Jump to content

Moto Zajednica

kazna za neregistrovan motor?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

u martu, neznam tacno kad. mi istice reg. za hondu. a reg. je na SOMBOR. pa onda da bi je opet registrovo treba da tamo odjavim, da vratim tablicu, pa da platim tamo neki porez, pa da dodjem ovde pa da ovde prijavim u sup, pa da platim novu tablicu, novu saobracajnu, i reg. i tehnicki. i kontam da sve to nece biti ispod 25000. jer je samo produzenje registracije za moju hondu xl600r is 85te oko 15000.

 

pa me zanima, kolika moze biti kazna za voznju ne reg. motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

isto koliko i registracija, mene su pre par godina zaustavili i posto je istekla reg. pisali mi prijavu a vlasniku motora isto zato sto nije vracena tablica. sve u svemu 7000 meni i jos 7000 njemu koje sam ja platio jer nije covek kriv. bilo je jos nesto za sudske troskove oko 1500 zbirno. pa ti vidi. sad su kazne jos vece a treba da stupi na snagu i novi zakon a tad smo ugasili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

to ce te kosta cirka 15000, ako bude hteo da produzi,

i da najjeftinije resenje bi bilo sigorno, a najbolje bi bilo da prevedes motor na sebe ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja sam pre neki dan preveo motor i odradio sve po redu...izaslo me je nesto preko 21000 dinara. Ostao mi je samo jos zeleno karton i to je to.

Al da je preskupo...preskupo je  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd -Dorcol

Meni su prosle godine pisali kaznu za neregistrovan motor a nisam imao ni dozvolu,posto mi je bio prvi prekrsaj sudija me je kaznio sa 5.000,00 din za neregistrovan motor i 5.000,00 din za voznju bez dozvole plus 500-600 din sudski troskovi,motor se ne vodi na mene a vlasnika motora niko nije pominjao.Ne znam kako je sada da li se tu nesto promeilo,nesavetujem ti da vozis neregistrovan motor,skupi lovu za registraciju pa se vozi bez straha od milicije,jer znam kako se vozi neregistrovan motor - u frci si non-stop da te ne uhvate.

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: yamaha fzx 750

neznam kako je bilo pre par godina,ali sigurno nije 7000din,pa jos i vlasniku auta ili motora na koga se vodi! ovo nema veze s mozgom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

mislim da ti je to gore nego da vozis vozilo bez vozacke dozvole . gledaju kao da je tehnicki neispravan pa ti sa njim jos u saobracaju , moj savet skupi kintu i regustruj ionako nije sezona jos pocela glupo da te to kosta duplo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Kac

videcu prvo jel oce covek samo da produzi reg. naravno sa mojim parama. a ako nece... onda cu ga terati tako dok ne skupim para, ipak nije to mala kinta...300e... a onda cu ga prevesti na svoje ime. i sta me briga onda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

videcu prvo jel oce covek samo da produzi reg. naravno sa mojim parama. a ako nece... onda cu ga terati tako dok ne skupim para, ipak nije to mala kinta...300e... a onda cu ga prevesti na svoje ime. i sta me briga onda...

 

brate željko dobronamerna zamerka :) ajd se dogovori sam sa sobom sa kog naloga pišeš ispadaš opet totalno smešan ... takodje kada već prodaješ motor, bilo bi ti mnogo mudrije da je na tvom imenu nego nekog tamo iz sombora ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

nova tablica odjava,nova saobracajna i prenos motora koji je star 20 i nesto god sigurno ne moze biti 10000 din koliko ti racunas,mislim da je najbolje da ga preneses i resis taj problem.....i miran si za ubuduce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: b.n.s.

Mene je prenos vlasnistva kostao 5.700 za cbr 600 91' god. A registracija mi važi do 04.09 pa posle samo registrujem tako da sam bar razdvojio na dve rate 1. prenos

2. registracija - lakse se podnese.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

pa oko 20000 ok ali 25 koliko si napisao je vec previse.....

na tebi je sta ces da uradis ali mislim da je bolje da ga preneses

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Kac

ako se ne proda do isteka reg. onda cu ga ostaviti kod sebe, i terati ne reg. dok ne skupim pare. i kad skupim prenecu ga na sebe, i reg. i gotovo, da ne razmisljam vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja