Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Moze Rakovicko jezero(nisam bio, ima fotki na google maps), moze Tresnja jezero, moze sto se mene tice i bilo sta u krugu Beograd-Pancevo-Kovin-Smederevo-Grocka  ;) Ako mi Aspar ne nadje azbestno kanapce ja svakako idem jedan radni dan u Pancevo i do Smedereva po gume za viljuske... I da zatvorim sezonu za ovu godinu  :-\

 

Kovin? Taman i da obidjemo staro drustvo Voju i Pecka?  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Ajmo brze malo da se izdogovaramo posto nemamo mnogo vremena?!

Zasto ruzice ne smes van beograda?!

 

L Table ako smem ja da odgovorim. Mada ako se ja uputim bez A zajedno će nas maltretiraju i možda imamo popust na količinu pa s'toga.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ajmo brze malo da se izdogovaramo posto nemamo mnogo vremena?!

Zasto ruzice ne smes van beograda?!

 

L Table ako smem ja da odgovorim. Mada ako se ja uputim bez A zajedno će nas maltretiraju i možda imamo popust na količinu pa s'toga.....

Nisam siguran u to da sa L tablicom ne sme van BGD-a ja sa svojom se najezdio....ihahaj....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

E ovako, imam konkretan predlog. Idemo do Iriskog Venca, tamo se nalazimo sa severnijom ekipom, i onda cemo vec da smislimo neko jezero na kome cemo da rostiljamo. Predlazem da svako ponese oko 0.5kg mesa, jer je nedelja, pa da nam voznja ne zavrsi u potrazi za mesom.

 

Okupljanje bi moglo da bude oko 10h u Beogradu, 11h u Staroj Pazovi, 12h na Vencu.

 

 

EDIT: Posto se nocas menja vreme, mozda bolje da bude sat ranije, ili cak dva, kako vam vec odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Smislio sam neku orijentacionu rutu, ako odgovara:

 

Stara Pazova - Indjija - Maradik - Igig - Venac - Vrdnik - Jazak - Pavlovci - Ruma (posle Rume, rastanak, kome gde odgovara). 4 jezera nam je usput, pa bi ih posetili, a na jednom od poslednja dva bi rostiljali.

 

Mozda bi mogli i 5 da posetimo, ali nisam siguran da za peto postoji asfaltiran put koji se uklapa u rutu.

 

Bacite oko na Link http://www.wikimapia.org/#lat=45.0757027&lon=19.8986435&z=12&l=0&m=b

 

Sad sam malo obratio paznju, nalazenje za Dzoksa i Swa, bi pogodovalo negde drugde, jer bi propustili dobar deo puta, a i pitanje je vremena nalazenja.

 

Najbolje da vas dvojica dodjete starim putem na raskrsnicu Beska - Maradik i tamo se nadjemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Spisak:

 

1. Swa

2. Dzoks

3. Blackbite

4. Slayer

5. Zille

 

ajde stavljajte se na spisak ljudiiiiiiiiiiiii... inace, neka se jave svi koji krecu iz bg-a, da se dogovorimo kada da krenemo do pazove da se nadjemo sa blackom i slayerom...

 

upravo sam se cuo sa zoltanom, rekao je da ako bude isao, javice mi sutra do 9 ujutru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja