Jump to content

Moto Zajednica

Trazi se TV snimatelj motorista za turing dokumentaRac

Recommended Posts

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Dragi moji forumdzijski bajkeri,

 

Po ugledu na mnoge do sada snimljene emisije tipa Long Way Round, Easy Riders i slicne, nasoj ekipi je na pamet pala slicna ideja. Kao prvo ekipa su: Hitman, Mikka, Cope (bog da mu ruku prosti), Kaca, moja malenkost - MlaDeR i Bane (namerno na kraju)... Inace, radim kao producent na jednoj novoj televiziji koja sa emitovanjem pocinje u februaru. U ovom trenutku formiramo programsku semu i postavljamo emisije, tako da ja sada pokusavam da proguram nasu buducu emisiju za koju smatram da moze da bude hit...

 

Elem, malopre navedena ekipa i ja imamo tu ideju vec duze vreme, ali tek sada imamo mogucnost da je i sprovedemo u delo...

Ono sto nam treba je motorista snimatelj i to sto bolji, kao sto je Claudio u LWR...

 

Za pocetak bismo snimali putovanja po Srbiji ukljucujuci sam put, stajanja, upoznavanje s lokalcima, zanimljivi detalji, dogodovstine i td, a nakon uspesnog prvog pilot serijala prelazimo na inostranstvo, ali otom-potom...

 

S toga, molim zainteresovane snimatelje bajkere da mi se jave na mail> mladen.jankovic@sbb.co.yu, mob> 064/1160674 ili mi posalju privatnu poruku kako bismo stupili u kontakt i razgovarali o navedenom snimanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Mika je to radio u Francuskoj' date=' ako se ne varam.

Gde cete boljeg od njega[/quote']

Pa nisi ni ti :moli: lose ruke sa kamerom :mrgreen: :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83
A na sta misli Smajser kad kaze da "nisi ni ti lose ruke sa kamerom"???

 

misli na rane radove Blagoja Toplicica u studiju 'Stojanovic-Film'

 

Dobro je sve dok nije u pitanju studio Film Radomira Belacevica... :wink: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Mislim na ''ciklus'' filmova nastalih po standardima ''San Fernando Valley''. :omfg: :rolleyes:

 

Potreban Vam je snimatelj koji je dobar i na asfaltu i van njega.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
S toga' date=' molim zainteresovane snimatelje bajkere da mi se jave na mail> mladen.jankovic@sbb.co.yu, mob> 064/1160674 ili mi posalju privatnu poruku kako bismo stupili u kontakt i razgovarali o navedenom snimanju.[/quote']

Ako si mislio na snimatelja-kamermana koji to zna profesionalno da radi, to mislim da mozemo naci a bajkera i da ujedno snima to ce biti techko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ako žele zanimljive epizode sa padanjima po bespuæima, dramom i ostalim dogodovštinama u vožnji, nešto kao ona dva mentola u LWR kad padaju iz èista mira, nek se otvore za honorar i sve može se dogovorimo.. :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Nista se ti ne brini Cope prijatelju, danas montiram materijale sa nasih putovanja u jedan socan trailer i vec planiram kako da zaradimo na tvojoj nesreci :D:D:D

 

Gasho, kojom kamerom si snimao onaj video i gde si je zakacio? Dobro izgleda, mozemo mozda nesto da se dogovorimo. Samo ostaje problem to sto si ti u CG...

 

Ernesto, da li smo to nas dvojica komsije mozda???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Ernesto' date=' da li smo to nas dvojica komsije mozda???[/quote']

 

pa ne bas prave komsije - vrata do vrata ali u odnosu na razdaljinu ostalih clanova foruma.... :lol:

Ja sam kod Vukovog spomenika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

E, Mladere, upoznao si Glistu, on je radio na TV Metropolis kao voditelj i zna sa kamerama, a 9 meseci je šljakao na turistièkom brodu kao fotograf i kamerman. Ima i nešto opreme, ali više od toga iskustva, volje i vremena. Jedino što nema, a to je volja da se kaèi na sajt. Cimni ga na 063 245801, možda on može da Vam pomogne.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
E' date=' Mladere, upoznao si Glistu, on je radio na TV Metropolis kao voditelj i zna sa kamerama, a 9 meseci je šljakao na turistièkom brodu kao fotograf i kamerman. Ima i nešto opreme, ali više od toga iskustva, volje i vremena. Jedino što nema, a to je volja da se kaèi na sajt. Cimni ga na 063 245801, možda on može da Vam pomogne.

 

najzli[/quote']

 

Eto resenja! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Ernesto, pa stvarno jesmo komsije, ziveo sam kod Vuka ceo zivot, sada sam na godinu dana presao kod INEX-a dok mi ne struse i ne izgrade kucu... (Zahumska, beli VFR750 iza barikada)

 

Najzli, znam Vladu, upoznali smo se i vec pricali da radimo NDT za TV na kom trenutno radim, ali nisam uspeo da ga uhvatim poslednjih dana. Poslednje put kada smo se culi bio je u bolnici jer se iskilavio od guranja vfr-a :D:D:D Salim se, super vam je VFR (vi ste braca jel da?)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd
E' date=' Mladere, upoznao si Glistu, on je radio na TV Metropolis kao voditelj i zna sa kamerama[/quote']

A video ja poznat mi nesto lik kad sam ga onomad zaustavio da ga (te) pozdravim... radio je sa onim Galebom i ekipom ako se ne varam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...(vi ste braca jel da?)

Da da, to su ta ozloglasena braca :mrgreen:

 

Snimao je Vlado vec neki materijal sa Pecom i samnom na Miseluku, trebalo bi ovih dana (nadamo se) da bude na DVD-u pa da vidis kako to rade Najzlijevci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
(Zahumska' date=' beli VFR750 iza barikada)

[/quote']

 

E, a zaboravio si da napomeneš kad ne zakljuèavaš motor, i kad nisi na gajbi... :twisted: :twisted: :twisted: :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja