Jump to content

Moto Zajednica

KTM GS 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Kragujevac

e sad je lakse ovo ti je croserica na 2 takta  ;D ;D ;D ;D

Ih  ;D. Ajd malo blize.Mislim znam za SX,EXC...ali GS mi zvuci malo cudno za to godiste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

moguce da se radi o specijalnim serijama jer i kad sam trazio motor za mene video sam da postoje motori koji se rade u odredjenim serijama i koji su cenom u velikom plusu jer su nabudjeni do maximuma i namenjeni profesionalnim vozacima za profesionalne trke pa nose razlicite oznake pogledaj malo po sajtovima u nemackoj kod dilera ktm ima ktm -ova koji imaju cenu u ogromnom plusu cak i do 80% i imaju sasvim druge oznake a izgledaju isto . inace ako pitas za neki savet u vezi kupovine bezi od toga jer moguce da delova nema da su male serije pa su i cene velike itd u  tom smislu sto se tice brzine idu ko nezdravi pogotovu ako sednes prvi put na njega i odes u planinu sa iskusnima , ima da te sve boli i da pitas kad cemo opet .  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Kragujevac

. inace ako pitas za neki savet u vezi kupovine bezi od toga jer moguce da delova nema da su male serije pa su i cene velike itd u  tom smislu sto se tice brzine idu ko nezdravi pogotovu ako sednes prvi put na njega i odes u planinu sa iskusnima , ima da te sve boli i da pitas kad cemo opet .  ;)

Kasno, vec je kupljen i stize uskoro  ;).A sto se brzine tice ide on nema sta,a najvise voli kad je na jednom tocku  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

I ja sam hteo jednog GS i saznao o toj seriji da je Hard Enduro cvaja znaci ista masina kao EXC 250 ali rasterecena - nije izvucena sva snaga kao kod full crossa. Standardno idu far i stop svetlo na njega, ogibljenje isto kao full cross, ali po mom ubedjenju i iskustvu, dugotrajniji motor, ali zato ni ne cupa kao full cross. Odlican izbor za amatersku voznju sa uzivanjem. Srecno i ako ga budes prodavao prvo to objavi na BJB forumu. ZELIM TAKAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Meni izgleda kao EXC 250, sa drugom maskom i farom koji je neko KRSTIO!!!

Kako mislis krstio?

 

Pa upravo to restriktovan model za neko trziste, francuska, svajcarska..... U biti isti EXC samo sa blokadama.... S tim sto ovaj ima UFO prednju masku...... ;D

 

Super motorce!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Kragujevac

 

 

Pa upravo to restriktovan model za neko trziste, francuska, svajcarska..... U biti isti EXC samo sa blokadama.... S tim sto ovaj ima UFO prednju masku...... ;D

 

Super motorce!!!

Ja sam prvo mislio da je pravi EXC ili SX  sa nabudzenim farom da bi mogao da se vozi po asfaltu (u Francuskoj se to na neki nacin radi ne znam kako)ali motor nema ni migavce ni kilometar sat.Medjutim  u saobracajnoj pise GS, a ne mogu nigde da nadjem o kakvoj seriji se zapravo tu radi.Zato ovoliko znatizelje.Motor ide ko lud, neverovatno je koliko snage ima i kako povlaci,dovoljno je da pri laganoj voznji u cetvrtoj dodas gas i on je odmah na zadnjem tocku...a opet pise da ima samo 3kw.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

to je to sigurno ako hoces pusti kompletnu oznaku godiste na  pp a mozes i broj rama ako hoces pa kad skoknem u rumuniju videcu kod servisera dali ima u kompjeteru a trebalo bi ceo crtes i izgled delova pa cemo uporediti . to sto pise da ima 3kw kod ktm neznaci nista to se pise  za policiju i oni dolaze sa blokadama pa se posle uklanjaju i oslobadjaju motori. kad smo vec kod toga ni meni nepise u saobracajnoj ktm 250 exc vec ktm exc c i ispod 250 exc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja