Jump to content

Moto Zajednica

Auto-put kod ELP pumpe na Novom Beogradu, 4. Maj, oko 17 h - oboren vozac KTM-a

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Danas oko 17 casova, vozim se auto-putem prema Opstini NBGD, kod ELP pumpe zastoj u levoj traci, polako prodjem vidim na kolovozu sedi momak i kaciga pored njega, iza njega auto RU tablice, razbijena sofer-sajbna, odvaljen branik, vozac unezvereno gleda okolo... saobracajac se sunja okolo i nesto merka...

 

Stajem na skretanju za Arenu, parkiram motor na ostrvu, i prilazim polako, pazeci da i mene neko ne pochisti. I sve vremegledam , ali ne vidim motor i nista mi nije jasno. Dolazim do momka, pitam ga jel OK, i da li mu treba neka pomoc, okolo se vec skupili ljudi, policija...i dalje ne vidim motor i onda mi momak, kaze da je stao u traci ka Beogradu, jer mu je nestalo benzina, presao je do ELP-a da kupi benzin i u povratku ga je udario auto dok je pseke isao ka motoru...tek tada vidim KTM-a parkiranog sa druge strane u traci ka gradu...

 

Momak polako ustaje, kaze da mu je dobro i da je sve OK, prilazi i policajac, insistira da dodje hitna pomoc zbog mogucih unutrasnjih povcreda, trazi mu licnu kartu i krece da drzi pridiku posto momak nije imao l.k. kod sebe...Ja ga pitam jos jednom jel mu treba neka pomoc,on kaze sve je u redu, pruza ruku i kaze da se zove Sasha...

 

Sad mi se javio i Markes koji je prosao u isto vreme i video sve ovo iz kola...

 

Nadam se da je sve proslo OK, i da je Sasha u redu,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1675 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Lepo od tebe Greco, a posle bitke svi su generali pametni pa ne bih mu dolivao so na ranu, al nek je nauk svima da se manu te opasne discipline pretrcavanja auto puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Vala da vam priznam malo sam se i nasmejao .Sasina oprema je odradila posao iako je on bio u svojstvu pesaka , i to ludog koji pretrcava autoput. Nadam se da je sa Saletom sve ok a pesaci neka razmisle o nosenju kaciga po gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

uh, video sam parkiran KTM na prikljucenju na auto put sa kruznog toka kod Arene (prema Nisu) i bas mi bilo cudno otkud tamo motor, lepo parkiran. 'de mu to pade na pamet da pretrcava?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Da li je to onaj sto je točkirao kod londona?

 

Moguće, i taj se zove Saša...A i postupci su sa sličnom količinom razmišljanja... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja