Jump to content

Moto Zajednica

Zamalo - NISAM TE VIDEO!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

Nis - Naselje Durlan, ulica Knjazevacka - Ostavim jednu devojcicu ispred zgrade, okrecem se i vozim 60 km/h ( ali odmah, prva, druga ) i spazim opel kadet kocikcu ,na jedno 60-70 metara od mene,  koji izlazi iz sporedne ulice, ubacujem u 3. i pustam gas ( ali vec sam se dosta priblizio ) i prvo sto mi je palo na pamet, da ce budala da mi izleti, pa sam se nadao naglom kocenju... ( mrak, ja nailazim jos sa XENON-om )... I moje misli se ostvare, covek polazi lagano kao da ja ne nailazim ( CEO DOGADJAJ SE ODVIJA U 5 SEKUNDI ) Ja pocinjem da kocim, motor pocinje da se uvija ( asfalt je kao staklo u tom delu ) i sviram sirenom koja se mnogo jako cuje, on baci pogled, vidi da nailazim I UKOCI NA SRED ULICE, JA IDEM PRAVO NA NJEGA... da li se uplasio ili sta, ne znam, samo znam da je stao i gledao kako nailazim na njega.... Stajem bukvalno 5 cm od njegovih vrata, covek sa zenom ( nekih 45 god od prilike ), 'ladno otvara prozor, i ja pocinjem da se derem, da li je normalan, mogao sam da ga udarim da se  ubijemo obojica.... on samo kaze IZVINI, NISAM TE VIDEO, zatvori prozor covek, I ODE!!! 10 minuta nisam mogao da verujem sta mi se desilo...

 

PAZITE SE SPOREDNIH ULICA!

 

Sve se na srecu lepo zavrsilo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 908 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Meni je nocas jedan debil izleteo mrtav hladan i meni i jednim kolima koja su isla iz suprotnog smera, a njemu mamlazu ogroman stop stoji, ali jednostavno ga je boleo k****...

 

E, sada ona druga stvar koja mislim da je dosta bitna bila u svemu tome (taj je debil, pa je debil), je ta da sam isao 30-40km/h i naravno, poceo odmah da kocim, nije mi izletao bas na 2 metra, ali da sam isao 60-70+ ne bih bas stao.

 

Tako da... manite se nekih brzina po gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

ja trubim kao manijak stalno po gradu. i kada vidim da se neko premislja, ja trubim k'o na svadbi! jbg, barem me skontaju  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

ja trubim kao manijak stalno po gradu. i kada vidim da se neko premislja, ja trubim k'o na svadbi! jbg, barem me skontaju  :-\

 

Isti sam... A tako i u zakonu stoji, po danu trubi ako mozes spreciti nezgodu, a po mraku blicaj. Tako ja uvek radim, i skontaju uglavnom.

A desilo mi se da neki cigo sa askonom izleti pred mene, nisam uspeo ukociti nego sam legao na svirenu i presao u drugu traku, on je stao na pola puta, a iz drugog smjera je isto islo auto, nekako sam se vratio u svoju traku bez ogrebotine, al bilo je potjesno... Gu**ca je radila 1000 stiskova u minuti  ;D ;D

I stado ja, a izlazi on "Jaoj batko, nisam te videooo, jao dobro je mogli smo obojica da poginemo"... Mislim se u sebi, bas bi tebi nesto bilo. I sta cu malo mu spomenem kevu, sjednem na motor i odem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Nema poente vise uopste da se o tome raspravlja. Ako mozete na svako to provirivanje iz sporedne skinite na 30/40kmh. Osecacete se kul kad preduhitrite sranje. Ne vredi ni da se deres ni da ga tuces samo sebi pravis da se ocecas jos losije a mogu i da ti uzvrate hladnim ili vatrenim oruzjem.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja