Jump to content

Moto Zajednica

Beograd - Krusevac - Beograd

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Uh, Veve, brale, super si prosao,  nek s ena ovome zavrsi i sve ok! Treba svi cetvore oci d aotvorimo, kad onoliko Afriku nije video, cemu skuterasi da se nadaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Uhhh bre brate... pročitah ovo i sav se naježih, još mi igra u stomaku. E baš si rođen za dramu. Uvod, zaplet, rasplet, preokret sa  viljuškom, i na kreju ipak sretan kraj, dobro da si našao tu staru sliku. Ma šta da ti kažem, da ti se ovo više ne ponovi i da nas više ovako ne prepadaš!!!  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) odmah sutradan sam otisao da obidjem mesto saobracajne srece.... i sta se desava kod zgrade politike......  Vozim, pali se crveno ja usporavam i vodjem novim iskustvom skrecem blago na desno vise prema trotoaru i lik koji je bio kolima iza mene me pretice i ladno prolazi na crveno... :) nisam mogao da verujem...

 

Ovde, na ovom semaforu je dan pre doslo do nezgode:

IMG_7412.jpg

 

A nisam mogao da izdrzim i da prodjem pored ove scene... stao sam sisao sa motora i slikao:

IMG_7409.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Tek sad procitah ovu temu koja na tren prerasla a u RAT ZVEZDA, pa ti si u momentu nesmotrenoscu ovog lika leteo naglavacke i oberucke i to jos u rikverc, i srecom sve uspesno i veselo preziveo sto mi je jako drago  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

UH huh huh

Ja mogu samo da kazem afrika je afrika neka prica ko sta hoce. Da si bio na laksem motoru svasta bi bilo...

Kada sam imao sudar izbegavao sam semafor kod Hyatt-a nedelju dana a ti ga obilazis odmah sutra dan :)

Cek da svane sunce malo i idemo do Avale.

Nego ko su majstori koji peru motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

@saxi

:) uz Boziju pomoc...

 

@zekazmaj

:) to i ja kazem, Afrika je to.... Kao i kada fotografisem po kisi, i neko mi kaze da mi kisne aparat.... a ja uglavnom odgovorim : "Ma nema veze, Canon je to" :)

Nemam nekih trauma od udesa pa mi nije ni bilo tesko da se provozam tuda...samo sto sada mnogo cesce gledam u retrovizor :) ....

A za Avalu, zovi kad god hoces, meni je sve jedno da li je sunce ili sitna kisa...

 

Majstori koji peru motor.. uh... sad sam gledao plan plus.. nisam siguran, perionica je valjda blizu ulice Carlija Caplina... tu negde... ma kad se budemo vozili, pokazcu ti.... pranje motora je 250 dinara...Mada, nemam obicaj da dajem nekom drugom da mi pere Afriku, jer ja sam uzivam u tome. Ali jos se nisam snasao gde cu i kako cu pa mi je bilo lakse u toj situaciji da je odvezem na pranje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Hvala dragom bogu pa se sve dobro zavrsilo.

Nego na onoj slici sa skuterom, nesto mi poznat auto, da nije slucajno onaj sa kojim si imao bliski susret? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

E ovo sa ovim skuterom je do 00...

 

ali je i ovo super  :D :D

100% moze da se nadje veca gluperda koga ce da uhvate dok sece lanac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Veve brate sledila mi se krv kad sam otvorio i video sta ti se desilo. Tebe cuva onaj gore. U to ime bi mogli da se nadjemo na sajmu da popijemo nesto. Drugi dan uvece znaci 12. je zurka u hali I .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Kao sto rece Velja, retrovizor i analiza eventualno nadolazece tone metala!!!

 

Ja sam juce cekao na crvenom i docekao zeleno, prosao kroz raskrsnicu, pa je tik iza mene prosao jedan iz poprecne ulice (kroz crveno),

pa onda ostali iz 'moje grupe'.

 

Vidio sam ga krajickom oka i dodao gas...da ne smetam covjeku u zurbi.  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Sad sam tek video temu...  :o

 

Veve, sta da ti kazem, neko te je odozgo pogledao... i gotivi te ;)  drago mi je bas bas sto se dobro zavrsilo kako je moglo da bude! Da si ti nama ziv i zdrav pa da se vozamo :)

 

P.S. Axx ta Afrika ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Eto, da ne bi Abdulaha, i meni bi ovo promaklo...Kada se desi to što se desilo tebi, to znači samo jedno: da je čika koji te je zveknuo samo fizički bio u kolima, a mislima ko bi ga znao gde. Posmatram ljude u saobraćaju svaki dan: goooomila ih je totalno otsutna. Pišu SMS za volanom, pričaju telefonom, menjaju stanice na radiju, bleje u ribe. Gledam njihove face: dok im pogled bludi ka nečemu totalno neodređenom vidiš da misle na nešto šesnaesto umesto da drže pažnju tu gde treba, ispred i oko sebe...Juče lik u džipu nakon prolaska kroz raskrsnicu iznenada, potpuno neočekivano za sve ostale učesnike u saobraćaju, nasred ulice, zakočio da bi izblejao u neku namontiranu trebu koja stoji na semaforu i čeka da pređe ulicu. I bleji u nju, bleji, bleji, TO TRAJEEEE! Jb se njemu što je zakrčio saobraćaj i što je onaj iza njega morao da koči k'o blesav. Naravno, ljudi gledaju celu situaciju, prvo se čude i psuju a posle kreću da se podsmevaju kulovu, a dotična riba kapira da je vrh i na zeleno kreće da prelazi ulicu hodom Naomi Kembel pokupivši parče oblačića nosićem ;D

Sori za malu digresiju ali sve to ima veze sa onim što se desilo tebi i što tako lako može da se desi bilo kome od nas pored toliko mentola u saobraćaju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Eto, da ne bi Abdulaha, i meni bi ovo promaklo...Kada se desi to što se desilo tebi, to znači samo jedno: da je čika koji te je zveknuo samo fizički bio u kolima, a mislima ko bi ga znao gde. Posmatram ljude u saobraćaju svaki dan: goooomila ih je totalno otsutna. Pišu SMS za volanom, pričaju telefonom, menjaju stanice na radiju, bleje u ribe. Gledam njihove face: dok im pogled bludi ka nečemu totalno neodređenom vidiš da misle na nešto šesnaesto umesto da drže pažnju tu gde treba, ispred i oko sebe...Juče lik u džipu nakon prolaska kroz raskrsnicu iznenada, potpuno neočekivano za sve ostale učesnike u saobraćaju, nasred ulice, zakočio da bi izblejao u neku namontiranu trebu koja stoji na semaforu i čeka da pređe ulicu. I bleji u nju, bleji, bleji, TO TRAJEEEE! Jb se njemu što je zakrčio saobraćaj i što je onaj iza njega morao da koči k'o blesav. Naravno, ljudi gledaju celu situaciju, prvo se čude i psuju a posle kreću da se podsmevaju kulovu, a dotična riba kapira da je vrh i na zeleno kreće da prelazi ulicu hodom Naomi Kembel pokupivši parče oblačića nosićem ;D

Sori za malu digresiju ali sve to ima veze sa onim što se desilo tebi i što tako lako može da se desi bilo kome od nas pored toliko mentola u saobraćaju. 

 

Ajd za ove sto kopaju noseve i salju smsove, ali sta ti nije jasno kod ovog sto je stao zbog ribbe?

"vrh" ribe spadaju u kategoriju macaka, patkica, jezeva i ostalih bica zbog kojih valja malo usporiti  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

 

Ajd za ove sto kopaju noseve i salju smsove, ali sta ti nije jasno kod ovog sto je stao zbog ribbe?

"vrh" ribe spadaju u kategoriju macaka, patkica, jezeva i ostalih bica zbog kojih valja malo usporiti   ;D

 

 

Ma daleko je ta riba od vrha...Ona samo po načinu na koji je doživela reakciju tog kulova u džipu kapira da je vrh. Ali nije ona bitna. Normalno, muškarci smo, razumljivo je usporiti da se ispoštuje neka slatka devojčica, i vrat valja ušinuti, ali brate...lik je zaustavio kola i blejao k'o tele! I to, npr. traje pola minuta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

Pa bre nije taj lik u kolima kriv sto je tu devojku semafor zadrzavao pola minuta na totoaru!!! :) Joj cuti sta se sve desava, dosta se vozikam po gradu pa sam i svedok svakakvih gluposti i netolerancije medju vozacima i pesacima... al sta tu da se radi, ono sto ne mogu da promenim, o tome ne razmisljam mnogo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Krusevac

Veve,

Ja mislim da sam te juce video u krusevcu, vozio si se kroz centar bez kacige sa maramom na glavi :)

Ja sam bio autom,i dok sam stajao u guzvi prosao si pored mene,mislim da si to bio ti....

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) jes, to sam bio ja...

 

a kaciga mi je bila na ruci (laktu)... vozikao se po gradu pa reko da me malo vetar miluje po licu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja