Jump to content

Moto Zajednica

povredjen saobracajni policajac marijan iz kragujevca

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha fazer 1000

- Sumnja se da je Žarko Š. , 10. marta ove godine, oko 01,50, na magistralnom putu Kragujevac - Ravni gaj, u Dragobraći, „zastavom 128“ udario Marjana M., pripadnika saobraćajne policije, koji se nalazio na dužnosti. Vozeći pod dejstvom alkohola, bez položenog vozačkog ispita, Žarko Š. se neprilagođenom brzinom kretao prema Kragujevcu, a u Dragobraći je ignorišući znak policajca da se zaustavi, nastavio kretanje. Da bi izbegao kontakt, Marjan M. je prešao u drugu saobraćajnu traku, u kojoj ga je Žarko Š. sustigao i udario čeonom stranom vozila. Nakon toga, Žarko Š. nije pružio pomoć povređenom policajcu, već je, bez zaustavljanja, pobegao u Kragujevac, gde je kasnije i pronađen, navodi se u jučerašnjem policijskom saopštenju. Dodaje se da je policajac Marjan M. srećom zadobio lakše telesne povrede od kojih se leči u kragujevačkom Kliničkom centru.

Inace Marijan je bajker i  nas kolega  na drumu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

nekada su govorili da se svakog dana rodi nova budala, e sta je ovo zadnjih godina, stvarno nemam reci.  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

cekaj da cujes i drugu stranu, oce policaje da izmisljaju

 

Ovo je ziva istina, Marjana znam licno i jako smo dobri drugari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Sigurno je da voznja pod alkoholom nije donela dobro nikome,ali policacjci imaju neki trip da iskacu ispred kola misleci valjda da ce auto da se odbije od njih zato sto su vlast i svako mora im stane ,pametan policajac zna da se posstavi kako treba i ne ugrozi sebe ali na zalost to je sluzba gde ima i malo priglupih ljudi i desi im se sta se desi nije ni prvi ni poslednji put.

    Neki slican osecaj imaju i pojedini pesaci kada prelaze pesacki prelaz misleci valjda da MORA auto da stane da ih propusti,ali sta ako je unutra drogirani,pijani,ludi ili otkaze kocnica ...bum tras ,isto ko ovaj piglu drot.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Već se tama o Danilu Ikodinoviću "izlizala". ;D

 

Nisam ni sumnjao da će neki iskoristiti "priliku" da hajku nastave... sada je na redu kolega - bajker, koji je radio svoj posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

U svakom slucaju sto brzi oporavak a ako je tako kao sto kazete vozac auta ce najverovatnije biti gonjen za napad na sluzbeno lice ako ne i pokusaj ubistva (ako ga je stigao u drugoj traci...)  kolko god ja ne voleo iznenadjenja na drumu, nije ovo divlji zapad pa da ih juris kolima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Uvek sam bio protivnik sedanja za motor ili bilo koje drugo prevozno sredstvo u alkoholisanom stanju. Treba mu oduzeti dozvolu za uvek bez prava polaganja a o ostalom je bespredmentno raspravljati. Majmun misli da je on jedini na putu i ko sisa bilo koga drugog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

     Neki slican osecaj imaju i pojedini pesaci kada prelaze pesacki prelaz misleci valjda da MORA auto da stane da ih propusti,ali sta ako je unutra drogirani,pijani,ludi ili otkaze kocnica ...bum tras ,isto ko ovaj piglu drot.

ajd ti sto prelaze na pesacki, nego one budale sto krenu kao meni malopre kod zeleznicke da prelaze van pesackog da bi stigli na tramvaj koji se ni ne vidi, samo sam usporio a malo je falilo da samo dodam gasa i upalim brisace, bio sam i ja pesak ali toliko bezobrazan nikada nisam bio

treba na svakom cosku po policajca pa da pise kazne i pesacima malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

...bum tras ,isto ko ovaj piglu drot.

 

Ružno je dati takav komentar o nekome koga i ne poznaješ. Marijan je dobar čovek i bajker a i član moto kluba Kragujevac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

...bum tras ,isto ko ovaj piglu drot.

 

Ružno je dati takav komentar o nekome koga i ne poznaješ. Marijan je dobar čovek i bajker a i član moto kluba Kragujevac.

 

 

 

 

 

 

Shvatio sam da je on zaustavljao nekoga na putu i jurio po drugoj traci i zbog toga doziveo udes ....izvinjavam se Marjanu ali nije mi bila namera da ga uvredim samo sam pogresno shvatio post.POZDRAV i nadam se da ce brzo da ozdravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ja ne mogu da verujem da ga je namerno udario kolima, pa ja sam vishe puta zbog psa na putu skoro imao sletanje u jarak....Ali ovako nesto....

 

No comment...

 

Marijanu, koga neki od nas licno poznaju,  zelim brz oporavak - a "pijanom fantomu bez dozvole" da dobije zasluzenu kaznu koja ce ga duuuuuuugo podsecati kao treba da se ponasha u saobracaju.

 

>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Taj pijani sto je udario Marjana (iz Urosevca) je vozio auto ugasenih svetala i nije bio sam u kolima vec sa nadrogiranim drugom (iz KG) koji mu je rekao "Aj da roknemo ovoga" (priznali su da je drogirani navodio vozaca i da je ovako bilo). Marijan je bio na duznosti i kada je video da nailazi ne osvetljen auto izasao je da ga zaustavi, medjutim klinci nisu hteli da se zaustave vec su udarili (jurili) Marjana i to u drugoj traci, jer se on vec sklonio. Od siline udarca Marjan je leteo 10m, udario u stub glavom, gde mu je ostala kosa na istoj a sreca u nesreci je sto mu je odmah posla krv na nos tako da nema hematome u glavi.

Inace je Marijan stari bajker i cesto je isao na skupove.

Marijan se dobro oseca, a ja mu zelim brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ako je pandur sigurno je kriv jer je iskako iz žbunja a i malo je priglup. a ako nije kriv ko ga jebe, ipak je pandur.

 

a čuo sam i za tamo neke ljude koji voze motore, i za svaki udes su oni krivi jer voze ko manijaci jer su drogirane i pijane budale.

 

 

živeli stereotipi i mržnja! ura!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja