Jump to content

Moto Zajednica

Carinska procedura prilikom uvoza rezervnih delova

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 695 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650
pre 17 minuta, munje je napisao:

Ja sam pre 8-9 god imao jedno takvo iskustvo. Vise komada filtera za ulje i vazduh + neke sitnice za motor koje su bile po 1 kom. Zvali me da dokazem da je za licnu upotrebu - dostavio dokaz o vlasnistvu i racune i proslo je sve ok.

Hvala. Tako bi i trebalo da bude prema informaciji na sajtu Uprave carina pošto se nigde ne spominje količina delova, već samo ukupan iznos. Javiću svakako kad proverim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Royal Enfield SM 650

Ma da .. bice ti to ok. Jedini put kada sam zamalo ostao bez paketa je bilo sa delovima za dron koji sam sam pravio (ima sada vec preko 10+ godina :)). Tada su me zvali da pitaju cemu sluze 4 identicna mala motora (brushless) .. pa sam se izvukao da je za potrebe izrade studentskog projekta robotike. Potpisao neka dokumenta da je za licnu upotrebu i dali su mi bez problema ..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja