Jump to content

Moto Zajednica

r1 2004 ili r6 2000god

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

bolje biti prvi(1) nego sesti(6). a,mislim da na R6 ne ugradjuju pedale fabricki.A,trebaju mu,veruj mi. kupi motor ne bicikl

 

A vi ste svi majstori pa znate i možete da iskoristite tih 1000ccm i 180ks..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

A ti si majstor pa bi uzeo 4 godine stariji motor?? Svasta, prvi si od koga tako nesto cujem. Ako nece 1000ccm, moze da uzme 2005 r6 za te pare... a ne 2000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

A ti si majstor pa bi uzeo 4 godine stariji motor?? Svasta, prvi si od koga tako nesto cujem. Ako nece 1000ccm, moze da uzme 2005 r6 za te pare... a ne 2000.

 

 

Imamo isto misljenje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

A ti si majstor pa bi uzeo 4 godine stariji motor?? Svasta, prvi si od koga tako nesto cujem. Ako nece 1000ccm, moze da uzme 2005 r6 za te pare... a ne 2000.

 

Bolje da uzme motor koji zna da vozi i sa kojim će se zabaviti nego da uzme motor na kom će da drhti.

 

A tebe majstore RS125 pamtim i tvoje pismo moto magazinu čuvam u sefu.

 

''jel može svih 6 brzina na rs 125 da se išalta na zadnjem točku''

 

i slika nekog deteta sa minđušicom (cirkončićem)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

A ti si majstor pa bi uzeo 4 godine stariji motor?? Svasta, prvi si od koga tako nesto cujem. Ako nece 1000ccm, moze da uzme 2005 r6 za te pare... a ne 2000.

 

Bolje da uzme motor koji zna da vozi i sa kojim će se zabaviti nego da uzme motor na kom će da drhti.

 

A tebe majstore RS125 pamtim i tvoje pismo moto magazinu čuvam u sefu.

 

''jel može svih 6 brzina na rs 125 da se išalta na zadnjem točku''

 

i slika nekog deteta sa minđušicom (cirkončićem)   ;D

 

 

hahahahahahahaha, ti si jedna zla osoba  ;D  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

A ti si majstor pa bi uzeo 4 godine stariji motor?? Svasta, prvi si od koga tako nesto cujem. Ako nece 1000ccm, moze da uzme 2005 r6 za te pare... a ne 2000.

 

Bolje da uzme motor koji zna da vozi i sa kojim će se zabaviti nego da uzme motor na kom će da drhti.

 

A tebe majstore RS125 pamtim i tvoje pismo moto magazinu čuvam u sefu.

 

''jel može svih 6 brzina na rs 125 da se išalta na zadnjem točku''

 

i slika nekog deteta sa minđušicom (cirkončićem)   ;D

 

Da si iole malo razvijenijeg mozga, shvatio bi to kao zajebanciju kao sto su svi normalni ljudi shvatili i kao sto jeste bila. Motore vozim od 12te godine, a taj sam kupio sa 16, tako da za te 4 godine sam mnogo naucio i sigurno nisam bio ozbiljan i postavio to pitanje da bih dobio odgovor koji me zanima. Da je tako bilo, stvarno bi bilo glupo, elem cilj tog pisma je bilo da dam ovima iz MMa neku ideju, a ako jos imaju para da naprave emisiju il odkud znam posto im je casopis veoma trashy naspram Hrvatskog MotoPulsa.

 

Sto se tice teme, mnogo si vidim pametan. R6 iz 2000 godine ce znati da vozi. R6 iz 2005 nece. Aplauz od mene. Vidim imas iskustva na bacanje... 'si razmisljao o trkama mozda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

ej bre momci, mir malo  :D  pa zaista, ovo nema logike. kako mogu isto kostati R1 '04 i R6 '00 ???  ali ako nema iskustva neka uzme R6 i ustedi pare za neku kacigu ili sta ja znam ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Samo sam odgovorio na njegovu glupu opasku. Naravno da nema logike da kostaju isto. Zato kazem za r1 koje je 2004 god moze da kupi r6 2005 sigurno, a tim dobija kao prvo noviji motor i to za cak 5 godina, sigurniji, bolji itd. Glupo je uopste nabrajati sta dobija, zna se vec, a najvaznije je sto je sigurniji i sigurno manje exploatisan. Ako iskustva nema, a to se isto da zakljuciti bolje krenuti sa necim laganijim, 600 je ipak previse za pocetak. Bar ja tako mislim  :)  ;)

 

edit: kako nema neki smajli sa cirkoncicem :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova

ej bre momci, mir malo  :D  pa zaista, ovo nema logike. kako mogu isto kostati R1 '04 i R6 '00 ???  ali ako nema iskustva neka uzme R6 i ustedi pare za neku kacigu ili sta ja znam ...

Mala je razlika izmedju ta 2 motora,svega 3-4 hiljade evra  ;D

Kupi ti R6icu koje god da je godiste,nov motor mozes da kupis a glavu ne mozes nikako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja