Jump to content

Moto Zajednica

Juče pad na Miljakovcu, šta reći?

Recommended Posts

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Ja sam jos od voznje bicikla navukao fobiju od kucica  >:(

Najgore je kad krenu preko ulice, krenem u obilazenje, a oni se predomisle i eto ti belaja .

Ako nije veliko kuce, samo pravo i drz se  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

i ja ti zelim brz oporavak i sto manje posledica. Bitno je da si ti ok, rane ce zarasti. Drago mi je da se motor nije vise ostetio. ja sam se tako u pocetku sezone morao oprostiti od motora i dan danas jos nisam uzeo drugi, zato ne ocajavaj... brzo ces ti na tockove... pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Brz oporavak ti želim momče! I meni je pre godinu-dve izleteo manji avlijaner...Tad sam se setio u momentu šta su me učili iskusniji od mene...Volan čvrsto u šake i drži pravac! Tu je, recimo, bolje zbog stabilnosti ići malčice brže (npr. bar 60 na sat). Tako imaš veće šanse da ostaneš na točku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Na turi Beograd-Rudnik-Beograd mi je izleteo pas, nemam pojma kako sam ga izbegao ali je bilo bukvalno za par santimetara. Nije me napao, nego je bio sav prestravljen, kao da je bezao od nekog...Covek iza mene je rekao da mi se cak zadnji tocak odlepio od zemlje, ali ja nisam primetio, verovatno od uzbudjenja. Sreca da su ljudi drzali dobar razmak u koloni, moglo je dosta nas da strada.

Brz oporavak ti zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Dobro si prosao...ja sam ih prosle godina na putu par izbegao motorom....nije me toliko pogadjalo dok ove godine nisam kod Bijeljine autom udario veceg kera koji je samo izleteo....sa druge strane je upravo nailazio kamion.....epilog branik je sredio Brka a ja sam i dan danas sretan sto tog momenta nisam bio na motoru.....sta bi bilo da je bilo...??????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: ZZR 1400

Dobro si prosao...ja sam ih prosle godina na putu par izbegao motorom....nije me toliko pogadjalo dok ove godine nisam kod Bijeljine autom udario veceg kera koji je samo izleteo....sa druge strane je upravo nailazio kamion.....epilog branik je sredio Brka a ja sam i dan danas sretan sto tog momenta nisam bio na motoru.....sta bi bilo da je bilo...??????

na svu muku pre par meseci kod zmaja opet mi izleti kuče na 2-3m ispred kola srećom išao sam oko 80km/h razbio branik i maglenku

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

sretne rane junacke! sada bi već mogao da rekreativno odlaziš do "apoteke", čisto da te "narkomani" u proizvodnom procesu ne zaborave :D :D

 

Zezam se, iskoristi bolovanje do kraja!!! Kako je prošao dvotočkaš? šta njega boli?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: ZZR 1400

 

 

Zezam se, iskoristi bolovanje do kraja!!! Kako je prošao dvotočkaš? šta njega boli?

boli ga leva plastika i levi dekl, bolje je prošao od mene ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja