Jump to content

Moto Zajednica

Fenseri se vozali (Beograde stani malo ! )

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako vam trebaju slike iz pećine, recite. Ja bio 2007. pa imam od tada. A ovi skorojevići su mogli i pećinu da obiđu kad su već do tamo dogurali... ;D ;D ;D A ne samo da žderu... ;D ;D ;D ;D ;D

Nismo smeli unutra jer je postojala mogucnost da  Koma pojede i retku čovečiju ribicu ako je nadje tamo. ;D

 

Komso, nemo da ti izedem salter danas posto nisam izeo juce ribicu  ;D ;D ;D

 

Bilo je mnogo dobro, i ono sto je meni bilo fascinantno je da su svi bili opusteni i raspolezeni, niko nije kukao da mu je hladno, da je klizavo, da hoce da piski, kaki itd.. svako je vozio tempom koji mu je odgovarao, nalazili se na raskrsnicama, prstala zajebancija...  jedino ovaj Mikka sto je malo davio na putu ali nema veze, nije se jos navikao na stari motor, ispravljaju ga boxer cilindri u krivinama  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Ako vam trebaju slike iz pećine, recite. Ja bio 2007. pa imam od tada. A ovi skorojevići su mogli i pećinu da obiđu kad su već do tamo dogurali... ;D ;D ;D A ne samo da žderu... ;D ;D ;D ;D ;D

Nismo smeli unutra jer je postojala mogucnost da  Koma pojede i retku čovečiju ribicu ako je nadje tamo. ;D

 

Komso, nemo da ti izedem salter danas posto nisam izeo juce ribicu  ;D ;D ;D

 

Bilo je mnogo dobro, i ono sto je meni bilo fascinantno je da su svi bili opusteni i raspolezeni, niko nije kukao da mu je hladno, da je klizavo, da hoce da piski, kaki itd.. svako je vozio tempom koji mu je odgovarao, nalazili se na raskrsnicama, prstala zajebancija...  jedino ovaj Mikka sto je malo davio na putu ali nema veze, nije se jos navikao na stari motor, ispravljaju ga boxer cilindri u krivinama  ;D ;D ;D ;D

 

Pa da ! malo sam se "us...." ipak ga nisam vozio 3 meseca, otkud znam kakav je sad ! i sto je sigurno 80 je saaasvim ok za rolanje !!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

  jedino ovaj Mikka sto je malo davio na putu ali nema veze, nije se jos navikao na stari motor, ispravljaju ga boxer cilindri u krivinama  ;D ;D ;D ;D

 

Da, da to bash ne valja...mislim ti cilindri...u krivini...smetaju...ne dozvoljavaju motoru da zalegne... Velika je to muka...  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

... jedini problem taj ktm ali i to je brzo reseno, Luka je cudo ko' i uvek ! ...

 

Mora da ti nesto treba!  ;D

 

Ne brini, sms porukica je safe...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

... jedini problem taj ktm ali i to je brzo reseno, Luka je cudo ko' i uvek ! ...

 

Mora da ti nesto treba!  ;D

 

Ne brini, sms porukica je safe...  ;D

 

Ahahahahahahahaha  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Nismo smeli unutra jer je postojala mogucnost da  Koma pojede i retku čovečiju ribicu ako je nadje tamo. ;D

 

Trebali ste onda prvo da ga nahranite pa unutra... Mada nema ništa osim kamenja i vode... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Kapa dole, samo chekaj, chekaj, a gde sam ja na slikama?!?

 

Ah, da! Niste me zvali pa nisam bio...    :-\

 

Nadam se da vam se nece ponoviti, mislim bez mene    ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Bas lepo iskoriscen dan . U prvobitnom dogovoru bilo je pet sest motora ali je jutarnje sunce izmamilo jos ljudi , tako da je bilo motora puta tri  od ocekivanog . Dobro drustvo , opustena voznja , divan dan , odlicna klopa ( hvala Bucko ) . Steta sto nemamo slike kako smo Mikka i ja na jedvite jade odvojili lutku ... pardon Minu hiruskim putem od F 800 . Kakva je to borba bila.

  Naravno i ovog puta sam upoznao dosta pozitivnih ljudi , sto mi je posebno drago .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Toooo Lutkooooo !!!  ;D ;D ;D

 

  Steta sto nemamo slike kako smo Mikka i ja na jedvite jade odvojili lutku ... pardon Minu hiruskim putem od F 800 . Kakva je to borba bila.

  Naravno i ovog puta sam upoznao dosta pozitivnih ljudi , sto mi je posebno drago .

 

;D ;D ;D

 

Kazi kako mu je ostrugala gume !!! Jace od nekih ozbiljnijih vozaca !!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Kazi kako mu je ostrugala gume !!! Jace od nekih ozbiljnijih vozaca !!!  ;D ;D ;D

 

Sto se guma tice pa imala je i od koga da nauci ;)

 

36246v.gif 36246v.gif 36246v.gif 36246v.gif 36246v.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

FE-NO-ME-NALNO!

 

Ocete i mene da vodite kad postanem i ja Fancer(shta-god-to-bilo)? :PPP

 

Moze ! ali prvo moras jedno godinu dana da se rolas terazije-Silikonska dolina u japankama i cvisama !!! Pa onda na ultimativni test !!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

E da ! moraces da nabavis i jedan pozerski fancy motor, mislim BMW ili KTM !!!  ;D ;D ;D

 

Najlaksi i najjeftiniji nacin je da se jedu i onda seru fenovi ( fen-seri )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

jesam ja prosao pored vas, od ade do zarkova sam prosao pored par motora, nedelja pre podne...

 

?

 

  Da , bila je nedelja prepodne . Verovatno ces se ti lakse setiti jesi li prosao 18 motora nego mi jesmo li videli jedan motor .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja