Jump to content

Moto Zajednica

8. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag - Kamp Stella Maris 08. - 10.05.2009.

Recommended Posts

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Vukana,VLD-a,NikolaCruss-a i Ele,Saxi-ja,Dakija i Natase,Abdullah100k"- steta sto nisam mogao da podjem.Odgovarao mi je tim :).Dajte slike!!!!!

Dogovor je da se u subotu iskupimo i sastavimo sve slike sa svih aparata,ima ih puno lepih,a i ima i klipova,pa ako mozes malo da se strpis brate,

a vrlo je izvesno da cemo otvoriti neku novu temu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Odluka da ipak podjem na ovaj put je doneta u zadnji cas,obzirom da sam imao dodatnu povredu noge dva dana pred polazak.Sada sam svestan da bi napravio veliku gresku da sam drugacije odlucio.Zadnjih 6 dana ja sam ziveo svoj san!I tako je i bilo,kao u snu.Ali sve.

Upoznao Sasu Umag,i jos neke divne ljude iz Staarih rokera,momci objasnili ste kako se organizuje skup!

Utisaka puna glava,jos ne mogu da se saberem,ali ne mogu a da ne izdvojim jedan,a ujedno i prvi po ulasku u Umag.Nedaleko od samog ulaska na glavno mesto dogadjanja zastali smo da bi Saxi iskoordinirao detalje oko smestaja.Prilazi nam jedna gospodja, I kaze ”Videla sam tablice, i prisla samo da vas pozdravim, i da vam kazem dobro dosli u Istru!”Izlisno je da kazem da smo ostali prijatno zateceni,a slicno je bilo i narednih dana

U Puli,Rovinju,Porecu…..Istra je prelepa.

Zelenkovac je katastrofa,sve pohvale za Lunch and Bar u Jezeru kod Mrkonjic Grada!(hvala Spetaccolo  ;) )

I na kraju da kazem 2400Km na Kinezu od 250ccm,i stakom kao dodatnom opremom,za mene licno je to podvig!Naravno uz veliku pomoc,podrsku i razumevanje pravih prijatelja Vukana,VLD-a,NikolaCruss-a i Ele,Saxi-ja,Dakija i Natase,Abdullah100k.Vise detalja(a i slicica) verovatno u posebnoj temi

Veliki pozdrav sjajnim domacinima!  ;)

 

Svaka ti cast. Kada se san pretvori u javu.............to je privilegija malog broja ljudi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Vukana,VLD-a,NikolaCruss-a i Ele,Saxi-ja,Dakija i Natase,Abdullah100k"- steta sto nisam mogao da podjem.Odgovarao mi je tim :).Dajte slike!!!!!

Dogovor je da se u subotu iskupimo i sastavimo sve slike sa svih aparata,ima ih puno lepih,a i ima i klipova,pa ako mozes malo da se strpis brate,

a vrlo je izvesno da cemo otvoriti neku novu temu  ;)

Ma moze i ovde. A bas se i cudim....Skoro da nema slika lepseg sveta(naravno, cura) na skupu.... ??? Bilo je trulex a? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Odluka da ipak podjem na ovaj put je doneta u zadnji cas,obzirom da sam imao dodatnu povredu noge dva dana pred polazak.Sada sam svestan da bi napravio veliku gresku da sam drugacije odlucio.Zadnjih 6 dana ja sam ziveo svoj san!I tako je i bilo,kao u snu.Ali sve.

Upoznao Sasu Umag,i jos neke divne ljude iz Staarih rokera,momci objasnili ste kako se organizuje skup!

Utisaka puna glava,jos ne mogu da se saberem,ali ne mogu a da ne izdvojim jedan,a ujedno i prvi po ulasku u Umag.Nedaleko od samog ulaska na glavno mesto dogadjanja zastali smo da bi Saxi iskoordinirao detalje oko smestaja.Prilazi nam jedna gospodja, I kaze ”Videla sam tablice, i prisla samo da vas pozdravim, i da vam kazem dobro dosli u Istru!”Izlisno je da kazem da smo ostali prijatno zateceni,a slicno je bilo i narednih dana

U Puli,Rovinju,Porecu…..Istra je prelepa.

Zelenkovac je katastrofa,sve pohvale za Lunch and Bar u Jezeru kod Mrkonjic Grada!(hvala Spetaccolo  ;) )

I na kraju da kazem 2400Km na Kinezu od 250ccm,i stakom kao dodatnom opremom,za mene licno je to podvig!Naravno uz veliku pomoc,podrsku i razumevanje pravih prijatelja Vukana,VLD-a,NikolaCruss-a i Ele,Saxi-ja,Dakija i Natase,Abdullah100k.Vise detalja(a i slicica) verovatno u posebnoj temi

Veliki pozdrav sjajnim domacinima!  ;)

 

"Vukana,VLD-a,NikolaCruss-a i Ele,Saxi-ja,Dakija i Natase,Abdullah100k"- steta sto nisam mogao da podjem.Odgovarao mi je tim :).Dajte slike!!!!!

 

I ti bi odgovarao timu  ;)

 

A sto se tice trulexa ili ne, brale, pa iscitaj jos jednom spisak zvanica, vozaca, a bogami i suvozaca...  ;D ;D ;D Dakle, vozi polako, gledaj pravo!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Kad gledam ove slike dodje mi da placem sto nisam bio :(

 

Takodje....vise srece iduce godine...

 

;)

 

Takodje...

 

samo da ne bude vise "suza" sledece godine!

 

Ma iduce godine idem 100 %...

 

Takodje....vise srece iduce godine...

;)

 

Ti si mogao da isposlujes sluzbeno putovanje da slikavas skup, ali izgleda te Serbia Open zajebao ove godine.  >:(

 

Nisam mogao da isposlujem , ali zato nisam ni Serbia Open slikao - za inat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Odluka da ipak podjem na ovaj put je doneta u zadnji cas,obzirom da sam imao dodatnu povredu noge dva dana pred polazak.Sada sam svestan da bi napravio veliku gresku da sam drugacije odlucio.Zadnjih 6 dana ja sam ziveo svoj san!I tako je i bilo,kao u snu.Ali sve.

Upoznao Sasu Umag,i jos neke divne ljude iz Staarih rokera,momci objasnili ste kako se organizuje skup!

Utisaka puna glava,jos ne mogu da se saberem,ali ne mogu a da ne izdvojim jedan,a ujedno i prvi po ulasku u Umag.Nedaleko od samog ulaska na glavno mesto dogadjanja zastali smo da bi Saxi iskoordinirao detalje oko smestaja.Prilazi nam jedna gospodja, I kaze ”Videla sam tablice, i prisla samo da vas pozdravim, i da vam kazem dobro dosli u Istru!”Izlisno je da kazem da smo ostali prijatno zateceni,a slicno je bilo i narednih dana

U Puli,Rovinju,Porecu…..Istra je prelepa.

Zelenkovac je katastrofa,sve pohvale za Lunch and Bar u Jezeru kod Mrkonjic Grada!(hvala Spetaccolo  ;) )

I na kraju da kazem 2400Km na Kinezu od 250ccm,i stakom kao dodatnom opremom,za mene licno je to podvig!Naravno uz veliku pomoc,podrsku i razumevanje pravih prijatelja Vukana,VLD-a,NikolaCruss-a i Ele,Saxi-ja,Dakija i Natase,Abdullah100k.Vise detalja(a i slicica) verovatno u posebnoj temi

Veliki pozdrav sjajnim domacinima!  ;)

 

"Vukana,VLD-a,NikolaCruss-a i Ele,Saxi-ja,Dakija i Natase,Abdullah100k"- steta sto nisam mogao da podjem.Odgovarao mi je tim :).Dajte slike!!!!!

 

I ti bi odgovarao timu  ;)

 

A sto se tice trulexa ili ne, brale, pa iscitaj jos jednom spisak zvanica, vozaca, a bogami i suvozaca...  ;D ;D ;D Dakle, vozi polako, gledaj pravo!  ;)

hehehe...Pa mislio ono....skup...zenske/......igracice.....cipi ripi po sceni....itd....dajte malo paparaco eksluzive.... ;D Dobro,ovi sa zenama sto su isli morali su da se prave fini ali za neke me chudi stvarno ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Hehe ljudi ja sam tek sada stigao. Izgleda da sam prvi otisao a zadnji se vratio. Da frend nije morao na posao ja jos ne bi dosao.

 

STARI ROKERI SVAKA CAST NA ORGANIZACIJI I SVEMU OSTALOM........BESPREKORNO NEMA SE STA ZAMERITI  DO JAJA JE SVE BILO!!!!!!!!

SIGURNO SE VIDIMO I SLEDECE GODINE NA ISTOM MESTU A MOZDA I RANJIJE NA NEKOM DRUGOM.

 

Imam milion slika!!!!!!!! Otvarajte tu temu pa da okacim najbolje.

 

POZDRAV ZA STARE ROKERE I SVE OSTALE BAJKERE......................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Jahao sam ja imenjace moj sa 18 godina i tadasnjom curicom HONDU CB 250 RS i zajedno smo otisli za Split, Hvar, Brac Rjeka ( Grobnik 89 ) i ko zna de sam tada jos bio?? sve u svemu vec znam de cu na sledeci put.......

 

Pozdrav iz Novog Sada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Shta da kazem,kada me neki ljudi zacudjeno pitaju "ishao si na moto-skup u Umag?" ja kazem nisam ishao na moto-skup vec sam prelazio kilometre i predivne puteve da bi stigao do nekog odredishta koje je ovog puta bilo Umag,i bilo(nam)je sjajno meni i ortaku,tamo smo dobili silne pozive za josh takvih druzenja,a utisci iz istre ...jako lepo(kao shto je Istra uvek i bila i kakvu je pamtim),isto tako morao sam da primetim da je vrlo malo ljudi konkretno iz novog sada bilo)u odnosu na zimske najave)ali valjda se ljudi teshko odlucuju za "toliki"put...?

Puno lepih pozdrava STAAARIM ROKERIMA i nadam se da cu vec krajem avgusta ponovo biti turista u istri a i u italiji,

post-5183-12879032993694_thumb.jpg

post-5183-12879032994245_thumb.jpg

post-5183-12879032994671_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

E 'de ste? :) Lepo se navozasmo po lepom vam primorju, skup dobro organizovan kao i uvek, bez medovace vas nismo napustili :D

Sasa nismo se pozdravili, izvini. Krenuli smo rano. Hvala na gostoprimstvu.

A oni sto su pucali u pet ujutru u Polineziji u nedelju...pa nadam se da ce izroditi gomilu dece pa da nece trenuti ni jednu noc :D :D :D

Vidimo se sledece godine, kad potrosimo medovacu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Nisu pucali samo u Polineziji nego i u Stella Marisu, i to celu noc, tako da sam u povratku dremao na motoru. :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Sale i Mario, i ostali Staaari rokeri, vi ste uradili vise za promociju Umaga i Istre nego sve turisticke organizacije zajedno, sto se tice Srbije i BiH ;D. Nadam se da ce tamo znati to da cijene, za neke stare dane  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

....isto tako morao sam da primetim da je vrlo malo ljudi konkretno iz novog sada bilo)u odnosu na zimske najave)ali valjda se ljudi teshko odlucuju za "toliki"put...?

 

Pa bilo je ljudi iz Novog Sada.....

Odbrojavali su dane i noći....

Počeli su sa "još 72 puta spavamo i pooooooolazaaaaaaaak"

;D :D ;D

 

I diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno su se proveli!

diiiiiiiivno divno  :D

 

A kakva su tek buđenja bila.....

Zvuci motora.....

Pa kad otvorim oči i izađem na kibicfenster....raj......dokle god pogled doseže parkirani motori....pa malo zelenila......pa put.....a po putu naravno....motori.....

ihhhhhhh....

 

Društvo najbolje, meštani jako dobri.....sunce.........more.....

ufff....

nedostaje mi sve to od kad sam se vratila...  :(

 

 

Do nekog narednog puta...

Hvala domaćinima na svemu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Sale i Mario, i ostali Staaari rokeri, vi ste uradili vise za promociju Umaga i Istre nego sve turisticke organizacije zajedno, sto se tice Srbije i BiH ;D. Nadam se da ce tamo znati to da cijene, za neke stare dane  ;)

ha ha,cisto sumnjam da ce to neko cijeniti,znas da se dobre stvari nikada ne spominju

uostalom,bitno je da se svi mi dobro provodimo i upoznajemo,a zahvalu ne ocekujem od nikoga niti mi treba

a sigurno je i da nije ovog foruma da od svega toga nebi bilo nista ili bi bilo puno manje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Sale i Mario, i ostali Staaari rokeri, vi ste uradili vise za promociju Umaga i Istre nego sve turisticke organizacije zajedno, sto se tice Srbije i BiH ;D. Nadam se da ce tamo znati to da cijene, za neke stare dane  ;)

ha ha,cisto sumnjam da ce to neko cijeniti,znas da se dobre stvari nikada ne spominju

uostalom,bitno je da se svi mi dobro provodimo i upoznajemo,a zahvalu ne ocekujem od nikoga niti mi treba

a sigurno je i da nije ovog foruma da od svega toga nebi bilo nista ili bi bilo puno manje  ;)

 

Potpisujem !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Skromnost je vrlina....pozitivna :) Samo nastavite ......Pozdrav iz Banjaluke i skromne ekipe koja je jos jedanput posjetila Istru....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Voznja i drustvo, fantazija!!

Pozdrav za drustvo iz Slovenije, Kraljeva,BG-a, Cacka i BJB komesare sa Motorolama  ;D

Hvala domacinima na gostoprimstvu u prlepoj zemlji koju cuvaju!!

A ova klapa trubadura sto sam putovao sa njima, nek se sprema!  ;)

 

post-2166-12879033166793_thumb.jpg

post-2166-12879033167531_thumb.jpg

post-2166-12879033170373_thumb.jpg

post-2166-12879033171682_thumb.jpg

post-2166-12879033172136_thumb.jpg

post-2166-12879033172768_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja