Jump to content

Moto Zajednica

KOMPLETNA PRODAVNICA MOTO OPREME

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Zbog sprecenosti da se posvetim radu u prodavnici onako kako bi to trebalo, resio sam da pokusam nesto uraditi  po tom pitanju.

Stoga pozivam sve koji su preduzimljivi i koji bi imali vremena, zelje, a i novca da se bave ovim biznisom, da se jave da pokusamo nesto smisliti na obostranu korist.

 

U pitanju su :  Filteri vazduha, ulja, kocione plocice, semerinzi viljuske, sprejevi, ulja, razne sitnice, i mnogo IXS opreme za motocikliste.

Moguca je :    prodaja kompletne robe ( po povoljnoj ceni), ustupanje kompletnog posla, lokala,papira ili vec ako neko ima neki drugi  pametan predlog.

Moguca je zamena za automobil, motocikl ili neki kredit itd...itd...itd.

 

Ne mogu vise da podnesem da me dvadest ljudi dnevno zove za neke delove, a ja nisam u mogucnosti da odem do radnje i da ih ispostujem .

 

Sve detaljnije informacije na PP ili tel. 063-230-710.

 

Radnja se nalazi na Novom Beogradu, Narodnih Heroja 3, kod Fontane.

ABCD0010.JPG

ABCD0011.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

I dalje aktuelno, na zalost ne za dugo

Ako nesto pametno ne uradimo, moracemo da nastavimo gde smo stali, da prodavnica nastavi sa radom, kako, ne znam, ali, valjda, sto se mora nije ni lako.

Dobra je ovo prilika za nekog ko trazi dobar posao. Ja stvarno ne mogu fizicki da stignem, evo sad dok ovo kucam, zaspao sam na momenat.

 

Laku noc !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Jasmine,

 

Budi se ujutro, i trk u radnju....malo je profesionalaca kao sto si ti i zato - glavu gore i napred sa radnjom. Neces verovati, prosle nedelje sam pretrazio ceo grad da bi nashao hebeni filter ulja za Teneru...i to u sred pocetka sezone.

 

Prava, dobra i poslovna radnja nedostaje ovom gradu, zato ne odustaj.

 

Pozdrav,

 

Gremlin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Ćao čovek! Moj mlađi burazer je ekonomista, traži posao i izrazio je želju da te kontaktira povodom ovoga što si pisao. On nije bajker pa nema nikakvo predznanje  o toj vrsti robe ali je zainteresovan da porazgovara sa tobom o eventualnoj saradnji, a po prirodi je vredan, temeljan i uporan! On ionako traži šljaku- zaposlen u nekoj truloj firmi, kasni mu lova pa se zadužio. Možeš da ga pozoveš na 063/8703-985, ili 064/8097-059, ako si i dalje zainteresovan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Hvala Floyd na interesovanju, ali ja bih sacekao jos malo da vidim da li ce  da se javi neko zainteresovan da otkupi ovu robu koju ja imam u prodavnici i da nastavi da se, bez mene, bavi ovim poslom.

Sto se tice posla, meni je osnovno od cega zivim auto skola i to ne smem da zapostavim.

Sto se tice kucnih obaveza, ceka se PETO (5) dete koje bi trebalo da se rodi pocetkom jeseni.

Tako da ja stvarno ne mogu da stignem na jos neku stranu.

E, ako se uskoro neko ne javi i ja budem prinudjen da nastavim da radim, onda............. :o ??? :-\ :-\ .....

 

Hvala svima na podrsci, ali mi je stvarno tesko izvodljivo sve to postici.

Pozdrav !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

U jbte...puche 5arda!  :o

 

Molim te, prestani toliko da radish u toj auto shkoli i posveti se prodavnici moto opreme!  ;D

 

ps. chestitke!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Jeste malo off ali moram da CHESTITAM nashem chlanu i dobrom choveku Jasminku na hrabrosti za 5. dete!!! Ja razmishljam tek o prvom i us*o sam se zhiv, kako li je tek tebi?!! :o ;D

 

SVAKA CHAST! ;)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Imali mi prodavnicu, posle 5 godina dolazi zena kupuje neke sestare za sina i pita "Jelte kad ste otvorili ovu prodavnicu, ja zivim tu u komsiluku i nisam znala da ste otvorili ovakvu radnju a bas mi je toliko puta zatrebala.." Covece ne odustaje se kada se radnja razradi.. A mnogi tek culi za Tebe i Tvoje popuste..! Dolaze novi i novi motorasi a oni stari tragaju za najpovoljnijom i najpostenijom ponudam a koliko vidim Ti si jedan koji bi mogao da knkurise, glavni grad, mesto nije neko bogu iza nogu... Ono Ti mozda znas da je neisplativo ali..!!! Razmisli malo kakva vremena idu da li ce ljudi da dolaze kod tebe ili idu kod tamo nekih ovlastenih naduvanih koji otkidaju sa cenama! Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Prodaja kompletne prodavnice je i dalje aktuelna.

 

Ulozeno bas mnogo, trenutna maloprodajna vrednost robe prelazi 30.000. eura

Ja bih bio spreman da sve to dam za kesh , za 12.500.

 

A moze i zamena za motocikli i druge kombinacije !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Lokal je uzet u zakup,sva roba je u njemu, kad udjes mislis da je prodavnica u radu i sto je najgore i dalje ga placam, godinu dana od kako sam prestao da radim, sve mi zao, sve se nadam mozda ce se skockati nesto pa cu da nastavim sa radom, mada tesko....

Ako nekoga interesuje, tu je telefon za detaljne informacije, grehota bi bila da roba stoji a zimska sezona sustize.... :D !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ne radi mi fiskalna, ali cim je popravim........javljam  ;D !

Treba da imam za TDM, ali ne stizem da pogledam, svi se primili na ovu promenu zakona pa pocrkasmo, veceras sam u 19 h tek doruckovao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Evo u vreme sajma da vas i ja podsetim da je ova moja kompletna radnja i dalje na prodaju.

Takodje da pomenem da moze i zamena za motocikl, auto pogodno za Auto skolu ili kamion, takodje za potrebe Auto skole.

 

Posto me i dalje mnogi zovu za raznu opremu i delove, samo da kazem da ne bih da krnjim robu, samo sve u kompletu, eventualno da odvojeno prodam opremu za motocikliste a posebno potrosni materijal za motocikle.

 

Mislim da je ovo vrlo dobra prilika za one koje hoce da otpocnu svoj novi privatni Moto- biznis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja