Jump to content

Moto Zajednica

Veliki pozdrav!

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB600F

Zovem se Fedor, 74 sam godiste i zivim na Novom Beogradu. Nemam bajk ali sam vozac vec 15 godina(cetvorotockasa..))))) Sa 17 godina prvi put sam seo na motor jer sam se druzio sa tada starijim vozacima iz Zemuna. To malo sto sam tih godina znao o motorima pada u vodu, jer od tada nisam nisam ni prisao motoru, tako da sam dibidus totalni pocetnik za veliku vecinu clanova ovog sajta.

Zelim da vozim motor ali su mnoga pitanja u oblasti motociklizma za mene velike nepoznanice.Nadam da cu ovde naci odgovore. Citajuci mnoge teme na ovom forumu stekao sam utisak da je ovde dosta ljudi sa iskrenim stavom, zeljom da pomognu a posto ja nemam sta da savetujem u ovoj oblasti, zelim da ponudim svoju pomoc svim ljudima dobre volje iz oblasti u kojoj sam ja profesionalac a to su: hardvare i softvare, sistemi, kompjuterska grafika, dvd, video/audio montaza i slicno. Molim administratore foruma da ne shvate ovo kao reklamu ili nesto slicno vec kao moju iskrenu zelju da i ja ukoliko mogu pomognem vama clanovima foruma.

 

Jos jednom veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Dobrodosao.Ovde ces sigurno naci sve ono sto te interesuje i naravno naucices mnoge stvari sto se ticu motociklizma i plus ces steci i nove drugare...

Sve najbolje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja