Jump to content

Moto Zajednica

Druzenje sa Gaborom i Bozom u Futogu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

Ne znam koliko ste upoznati ali nas prijatelj Dalmatino je to vece pri povratku sa druzenja pao i povredio kljucnu kost (to vece je bio petak 13.)

Zelim mu brz oporavak.

 

post-3416-12879020439826_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Evo vratih se sa druženja i moto berze, bio prisutan i naš drug Dalmatino. Njega već neko vreme bije maler(po ušima), neki dan mu je verni DR odkazao poslušnost a on je da nebi ispalio mene u dogovoru za odlazak na druženje u Futog, došao sa yamahom skuterom, što možete videti na slici gore. Na povratku sa druženja u petak, uhvatila nas je prava vejavica i kad smo se već razdvojili u gradu, skoro pred samom kućom on je naišao na deo ulice koji nije bio očišćen a yamaha se samo prizeljila. Na žalost pri padu pukla mu je ključna kost. Daljnju proceduru već naslućujete... 

 

Pozdravljam i ovim putem mog prijatelja koji je održao svoju reč i sa skuterom po vejavici krenu samnom.  8)

 

I da mu poručim da ne bude sad ceo dan u kafani...  IDI KUĆI BAR SAD KAD NE VOZIŠ MOTOR!!!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vozio skuterče po snegu a nije ugradio ralicu napred??

 

Malo bolna povreda, ali nije ništa strašno.... što pre da se ozdravi, to je naređenje! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: novi sad

Tvrd je naš Dalmatino... rukom malo slabije maše al' važno da mu sve "drugo" funkcioniše... mislim da bi bilo mira u kući  :D  :D  :D

ne pamtim kad sam ovoliko dugo dio u kuci. cela dva dana.ne boli mene kljucna kost toliko koliko me boli frajlauf za dr po ceni od 650e u markosu RMS. a u madjarskoj 200e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Mene ne boli toliko što si pao i što si slomio ključnu kost,nego me boli brate što nas nisi zvao kada si pao da dođemo i da ti pomognemo.Duleduka i ja smo bili na 100 metara od tebe ispred Fashiona.Ne daj se buraz,želim da ti koske što pre srastu i da krenemo u nove avanture.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: novi sad

Mene ne boli toliko što si pao i što si slomio ključnu kost,nego me boli brate što nas nisi zvao kada si pao da dođemo i da ti pomognemo.Duleduka i ja smo bili na 100 metara od tebe ispred Fashiona.Ne daj se buraz,želim da ti koske što pre srastu i da krenemo u nove avanture.

da mi je trebala pomoc budi siguran da bi te zvao . ne jednog nego sve pa da napravimo zurku u urgentnom.sve je proslo ok.evo sledeci put ako okinem tebe zovem prvog ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Sretne ti rane junace!

Da je bio Dr u pitanju (voznji) sigurno ti ne bi bilo nista...

Da se sto pre kompletiras i sa koskom i sa laufom!!!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

 

      Svaka cast na ovolikom odazivu, drago mi je sto vidim da moto sport ima svoju publiku svuda!

      Povredjenom drugaru zelim brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Glogonj(opstina Pancevo)

Svaka cast momci na hrabrosti sto ste po takvom losem vremenu isli da se upoznate i cestitate uspeh nasim ucesnicima na dakaru Bozi i Gaboru,mozda sam neskroman ali voleo bih da na sledecem reliju osvoje podijum,drzim im palceve,a Dalmatinu iako ga ne poznajem zelim  brz oporavak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja