Jump to content

Moto Zajednica

cizme /patike-sta?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

Ja imam isti problem,pa skoknem u cetvrtak u Balosavu i ovako stoje stvari:

Held ima od 12.000 do 15.000 ali samo 42 i jedan broj 44.Strasno su tvrde i ne moze se hodati u njima! Ja nosim 43 a cizme bi trebalo da su broj vece posto su standardno mali kalupi.Imaju i neke modekine na snizenju od 45 eura ali 37,38,40,41 i nema vise nista. Kazu da ce biti za 20-ak dana a na sajam nisu planirali da idu.Naj neprijatnija stvar je u tome sto kad trazis cizme pitaju te koji broj nosis i donesu ono sto imaju.To mi se u opste ne svidja!Ili drzis radnju ili ne!Daj da vidim modele pa onda ce mo da razgovaramo o broju.

Kod Lazarevica nisam svracao(a mogao sam), j....!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Ja imam isti problem,pa skoknem u cetvrtak u Balosavu i ovako stoje stvari:

Held ima od 12.000 do 15.000 ali samo 42 i jedan broj 44.Strasno su tvrde i ne moze se hodati u njima! Ja nosim 43 a cizme bi trebalo da su broj vece posto su standardno mali kalupi.Imaju i neke modekine na snizenju od 45 eura ali 37,38,40,41 i nema vise nista. Kazu da ce biti za 20-ak dana a na sajam nisu planirali da idu.Naj neprijatnija stvar je u tome sto kad trazis cizme pitaju te koji broj nosis i donesu ono sto imaju.To mi se u opste ne svidja!Ili drzis radnju ili ne!Daj da vidim modele pa onda ce mo da razgovaramo o broju.

Kod Lazarevica nisam svracao(a mogao sam), j....!

 

hvala na informaciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

juce sam otisao u N SPORT ovde u vrscu da vidim sta imaju od dukatijevog programa. samo neke patikice ko za balet. pitam ih za cizme ali se ispostavilo da su imali samo duboke patike i to dva para koja niko nije hteo da kupi pa su poslali u druge prodavnice. izmedju ostalog bas su se iznenadili kad sam im rekao da je to moto oprema oni su ih verovatno prodavali ko patike za basket.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam upravo uzeo Alpinestars S-MX 2. Hteo sam neke poluduboke da mogu da sidjem sa motora i setam posle kolko tolko normalno. Odusevljen sam, lagane su, vrhunski kvalitet. Preporucujem svakome. Nosim broj patika 43, ove su cizme 43 i pashu, cak mozda sam mogao i broj manje.

post-3875-12879022216383_thumb.jpg

post-3875-12879022217034_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Ja sam upravo uzeo Alpinestars S-MX 2. Hteo sam neke poluduboke da mogu da sidjem sa motora i setam posle kolko tolko normalno. Odusevljen sam, lagane su, vrhunski kvalitet. Preporucujem svakome. Nosim broj patika 43, ove su cizme 43 i pashu, cak mozda sam mogao i broj manje.

 

 

Gde si kupio i koliko kostaju? HVALA!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kupio sam online: http://www.motocard.com

 

Posto privremeno radim u Spaniji, a sajt je spasnki mene je izaslo 146e + posta(12e) = 158e. Pogledao sam, mogu u srbiju da posalju, platis Visa/Master/Maestro. Cena za Srbiju je 125e(oduzima se PDV) + posta (83e) =~ 210e sto je dosta para. Gledao sam preko ebay-a i svi salju iz USA i cena se svede na isto, bar za Spaniju, a plus nisam bio siguran za carinu da li naplacuju. Ne znam da li ih ima u Srbiji stvarno, ima nekih prodavnica u BG-u koji prodaju pa se mozda moze naruciti, ali sigurno je da deru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

pozdrav i ja sma imao iste dileme ...uzeo sam suomy extreme low pogledaj na sajtu i imas ih u centas-u ja sam ih narucio postom super su cena im je 13000 ...lako s enavlace nemaju cipzar samo lepljenje...pogledaj pa reci sta mislis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun

Pozovi BMW Radulovic i pitaj koliko kostaju cizme ovog tipa . Ja sam ih platio oko 150 eura lagane , udobne , koza , GORE-TEX i sto je najbitnije ne propustaju vodu sto mi je bilo i najbitnije.Ovo je model BMW Allround Motorycling Boots.

post-326-1287904350807_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja