Jump to content

Moto Zajednica

otvaranje fabrickog topa. SV650

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Sad

razmisljam se. posto su prihodi novca vec pri kraju, a treba da se odradi jos par stvari na motoru... tako da tesko ce biti za neki drugi top, makar i ovaj iz Ade. tako da sam stavio i opciju orvaranje fabrickog lonca. on je od prohroma ceo, kako se meni cini. tako da ce trebati i varenje za prohrom na kraju. a mene zanima jel neko radio to vec? kako se cuje motor posle? jel ide dobro? jel se cuje dobro? jel bude zvuk kao neki protocni top...kakve budu razlike izmedju ovog topa otvorenog skroz, i onog iz ade. na primer.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Beograd

pre

 

posle

 

Ovo je sto se tice zvuka,ja imam leoVince auspuh i tripujem da ide brze kad je skroz otvoren,bez prigusivaca.

Potrudio sam se da nadjem klip kad lik vadi taj prigusivac, ali bezuspesno  :(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

ja sam  na z 750 evo ti link pa slusaj

   mnogo  je bucniji ovo je na gas na 7000-8000 O/min uradjeno je sledece otvoren je top iza  klapne  na loncu  i skinuta je klapna  , a iz lonca  je izvadjen katalizator.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Sad

danas sam bio do jednog servira. BATA SPORT AUSPUff. covek radi auspuhe za trke,... svasta. kaze da moze da mi ovaj mot iskasapi, po varovima fabrickim da ga isece, i da pocupa sve iznutra. ali kaze da postoji problem. jer ne zna da li je neka sonda u sredini zavarena za top tako da moze da sve pocupa i kad dodje do ne pristupacnog dela. nema dalje. onda to mora da ostavi i to nije posao onda. a ja sam konto da sve povadim iznutra. stvarim perforiranu cev. (mitraljez) okolo azbestnu vunu, i izolaciju kakva vec. i zavarim opet prohromom nazad. da izgleda sve kao fabricko, samo sto ce biti protocan. on mi kaze da bi to kostalo 10, 15e. samo ne moze da mi garantuje da moze sve da povadi, i da stavi tu izbusenu cevku. e sad. stvarno nisam pametan sta da uradim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja