Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju - Yamaha YZF-750R '96 1500e

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ipak je bila glupost (karburatori zezali) sad javio majstor :). Ali ja sam se brze bolje istripovao da me zeza i struja (ignitor). Samo malo da otopli i odoh da se vozikam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Sipaj i vozi (+ stavljen i nov akumulator pre dva dana).

 

2450e

 

 

*zaboravih

Moguca zamena za Suzuki GSXF (katana) ili Honda CBR 600 F (2,3...)... ili VFR. Zamena otprilike u tom nekom cenovnom rangu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Katana '98-'00 (zbog doplate, ne dalje) ili cbr600f neki, moze i stariji, ali da je u stvarno odlicnom stanju. Eventualno zzr. Trazim nesto malo "mirnije i udobnije" (lakse za duza putovanja u dvoje).

 

Posto kod nas postoji neki glupi obicaj da je u zameni nesto skuplje (jer dodje na isto kada svi podignu cenu), u zameni je 2800e. Ja doplacujem do par stotina ili primam doplatu od par stotina.

 

Moze ovde na pp ili na 061/ 11-22-875 (onaj 062 vise ne postoji)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

HITNO

 

Posto mi je iskrsao put i posao van zemlje dacu motor za 1950e za kes, do petka. Posto bih u subotu trebao da putujem (mozda cak i u petak, saznacu sutra), ovo vazi do petka jer mi trebaju pare hitno do puta.

 

Motor je stvarno sredjen, ja sam dosta ulozio u njega, dosta toga je zamenjeno, sredjen za sezonu, sipaj i vozi. Lepo radi masina, jednostavno mi je ovo izletelo i meni su sada mnogo prece pare u dzepu nego motor u garazi u naredno vreme jer necu ni biti tu da ga vozim.

 

061/ 11-22-875, moze i na pp, svejedno, ako neko dodje u naredna tri dana moze oterati dobar motor veoma povoljno. Ne treba ni registracija, jer je vec registrovan, ja sam i vlasnik.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ovo je stvarno jako dobra cena za ovaj model  motora u ovakvom stanju i ko hoce da kupuje motor bolje neka sada iskoristi priliku.

 

Do skoro sam vozio ovakav motor i imam samo reci hvale za njega. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Hvala Brko.

 

Do petka uvece sam tu, u subotu palim, na onaj broj ako neko hoce, jedini razlog ovakvog spustanja cene je upravo taj put. Pre neki dan sam se vozio i ako je bilo ocajno vreme :), ako stignem u naredna dva/tri dana (sto cisto sumnjam) moracu jos malo da se provozam :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Aktuelno i hitno! Tu sam jos sutra, a verovatno cu kuci biti i do subote popodne, posto sam put pomerio za jedan dan, jer cekam neke papire.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Tek sam  sada uhvatio neki net.

 

Posto je neko zvao (pretpostavljam da je ovde video), motor za sada nije na prodaji, jer ja nisam tu. Videcu kada se vratim nazad. Ova poslednja cena je bila zbog puta jer mi je trebao novac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ja sam stigao sada u srbiju.

 

Cena 1500e

 

Nije ni cudo sto za majstore vazi da su prevaranti. Moji zivci su ipak vredniji, necu vise da se nerviram. Od novosti ima malu "posekotinu" na sedistu i otisla mi je zabica na (tj. zabice) na bocnim plastikama kako sam ga sutnuo, a sedista pobacao. Dosao sam i docekalo me je to da vergla i kao krene da upali, ali nista. To je bilo i prosli put, ocistili karbove radio, otisao sam nije paljen za ovo vreme i opet isto. Toliko mi se vozilo, lepo vreme, stigao kuci i... vise mi je pun k....

 

Sledeci motor kupujem kada budem imao pare za novi, pa ce i majstori morati da ga sredjuju kako treba zbog garancije, a ne da me drkaju. Mogu da garantujem da nije prolupao, sto se mene tice, moze ko hoce da dodje i da ga otvori da se uveri. U delove ga necu rasturati, jer mi ne pada na pamet da se maltretiram jos oko toga i da pravim rsum u garazi. Jos uvek vazi registracija itd...

 

Pomirio sam se sa tim da sam pukao pare. A kod jebenih majstora mi vise ne pada na pamet da teram i dinar da dam, sam ne umem da sredjujem.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Nista brate, jer ne zelim vise nijednom da oteram nijedan motor kod majsotra. Da ih ja mesecno izdrzavam, da mi ono srede na sitno da non stop trebam da im da im placam ciscenje karbova... Ne pada mi na pamet.

 

Pozdrav

 

p.s. Aktivan mi je ponovo onaj broj 061.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ja sam sigurno tu jos 15-tak dana. Sto se tice motora, ko hoce moze i da ga otvori da se uveri da je sve ok. Ja sam ga otpisao i motor i pare.

 

btw. Nikakve zamene me ne interesuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Prodato

 

Dosli ljudi upalili ga za 2 minuta, nisu karburatori bili lepo sredjeni (sto sam i pretpostavio). Probali, vozili, rekli ovo ti vredi 2600e cak i vise kako je ocuvan. Nadam se da cu i ja nekada da na naletim na nekoga kao ja ko je popizdeo :).

 

Neka ga covek vozi u zdravlju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja