Jump to content

Moto Zajednica

Mz Etz 125/150 Kompletno sredjivanje ! 70% zavrshen,Slike trenutnog izgleda

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Od fotografija koje prikazuju šta si uradio važnije su one na kojima se vidi šta tek treba da uradiš jer postoje razna rešenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Imacu vas u vidu,Ako mi neshto bude zatrebalo,trazicu za sada ide sve ok.Hvala unapred !  :) A bice vishe slika,nisam mogao toliko da slikam jer sve shto je do sada uradjeno majstori su odradili,a sad je ram kod mene i ja pocinjem da ga pakujem,sad cu vishe slikati delove,kakvi su,a kakvi ce ispasti nakon nekog sredjivanja. Sve sam ja pripremio,ostaje mi neshto sitno da kupim,tako da ce uskoro biti gotov,ako sve bude ishlo po planu !  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Jaojj ljudi... Evo samo shto sam stigao iz garaze,danas nisam znao gde bijem... Ujutru trci po delove shta treba za mashinu,posle podne trci za rezervoar ,krila,kasete,pa uvece instalacija cele nova... Haos... Ne znam gde mi je glava... Ujutru cu malo slikati da pustim koju sliku,slikao bih sad ali nije mi neka kamera na telefonu tako da bi se slabo videlo... Zao mi je shto nisam detaljno slikao sve,ali vi sve shto vas bude interesovalo,pitajte detaljno cu objasniti... I kad ga budem sklopio imace sitnica ali to nije problem... i tako... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ne moze nista na brzinu a da bude vrhunsko tako da se ne sekiraj za sitnice,sklopi ti makinu da se vozis letos pa ces tokom voznje uociti sta bi jos trebalo da se doradi a zima je tu za takve stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Evo mene,nisam ovih dana imao vreme da postavim slike,dok je proshao planjanski skup,dok sam se ja malo sredio,a i posao me zeza... E ovako: Evo su slike kako izgleda emza,nekih 70%,sredjen,spakovan da se vidi shta i kako,uglavnom me je mashina zanimala,tockovi,lezajevi i ostalo... Na slikama se vidi da mu je dekli rasturen,to je menjana korpa lamele,i stavljena od ts-a 150,a moja se polomila,kod zupcanika jer smo zaboravili jedan bitan deo da stavimo,predpostavite sami koji...  ;D,sad sve super radi,ostalo shto bi trebalo da se sredi,jeste karburator.. Estetski ima kamara posla,imam kompletne zmigavce,stakla treba da promenim,kupio sam slova treba da ih zalepim,sedishte da presvucem itd... U sushtini sam zadovoljan,bitno je da je lepo spakovan,lepo ofarban,ostalo ce lako... Evo i slika :

post-4351-12879040119087_thumb.jpg

post-4351-12879040119632_thumb.jpg

post-4351-12879040120301_thumb.jpg

post-4351-12879040120839_thumb.jpg

post-4351-1287904012138_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Ova korpa je od etz-a,kasnije smo promenili i stavili od ts-a... I takodje bi mi trebala ako neko ima polovnu rucku od kvacila,i drzac rucke... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Aaaa pa video sam masinu u petak u Plani na skupu, ali nisam znao da je tvoj...ja ocekivao crnog!

Kada sam ga video prvo mi u oko upalo stop svetlo, pomislio sam da si ga stavio naopako, pa tek sam onda video da je dobro jer dobro osvetljava tablicu...

Takodje sam video da (tada) nisi postavio elektriku!!

Inace boja je ekstra...bravo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

E to je taj... ma stop svetlo je samo bezveze stavljeno,da me vide na putu,... ;D,imam nosac za njega shto je ujedno i za tablicu... Elektriku cu da namestim,imam josh neke delove da pokupujem i da ga finishiram...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja