Jump to content

Moto Zajednica

gsx400e 1983

Recommended Posts

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Krusevac

Motor iz naslova mi se nudi povoljno pa me zanima vase misljenje drugari. Motor je u top stanju redni dva cilindra  44.000km pa me zanima kakav je to model,koliko je izdrzljiv,da uzimam ili ne. POMAGAJ TE!!!!!!

post-5786-12879039326618_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Sve zavisi koliko povoljno. Motor je sam po sebi jednostavan i pouzdan, lak za voznju i odrzavanje. Malo je slab tako da ne ocekujes puno od njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Malo para je relativna stvar bilo koji kvar na motoru od 20 godina strahovito menja sliku povoljno kupljenog tako da dobro razmislis dali bas taj motor hoces ili mozda neki drugi jer je par stotina evra razlika koja se lako izgubi sa kupovinama macki u dzaku kakve mi ovde uglavnom imamo.

Proveri te oznake ja mislim da je GSX cetiri cilindra , a GS dva.Meni to lici na GS 400S model od 84-86 mozda si varam prvo to proveri.Onda papire onda mehaniku onda dali bas to zadovoljava i na kraju finansije.Sretna kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Proveri te oznake ja mislim da je GSX cetiri cilindra , a GS dva.Meni to lici na GS 400S model od 84-86 mozda si varam prvo to proveri.

Vidis to sam i ja primjetio, nasao sam oba na netu, isti motor razlicite oznake, valjda za razlicita trzista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ovo jeste GSX 400, mada ima i modela sa cetiri cilindra.  Ja vozim GS 400  80-to godiste i nezalim se. Moj je model od 27 konjskih snaga, a GSX-ova je bilo i od 27 i od 45 konja. Moj je presao 62000 km.

  GS serija na radilici ima iglicaste lezajeve a GSX serija ima gliko lezajeve .

  Ja se sa ovim mojim lepo vozim, zadovoljan sam sa njim, i kako ide, i sa potrosnjom.  Jeste da je moj slabiji model, al lepo ide. Pogledaj ovo : http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=28731.0   

  mozda ti pomogne, slicni su modeli.

  Juce sam u oglasima video da se jedan GSX 400 nudi za 700 evra.  Ne pitajte u kojim, mozda je to ovaj, pa ne bi da kvarim posao coveku, a i sutra putujem, pa me nema ovde narednih deset dana !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7106 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ako je motor lepo ocuvan a nije puno para - UZIMAJ slobodno, neces se prevariti dobra je to masina, skoro ista kao moj GS 500, nebi ih pravili skoro 30 godina da nevaljaju, lepo ide-tu oko 150-160kmh ,malo trosi-oko 4-5 litara...jeftin i jednostavan za odrzavanje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Krusevac

Da li mogu u ovaj motor sipati full sinteticko ulje da li mu to odgovara obzirom na godine ? Sta vi predlazete koja ulja mu najvise odgovaraju, tj. sta da mu sipam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

ja da sam na tvom mestu ,ne bi sipao sintetiku,nego samo mineralno ulje 15w50 motul ili slicno kvalitetno ulje.trebalo bi 10w40 mineralno ,ali toga vise nema ,samo polusintetika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja