Jump to content

Moto Zajednica

Honda vfr 750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

 

Motor je u odlicnom stanju,bez ikakvih ulaganja.Zamenjeno motul ulje i filter,plocice nove,gume odlicne

Detaljno je odradjena svaka sitnica na motoru,kada sam ga uzeo bio je u prvoj boji,ali posto je bio cisto beo,ja sam ga prefarbao,i dodao mu malo plave boje

CENA 1450€

DARKO 0603114949

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Zbog ne primerenih komentara na ovaj oglas bio sam prinudjen da celu temu obrisem .

Ovo je poslednja opomena za one koji neznaju da se ponasaju normalno sledeci put ce biti sankcionisani.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Darko, druze, lepo ti daj novi oglas svuda i stavi cenu 2500 eura, ajd u pivo da se kladimo da ces da prodas do prvog maja za 2200 eura. Nece ljudi jeftine stvari  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Darko, druze, lepo ti daj novi oglas svuda i stavi cenu 2500 eura, ajd u pivo da se kladimo da ces da prodas do prvog maja za 2200 eura. Nece ljudi jeftine stvari  ;D

Vala prava istina,dok mi je oglas par nedelja stojao na 1800€,i to sam ubacio cisto bez veze,nije mi ni bila namera da prodam motor,narod se vise raspitivao nego kad sam spustio cenu ??? ;)

Ljudi,verujte da mi zaista gori za parama,i da motor nema ni jedni jedinu manu,ustvari lazem,pukla mi je sajla za kilometrazu ;D,tako da ga prodajem jeftino zbog te mane :D;)::) ;D

Nije mi jasno da niko ozbiljan nije dosao ni da pogleda motor,ustvari bio je decko iz Petrovca(zaboravh jebiga nick)koji ga je probao i odusevio se motorm,trebao je da dobije neke pare do ponedeljka,ali izgleda nije,eto ako procita poruku,javice se,pa pitajte njega kako motor izgleda i kako ide

Od toliko ,,zainteresovanih,,samo se on pojavio,a siguran sam da ko se prvi javi zainteresovan i ozbiljan kupac,da cemo se 100% dogovoriti,i da ce ova hondica najzad dobiti srecnog vlasnika

Eto toliko ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Ma druze, sve si u pravu, ama nikad ovakva frka nije bila za cash  :(

 

Kad sam odlucio da prodam ovu moju Hondu, dva motora su mi bila na pameti - Dominator ili VFR.

Nekako bih vise endurachu, jer po ovom novom zakonu o saobracaju ostaju nam samo off-road varijante  ;D ,

ali se nikako ne bih bunio ni da ukebam neki VFR.

Zato sam ti onomad i bio predlozio zamenu Pasata za motor.

Negde mora da se prelomi  :)

 

Hajd pa da ga prodas, znam sta znaci frka za lovu (trenutno sam u slicnoj situaciji, mada nije jos proslo 12, tu je negde oko 5 do 12)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

A zamena?

Moze,ali samo sa lepom doplatom ;D

Za kes cena je 1400€,za zamenu 1800€,pa kako kome odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: SOKOBANJA

Pozdrav tebi druze. Ej motor ti je OK! po onome sto se vidi na slikama.Cena ti je extra povoljna. Ali ocu da ti kazem da ljudi zloupotrebljavaju to sto si rekao da ti gori pod nogama,pratio sam sta se desava sa komentarima. Moj brat od ujaka hoce da kupi neki motor,prvenac. Pa sam mu preporucio tvoj i on skuplja pare, pa ako do tad ne ode mislim na motor dolazimo sigurno!!!!!!!!! ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zajecar

druze jel je motor prodat ili jos uvek ljudi beze od jeftine cene...moj miljenik je c.b.r600 ali mozda se i predomislim ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Da znas da  beze od cene ;D

Izgleda da treba da je povecavam,kako bi narod bio zainteresovaniji,a ja radim sve kontra :D

Uz to i  ne znam ko jos nudi motor na rate ???

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zajecar

brate jel mozemo mi to da se dogovaramo ili ne....?...ako je na rate s tim veci...samo ne bih da odustajem od svog cilja ako je motor havarisan... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Motor nije registrovan,a vodi se na mene

Nikad nijei bio havarisan,kada sam ga uzeo bio je u prvoj boji,ceo je bio beo,i ogreban je bio na par mesta,onda sam mu ja dodao malo plavih boja,jer cisto bela mi se nije svidela

Ko je zainteresovan,moze se javiti na 060 3114949,da se dogovorimo,znaci stojim i garantujem da motor nema ni jednu jedinu manu,masina je perfektna

brate jel mozemo mi to da se dogovaramo ili ne....?...ako je na rate s tim veci...samo ne bih da odustajem od svog cilja ako je motor havarisan... ???

Nisam te najbolje razumeo,kao sto sam rekao motor nije havarisan,a za dogovor sam uvek spreman

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

koje je ovo godiste ,kolko je presla ,da li trosi ulje.

znas zasto su ljudi skepticni kod ovakvih motora ,zato sto idu razmisljanjem ako je dobar i jeftin  zasto ga neko vec nije kupio-seljaci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Do sada nisam imao priliku da vidim VFR i ostale V - Honda agregate koji i posle predjenih 100.000 km troše ulje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Do sada nisam imao priliku da vidim VFR i ostale V - Honda agregate koji i posle predjenih 100.000 km troše ulje...

Ovo mi je drugi vfr,a ni prvi ni drugi nisu trosili ulje

Motor je 1986god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

slucajno smo bili u prolazu kroz Svilajnac i videli Darkov VFR, probali ga RR-Igor i Ja i mogu da kazem da je dobar motor , cak sta vise i odlican...nigde ulja -mislim van masine ;D

pali a bio je ladan ko spricer i ne dimi...bas je stegnut za 86god... dodje jako zanimljiv za te pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zajecar

slucajno smo bili u prolazu kroz Svilajnac i videli Darkov VFR, probali ga RR-Igor i Ja i mogu da kazem da je dobar motor , cak sta vise i odlican...nigde ulja -mislim van masine ;D

pali a bio je ladan ko spricer i ne dimi...bas je stegnut za 86god... dodje jako zanimljiv za te pare...

 

 

Slazem se u potpunosti ali ja ipak tezim za nekim boljim godistem..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

To je to,moze lock ;)

Svi koji su se dvoumili zbog godista,upravo su izgubili lepu sansu da za male pare poseduju dobar motor

Nije sve u godistu motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja