Jump to content

Moto Zajednica

Idealni moto skup

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Svima treba da nam je na umu "nacionalnost: biker",manite se ljudi suvisnih prepirki. Kad Srbija pocne u celini da lici na nesto nalik drzavi, i moto skupovi ce, svaki ponaosob, prerasti u jednu pravu manifestaciju i jedan zaista ozbiljan dogadjaj.

 

Evo ja predlazem da umesto pasulja domacini pocnu da kuvaju kukuruze, nisu skupi, nije problem pripremiti ih, pa da vidimo ko ce da zali za pasuljom a ko ne :lol::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

moto susret se pravi zbog motorista i onih koji vole motore,a gadjani nas mogu samo vidjeti voznjom defilea kroz grad,snaga muzike ogranicena da bi se moglo pricati,ocjene motora po nekim kategorijama,vozaca po sporoj voznji... ja kada dodjem prasnjav izmoren u koznoj uniformi osecam se u kampu kao da sam u zoo vrtu kroz koji prolaze turisti i gledaju me kao neku rijetku zivotinju.....za sve su krive one...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter
Skupovi su svi na isit shablon.....

 

i tu nema nishta loshe.....

 

ali neki razmazeni individualci.....

shto `tupe` hoce ovo da klopa' date='hoce ovo da slusha......[/b']

Ma Brate onda idi jedi i slushaj to shto hoces!!!!

 

Kao sto rekoh grupa ljudi koja fura isti fazon i koja ne primecuje da je vreme pregazilo i izlizalo taj fazon a za nove stvari nemaju sluha jer misle da samo njihov nacin zivota. vrsta muzike itd. jedino vredno pa sto bi dalje diskutovao kad ja shvatam njegove potrebe a on mene ne ume ili ne moze da svati :(

Zato i postoje tehno i razne tog tipa zurke!!!

Moto skup se bar u globalu zna sta je, a kad vas koji slusate elektronsku muziku bude vise koliko je sad nas koji slusamo rock, nemam nista protiv!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina
moto susret se pravi zbog motorista i onih koji vole motore' date='a gadjani nas mogu samo vidjeti voznjom defilea kroz grad,snaga muzike ogranicena da bi se moglo pricati,ocjene motora po nekim kategorijama,vozaca po sporoj voznji... ja kada dodjem prasnjav izmoren u koznoj uniformi osecam se u kampu kao da sam u zoo vrtu kroz koji prolaze turisti i gledaju me kao neku rijetku zivotinju.....za sve su krive one...[/quote'] Slažem se sa mojim zemljakom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS
:D Ko nije ucestvovao u organizaciji skupa moze samo da fantazira...Budite realniji i konkretniji!A razlike i napretka u skupovima ima.Ako neko zna kakvi su skupovi bili 80ih u Osijeku i dr.onda je napredak siguran.A ako, nezna nek pita! :antiwar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

za mene je idealni skup pa mozda je bio uhorgosu 2006 uvedeno je dosta novina u programu je bilo srifajt ,defile,trke ubrzanja na zatvorenom auto putu,moito kros trke,trijal sou,auti sa velikim tockovima sto gaze ostale aute atv trke stvarno je bio dobar susret

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja