoj prodaji :)

 

Vise informacija (zaista vise, duga pesma moze da se opeva o motoru) na 064/329-10-10 Milan, Beograd

post-1918-12879042037413_thumb.jpg

post-1918-12879042037665_thumb.jpg

post-1918-12879042037921_thumb.jpg

post-1918-12879042038165_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Pa piše ti lepo u naslovu teme - 1000€ i gajba piva, al sad uz inflaciju i ćoratanje idu 2 gajbe + kinta  :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ovaj motor se prodavao i prosle godine, pa je covek bio odustao od prodaje. Kolko se secam radi se o modelu od 350 ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XRV 650 Paprika

Motor je 350, od V35/II  a druga masina je u delovima. Motoru sam promenio elektricnu instalaciju koja je bila problematicna, bio je kod Ljube Bugarskog u servisu sredjeno je jos gomila stvari, ali sam na kraju odlepio kad mi je posle svega toga stao na semaforu. Problem je u kompresiji, treba da promenim karike, sto cu uraditi kad se vratim s odmora, ali tada vec nece biti na prodaju, ili bar ne po istoj ceni...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XRV 650 Paprika

Upravo sam se vratio sa odmora, tako da bi najbolje bilo da me pozovete ima puno informacija vezano za motor, moj broj je 064 329 10 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XRV 650 Paprika

Pa hajde i da napisem:

 

Motor je Moto Guzzi NTX 350, originalni motor je u delovima (koliko mi je receno ispravan je), a na njega je nasadjen motor od V35/II, tj onaj koji moze da se nadje kod nasih vojnih V35ica. Instalacija je zimus kompletno preradjena, posto je imao losih spojeva, neispravnih releja i slicno...

Redovan servis je uradjen proletos kod Bugarskog... Problem se javio sa desnim cilindrom koji ima slabu kompresiju, pa se desava da kad se ugreje zamasti svecicu. Motor je registrovan jos nekih mesec dana cini mi se, u mom je vlasnistvu, mada jos nisam uradio saobracajnu na moje ime.

Inace motor je po gabaritima slican SuperTeneri i Africi, sa malo vecim rezervoarom (32l), generalno meni je bio pukao film, posto sam ga dosta sredjivao, ulozio dosta vremena i para u njega. Ako stignem, za vikend rasturam masinu (sto je kod njega jednostavno, ima 10tak srafova koji treba da se odvrnu da bi se skinuli glava i cilindar, motor ne mora da se skida sa rama, pa cak ni rezervoar), a u utorak bi trebalo da uzmem karike.

Sto se tice opreme, imam tri kofera i rol bar, delova imam jedan sanduk otprilike...

Motor je na Novom Beogradu, ko zeli moze da pogleda, samo trebalo bi dan unapred da se javi radi dogovora.

Inace slobodno mozete da pogledate cene NTX-ova na www.moto.it

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

...Inace slobodno mozete da pogledate cene NTX-ova na www.moto.it

 

...a ti probaj onda da je prodaš tamo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja