Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh.....pitanje

Recommended Posts

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Posto imam yamahu dt 80 i nigde nemogu da nadjem auspuh sto krece iz cilindra za nju,jel mogu da stavim od 125?znaci sa dt 125 na dt 80?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Moram da priznam da tako nesto nisam nikad probao.Izvodljivo je,vrlo verovatno,ali buduci da je auspuh vrlo vazna stavka na 2T motoru,sasvim sigurno ces morati da se pozabavis i karburatorom.Sta se desilo sa tvojim?Nisi ga valjda dezintegros'o.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Morale bi neke prepravke ali je masina dvotaktna.....Moj je sav truo na krivinama i kako je neko spomenuo u temi o 2t auspusima,to je kao mala turbina i jedna od najvaznijih stavki na 2t motoru.....nosio sam ga kod majstora ali niko nemoze da ga sredi,onaj u kumodrazu kaze da se prohrom i crni lim ne spajaju kao ostali metali i ta bi to stalnoo pucalo+da u krivinama postoji jos neka cevka koja dodaje pritisak  ??? jel mozda neko zna koja je to cevka unutar auspuha? sta da radim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

kako mi kazu bolje da kupim polovan auspuh nego da pravim moj...jer pravljenje skuplje izadje...

primer: kad sam pitao koliko ce da kosta izrada SAMO KRIVINA od cilindra cena je bila 70 evrica.....mislim da za te pare mogu da nedjem i polovan

a za Dt 125 polovan auspuh kosta 40 evra  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

kako mi kazu bolje da kupim polovan auspuh nego da pravim moj...jer pravljenje skuplje izadje...

primer: kad sam pitao koliko ce da kosta izrada SAMO KRIVINA od cilindra cena je bila 70 evrica.....mislim da za te pare mogu da nedjem i polovan

a za Dt 125 polovan auspuh kosta 40 evra  :-[

 

pa mozes da kupis polovan ako neko ima da proda , i ako je bolji od tvog . a mozes i da budjis ili kupis nov pitanje samo koliko je dogacak jorgan . ja da sam u tvojoj sitvaciji bi trazio polovan .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Morale bi neke prepravke ali je masina dvotaktna.....Moj je sav truo na krivinama i kako je neko spomenuo u temi o 2t auspusima,to je kao mala turbina i jedna od najvaznijih stavki na 2t motoru.....nosio sam ga kod majstora ali niko nemoze da ga sredi,onaj u kumodrazu kaze da se prohrom i crni lim ne spajaju kao ostali metali i ta bi to stalnoo pucalo+da u krivinama postoji jos neka cevka koja dodaje pritisak  ??? jel mozda neko zna koja je to cevka unutar auspuha? sta da radim?

posaljes meni u svilajnac brzom postom i ja ti ga sredim da bude ko nov  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja