Jump to content

Moto Zajednica

neUSPELI odlazak na more

Recommended Posts

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Koliko ste nenormalni ?!?!?  ;D ;D ;D.... a narocito Dimac i Nikola. Vodi se treba priblizavati samo u slucaju krajnje nuzde  ;D ;D

 

@deyan 76

Vreme Zl - Bg, 2 i po sata. Sasvim ok, s obzirom da je bilo u polusnu, posle one smrtonosne lepinje (a i Tamara i ja nismo bas lagani zajedno  ;)). Znaci 2h i 15m je vrlo moguce  ;D

Moram ovako javno da pohvalim Nikolu i njegovu Teneru, uzbrdo od Uzica 140 -150 bez ikakvih kolebanja i problema....... Jedva sam ga pratio  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

Zao mi je samo sto nisam mogao da ostanem i u nedelju... >:( >:( hebeni posao nije mogao da se izbegne!!!! Bilo je uzivanje voziti sa vama drugari! Jos jednom da se zahvalim ekipi na strpljenju i na debelim zivcima...trebalo me je i trpeti taj dan... ;D ;D

 

@Ćili

 

sledeci put vozimo ispod 2 sata....ponecemo jastucice za koske!!!! ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Saxi nema ljutis al mislim da si malo pozurio sa takvim voznjama znajuci da si do pre par meseci vozio skuter.

Nemas iskustva ama bas nikako i nemoj preterivati u neki poduhvatima.

Verujem da si zazmurio kad si usao u potok i da nisi ni bio svestan gde ides.

Cuvaj glavu extra si prosao!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Odavno se ovako nisam smejao . Saxi Kralju reka i potoka , Grofu od tuzne vrbe ulepsao si mi dan . Auu bre Nikola sine pa ko te ucio samo gas gas gas  ;D ;)  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

jos malo slika, sa izleta

Ova poslednja slika sa Minom slikana u Prilikama, u Ivanjici? Stvarno ste pederi sto se niste javili, imao sam strasnu reku za vas. Spremio bih i jedan quad sa cekrkom da vas vadi ako se zaglavite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Voznja je bila fenemenalna, samo sto su decaci isli pogresnim redosledom.... Trebali su prvo da voze Off road, pa onako kaljavi da prolaze kroz reku da se opereu... =) Nadam se da ce biti jos ovakvih "zabelezenih" trenutaka u skorije vreme jer ovako nesto bi bilo greota propustiti... =P Drago mi je sto sam bio bar jedan deo toga... Pozdrav svima koji su bili dovoljno strpljivi da me sacekuju na svakoj krivini =)

 

I posto su Marko i Dimac ispali dovoljno pametni da pokupe moje snimke i da ih brze-bolje postave kako bi oni ispali carevi koji su sve to zabelezili zelim da ih pozdravim....=) Ali nije ni Komsa bez keca u rukavu, pa s toga zellim da prilozim sledece fotografije u album nezaboravnih trenutaka...

 

 

 

post-5009-12879036812834_thumb.jpg

post-5009-12879036813404_thumb.jpg

post-5009-12879036813872_thumb.jpg

post-5009-12879036814339_thumb.jpg

post-5009-12879036814863_thumb.jpg

post-5009-12879036815325_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

Ovaj sa tenerom je neunishtiv!!! ;D

 

Medju nama, one gace za izlaz su u stvari Nikoline.

E, a Nikola je to shvatio na pola prelazenja potoka, pa se uzasno iznervirao (uostalom, sta njegove gace rade kod Dakija?!) i navalio da mu objasni  prednjim tockom kako se to pozajmljuju tudje gace bez pitanja..

Sva sreca pa Daki ima reflekse kao munja pa je zbrisao na vreme, i sva sreca da Nikola ima noge od 3 metra pa se odrzao na motoru iako je krenuo da ga popne na drvo.

 

Na kraju se Daki izvinio zbog gaca, a Nikola zbog pokusaja ubistva i zajedno su odjahali u sumrak...

 

jos malo slika, sa izleta

Ova poslednja slika sa Minom slikana u Prilikama, u Ivanjici? Stvarno ste pederi sto se niste javili, imao sam strasnu reku za vas. Spremio bih i jedan quad sa cekrkom da vas vadi ako se zaglavite

 

Jesu Prilike i palo mi je napamet da pozovemo tebe i Rusku, medjutim toliko smo kasnili da smo se tu zadrzali bukvalno 3 minuta i odjurili dalje ka Guci. Sledeci put dolazimo na duze i napadamo zajedno na Goliju!!  :)

 

Saxi nema ljutis al mislim da si malo pozurio sa takvim voznjama znajuci da si do pre par meseci vozio skuter.

Nemas iskustva ama bas nikako i nemoj preterivati u neki poduhvatima.

Verujem da si zazmurio kad si usao u potok i da nisi ni bio svestan gde ides.

Cuvaj glavu extra si prosao!!!

 

Saxi je za malo vise od 2 meseca od kako je pazario Stroma nabacio oko 7000km, koliko i ja sa Afrikom za isto vreme  :).

Ovo nije dramaticno koliko izgleda ;), a ako ne probas nesto novo, nikad nesto novo neces ni nauciti  :)!

 

 

P.S. Lepo vas molim da onu pricu oko gaca ne sirite okolo, posto im je obojci strasno neprijatno zbog tog incidenta..  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Kad sam vas video na avalskom..vozili smo nekih 15km zajedno,pretpostavio sam da se sprema neka avantura :D :D :D svaka cast..pogotovu za prelazak reke  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Odavno se ovako nisam smejao . Saxi Kralju reka i potoka , Grofu od tuzne vrbe ulepsao si mi dan . Auu bre Nikola sine pa ko te ucio samo gas gas gas  ;D ;)   ???

 

Severina!  ;D ;D ;D ;D

 

Koje je ono ludilo bilo, ja sam se uzentao, da se ne lazemo, i zabo gas, zaboravio na kvacilo! Srecni su ljudi s brzim refleksima ispred mene, inace... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1675 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ma teletom sam prezadovoljan i nema tih para za koje bih ga dao, jedino moram da smirim ovog magarca koji jase telo i tera ga u nemoguce  ;D

Istina je da se nije mnogo razmisljalo i da smo pamet osdtavili kod kuce, a srce od radosti i uzbudjenja naraslo i valjalo nam je za taj vikend sve probati i preziveti  :D

 

Kad sam prisao reci vidim svi se ukopali  ::)  pa se pitam hocemo li da gledamo ili da je gazimo, pa resih devojciama preko reda da pokazem kako budAla pravi sranja i neplanirano se okupah, jebi ga znam da sledeci put ponesem masku i peraja, napunim bocne kofere i da stavim suvozacicu, da me opet ne napadne neka recna sirena, pa da moram da se grlim sa zbunjem i drvecem  ;D

 

a i ja sam kupio motor, a ne on mene, a kako zivot nema reprizu, hteo sam i ovaj trenutak da iskoristim do maximuma i imao sam srece da sam super prosao..... greska je moja sto sam pre ovoga jahao samo kroz mocvarne bare koje su dosta plice od ove reke, a bez iskustva i pameti ne treba na motor sedati..... al svi su generali pametni kad se bitka zavrsi, za mene je bitno da sam ovu preziveo i radost sa svima podelio  :D;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Blago onom ko rano poludi , ceo zivot mu prodje u veselju !!! ;D

Saxy, dobro si rekao : "zivot nema reprizu " i stvarno ga treba iskoristiti do maximuma ! Ako nema ovakvih trenutaka -nemas o cemu da pricas, da se secas  i da se smejes  godinama  kasnije  :) Sve u svemu lepo ste se proveli , dobro nasmejali , i vas i sve nas , i sto je najvaznije sve se super zavrsilo  ;):D

SVAKA CAST !!! 

p.s. nego kad sledi nastavak puta na more  :D :D :D ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja