Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Pegaso 650

Recommended Posts

Guest zvedri

'bar dan ili vece svima,

evo moje situacije ...

Postoji mogucnost da pazarim Apriliu Pegaso 650 , 1998 god sa predjenih 34.000km ,mene zanima i sta vi znate i mislite o ovom motoru i ovoj ponudi , da naravno motor je uvezen iz italije ako se ne varam...

Hvala na svakom savetu

:wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

taj motor je lutkica, lagana , okretan, dosta brz , stabilan tj ne kvarljiv , i lijep po meni jedna od najljepshih endura srednje klase ubjedljivo , pitaj vecegcrnogorca za taj motor on i brat su ga dugo vozili i cinjeli chuda sa njim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Sparco je skoro sve rekao i u pravu je. Jos da dodam da je masina rotaxova ista kao u Dominatoru samo sto ima elektronsko ubrizgavanje. Moj drugar koji je vozio imao je povremeno problema sa presisavanjem. Ali on je tip koji vozi motor da ga vide i da bude vidjen i skoro uvek na malom gasu. Ko god ga je vozio normalno nije imao problem. Ja nisam vozio udobniji motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Dogovor je da ne komentarisemo cene, ali posto ovo ne prodaje niko od forumasa bicu slobodan da kazem, preskupo.

Ako vec oces takav motor lepo odes kod Jasminka, ako nije prodao Dominatora i kupis za iste pare mnogo bolji motor, koji je usput 2000/2001 godiste i ima nesto manje od 30 000, i nije padano sa njega. Meni zvuci kao mnogo bolji dil, jos si 100% siguran u istoriju motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

josh bolje uzmesh oba , provazash i koji ti bolje pasuje dogovorish se kraj, apriliju iscjenkash i miran si

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Evo ti ovaj broj 064/21-24-437. Pozovi decka i pitaj ga sta, kako i koliko hoce da proda istu, isto godiste.

Cini mi se da bi je dao i za 2500e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest zvedri

Iskreno hvala svima na savetima i misljenjima , nego mi se cini da mi je mozda iskrsao mali problem sa kreditom , tj necu moci da podignem celu cifru koju sam zamislio ... mozda je realnije da da cu imati oko 2.100 i mozda malo preko tako da dajte enki savet za neki motor tog tipa ili tako nesto , evo malopre sam nasao i neki u oglasu ali nisma bas nesto siguran u to pa mi recite stya mislite ili neki drugi savet za neki drugi motor ili sta vec.... (CAGIVA Supercity Enduro 125ccm (1999), 13.000km, 160km/h, Brembo koènice, široke gume, dupli izduv, vlasnik, 2.000 EUR. )

Hvala :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
(CAGIVA Supercity Enduro 125ccm (1999)' date=' 13.000km, 160km/h, Brembo koènice, široke gume, dupli izduv, vlasnik, 2.000 EUR. )

Hvala :wink:[/quote'] PALI od polovnih cvaji u 21. veku pogotovu za velike pare... Èitaj malo prethodne teme o ovim ili onim motorima, 2T vs. 4T, cene ovih ili onih polovnjaka... SULUDO je dati 2000E za bilo koju cvaju u 2007-oj godini. BOŽE, šta sve ima za 2000E da se kupi pa èak i za manje... :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
(CAGIVA Supercity Enduro 125ccm (1999)' date=' 13.000km, 160km/h, Brembo koènice, široke gume, dupli izduv, vlasnik, 2.000 EUR. )

Hvala :wink:[/quote'] PALI od polovnih cvaji u 21. veku pogotovu za velike pare... Èitaj malo prethodne teme o ovim ili onim motorima, 2T vs. 4T, cene ovih ili onih polovnjaka... SULUDO je dati 2000E za bilo koju cvaju u 2007-oj godini. BOŽE, šta sve ima za 2000E da se kupi pa èak i za manje... :cry:

 

Da, ima mnogo boljih motora.

Evo ti i primer.

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=2923

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Da se vratimo na Apriliu Pegaso...visok sam 187 i tezak 77 kila. Da li bi mi odgovarao motor s obzirom na visinu?

 

Nisam imao prilike da ga probam, a ako ima nekih sa iskustvom neka ga podele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja