Jump to content

Moto Zajednica

Skopje - Belgrad - Novi Sad - EXIT

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Skopje

Zdravo momci!!! golem pozdrav, bidejki se blizi leto, i se blizi exit sakam da napravam edna tura do srbija, vozam Suzuki TS125X 2T bi mozele da me sovetuvate dali motorot bi izdrzal za da stignam do kaj vas (da ne ostanam na avtopat :D) kako sto vidov na Google Earth.. Skopje - Beograd = 448km nemozev da presmetam uste kolku km ima do novi sad... Pisite sto mislite, dali bi mozel da stignam..dali moze da se pomine granica..  i se nadevam deka uz put bi se videl so nekoi clenovi od forumov i bi piele edno pivo!! POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Mozes sa 125 da predjes tu kilometrazu bez problema, ali bez forsiranja.

Od beograda do Novog Sada imas jedno 80km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

I ja mislim da bi mogao opusteno da podjes ako je motor sasvim u redu, a to samo ti znas kakav je :) Bice relativno rasterecen motor zato sto nema puno uzbrdica i auto put je ravan, sa konstantnih 100km/h sto mislim da je ok za tvoj motor jer ipak je 2t. Predlozio bih ti da stajes na svakih 100km cisto da se malo ohladi motor ako je previse vrucina i ako je vazdusno hladjenje a verujem da bi i tebi trebao odmor. Da sam na tvom mestu ja bih krenuo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

I taj vikend kad je Exit je i moto skup u Temerinu kod nas to je pored Novog Sada 18 km ostavljam ti broj telefona pa se javi da se družimo malo ako si voljan pozdrav druže.Inače smo uvek u NovomSadu i ako ti treba bilo šta pomoć društvo javi se.A motor će da izdrži samo ga ne forsiraj na maximum sa 50ccm su ljudi išli na more.

 

063532347

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Pozdrav Igorce,eto mene u Skoplju oko 08.06.naselje aerodrom.Bicu u Skoplju do 11.06. kada krenem put mora,Grcka.Placam ja turu piva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Skopje

Dogovoreno gorki.. obavezno pieme po edno pivo!!! Arpad bas ke mi bide milo toj vikend da namineme i do kaj vas na moto sobir.. motor e vodeno laden, znaci ne e vasdusno.. se nadevam deka ke stigneme bez problemi, a ako se sluci nesto, ke ve obavestam.. kazete mi samo, kako e na granica, koja e procedurata, zasto prv pat patuvam nadov od drzavava  so motor.. FALA!!

 

 

Edit.. offtopic:

 

Vidov eden ured na louis sajtot eve link:

http://www.louis.de/_2053b728903766f6d72db21f70b24d193d/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=480&wgr=346&list_total=19&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10034835

 

Me interesira, dali bi mozel da go naracam do makedonija, kolku bi kostalo toa, i dali bi mozelo da raboti na mojot motor.. fala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Dogovoreno gorki.. obavezno pieme po edno pivo!!! Arpad bas ke mi bide milo toj vikend da namineme i do kaj vas na moto sobir.. motor e vodeno laden, znaci ne e vasdusno.. se nadevam deka ke stigneme bez problemi, a ako se sluci nesto, ke ve obavestam.. kazete mi samo, kako e na granica, koja e procedurata, zasto prv pat patuvam nadov od drzavava  so motor.. FALA!!

 

 

Edit.. offtopic:

 

Vidov eden ured na louis sajtot eve link:

http://www.louis.de/_2053b728903766f6d72db21f70b24d193d/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=480&wgr=346&list_total=19&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10034835

 

Me interesira, dali bi mozel da go naracam do makedonija, kolku bi kostalo toa, i dali bi mozelo da raboti na mojot motor.. fala

na granici nemas nikakvu posebnu proceduru, potreban ti je pasos i zeleni karton za motocikl

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Razmisli da produzis boravak dan - dva vise, sidjes sa autoputa, i laganica.

Uspomene iz Srbije ce ti biti mnoooooogo lepse.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja