Jump to content

Moto Zajednica

IZBODEN MOTOCIKLISTA!!!!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

 

Jutros mi prijatelj javi da su tri Beogradska bajkera u Bajnoj Basti imali obracun sa vozacem automobila...

prilikom cega je vozac automobila izbo jednog bajkera nozem...

Pored moje prodavnice juce po podne su prosli dva BMW i jedan enduro BG tablica ako neko zna ko su

da ih kontaktira ako treba neka pomoc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd-Mirijevo

Izaslo danas u blicu  >:(  >:(  >:(  >:(!!!!!

Ceo tekst:UŽICE - Dejan Ristović (38) iz Beograda teško je povređen prekjuče po podne na Tari kada ga je u tuči koja se dogodila nedaleko od odmarališta Mitrovac dva puta nožem ubo Dragan Jovanović (38) iz Šapca.

 

Teško povređeni Ristović zbrinut je u užičkoj bolnici, oporavlja se na odeljenju intenzivne nege, a lekari njegovo zdravstveno stanje ocenjuju kao stabilno.

Tuči u kojoj je za dlaku izbegnut kobni epilog prethodili su saobraćajni incidenti krivudavim putevima preko Tare. Kako „Blic” nezvanično saznaje, Dejan Ristović i još jedan njegov prijatelj brzo su vozili motocikle putem od Perućca prema Mitrovcu. U jednom trenutku pretekli su automobil u kome se nalazio Dragan Jovanović. Najverovatnije revoltiran što su dvojica motorista neoprezno protutnjala pored njega, Jovanović je dodao gas i posle nekoliko trenutaka prestigao bajkere.

Na takvu „provokaciju” Ristović i njegov drug dodali su gas i ponovo pojurili za automobilom koji ih je pretekao. Kada su po drugi put prestigli auto kojim je upravljao Jovanović, prošli su par stotina metara dalje i zaustavili svoje dvotočkaše kraj puta.

Videvši dvojicu motociklista, Dragan Jovanović zaustavio je svoj automobil. U tom trenutku prišao mu je Ristović i počeo da ga udara rukama i nogama. Posle nekoliko trenutaka batinanja, Šapčanin je otvorio ladicu i iz nje izvukao preklopni nož i ubo napadača dva puta u stomak.

Videvši da je Ristović povređen, drugi motorista, koji se sve vreme nalazio u neposrednoj blizini, pobegao je sa lica mesta. Ristovića koji je u tim trenucima već obilato krvario, Dragan Jovanović je ubacio u svoj automobil i prevezao do ambulante u dečjem odmaralištu na Mitrovcu, gde mu je ukazana prva pomoć. Povređeni motorista potom je sanitetom prebačen u užičku bolnicu, gde mu je operisano debelo crevo i odrađena drenaža grudnog koša.

Užička policija saopštila je da je saslušala Dragana Jovanovića kome se na teret stavlja krivično delo nanošenja teške telesne povrede.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Uzas. Eto, to je ta losa energija, ta nabijena agresivnost, netolerancija, to isterivanje pravde,  potpuno obicna, svakodnevna situacija pretvara zivot u pakao, u delu sekunde. I sad ide cuveno pitanje. Zasto ?????????  ???  ???  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1423 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

"Po verziji koju zasada imaju istražni organi, najpre je Ristović, koji je bio u društvu sa jednim prijateljem, takođe motociklistom, na putu pretekao Jovanovića, oštro vozeći, a zatim je Jovanović svojim vozilom pretekao dvojicu motociklista"

 

Nekako mi ova verzija ne pije vodu, sta znaci da je mociklista ostro vozeci pretekao automobil ??? Mozda da je prosao blizu njega pa je vozac automobila bio ugrozen jer je mogao da mu oguli farbu na autu a sebi oduzme zivot???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Uzas. Eto, to je ta losa energija, ta nabijena agresivnost, netolerancija, to isterivanje pravde,  potpuno obicna, svakodnevna situacija pretvara zivot u pakao, u delu sekunde. I sad ide cuveno pitanje. Zasto ?????????  ???  ???   ???

 

To je ono "ja za njim pa cu da ga izvadim iz kola, pa cu da ga bijem, pa cu da lomim stakla i retrovizore...". Odlican primer do cega moze to da dovede. Primer koji ce biti referenca u buducim diskusijama tog tipa. Takodje je lep primer dao i kolega koji je povredjenog druga ostavio i pobegao. Pravi prijatelj i partner za voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

E to je to mangupiranje na drumu, ja i moj R-1 forever, najjachi smo, brateeee ,ima nas mnooogoooo, looodliloooo, sve cemo da ih bijemo....

 

Na putu ima raznih ljudi, put je svaciji, ne zna se na koga ces da naletish, na svakih 200 ljudi ide po jedan psihopata pa je mozda momak izvukao 7-icu i naleteo bas na takvog, a mozda se covek samo branio kad je ovaj krenuo da ga mlati.

 

Dobro je prosao,mogao je opusteno da popije metak, da ga ovaj ostavi da iskrvari do smrti, posto je imao odlicnog "kolegu" sa sobom.

 

Svakako mu zelim mu brz oporavak i da mu se procisti i kanal izmedju zadnjice i glave, pa se sledeci put nece tako ponasati.

 

A i taj kolega bajker se izuzetno pokazao kao drug na drumu pa je pobegao kad mu je kolega bio izboden.

 

:-X :-X :-X :-X :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Uzas. Eto, to je ta losa energija, ta nabijena agresivnost, netolerancija, to isterivanje pravde,  potpuno obicna, svakodnevna situacija pretvara zivot u pakao, u delu sekunde. I sad ide cuveno pitanje. Zasto ?????????  ???  ???   ???

 

To je ono "ja za njim pa cu da ga izvadim iz kola, pa cu da ga bijem, pa cu da lomim stakla i retrovizore...". Odlican primer do cega moze to da dovede. Primer koji ce biti referenca u buducim diskusijama tog tipa. Takodje je lep primer dao i kolega koji je povredjenog druga ostavio i pobegao. Pravi prijatelj i partner za voznju.

 

  Lalajko , zasto uvek igras na prvu loptu i ne saznas pravu istinu pa tek onda kazes nesto . Tvoj komentar je bez ikakvog smisla sa obzirom da je bezanje kolege glupava laz i nije mi jasno odakle im taj podatak . Uostalom nikad bajkeri nisu bili popularni u medijima osim kada se bave humanitarnim radom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

"Po verziji koju zasada imaju istražni organi, najpre je Ristović, koji je bio u društvu sa jednim prijateljem, takođe motociklistom, na putu pretekao Jovanovića, oštro vozeći, a zatim je Jovanović svojim vozilom pretekao dvojicu motociklista"

 

Nekako mi ova verzija ne pije vodu, sta znaci da je mociklista ostro vozeci pretekao automobil ??? Mozda da je prosao blizu njega pa je vozac automobila bio ugrozen jer je mogao da mu oguli farbu na autu a sebi oduzme zivot???

 

  Ovo treba da bude primer kako se ne treba ponasati u saobracaju...  moramo shvatiti da smo mi ti koji su ugrozeni

  ida jedan trzaj volana vozaca putnickog automobila moze da nas odvede u smrt... Izbegavajte svadje carke i obilazite ih

  u sirokom luku...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Uzas. Eto, to je ta losa energija, ta nabijena agresivnost, netolerancija, to isterivanje pravde,  potpuno obicna, svakodnevna situacija pretvara zivot u pakao, u delu sekunde. I sad ide cuveno pitanje. Zasto ?????????  ???  ???   ???

 

To je ono "ja za njim pa cu da ga izvadim iz kola, pa cu da ga bijem, pa cu da lomim stakla i retrovizore...". Odlican primer do cega moze to da dovede. Primer koji ce biti referenca u buducim diskusijama tog tipa. Takodje je lep primer dao i kolega koji je povredjenog druga ostavio i pobegao. Pravi prijatelj i partner za voznju.

 

  Lalajko , zasto uvek igras na prvu loptu i ne saznas pravu istinu pa tek onda kazes nesto . Tvoj komentar je bez ikakvog smisla sa obzirom da je bezanje kolege glupava laz i nije mi jasno odakle im taj podatak . Uostalom nikad bajkeri nisu bili popularni u medijima osim kada se bave humanitarnim radom .

 

  Rekoh ti ja da ce ovo otici u pogrsnu stranu...  Bolje daj verziju iz tvog ugla da presecemo dalje dezinformacije...  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Samo zelim da demantujem neke stvari iz chlanka !

 

U pitanju smo mi, Balsha, Riki , Mikka, Mikulanac i ja... Riki je ranjen, u stomak i grudi, operisan je u Uzichkoj bolnici i dobro je .

 

Vozach automobila se "trkao" tj vozio je prebrzo na takvom putu (put je bio pod snegom i ledom i nije bilo jurcanja !!! s nashe strane bar), pretekao nas je sve i zafilovao nam vizire blatom i snegom... Shta se tachno desilo na toj raskrsnici i kako je sve krenulo nas 3 (MIkulanac, Mikka i ja) ne znamo jer smo doshli u trenutku kad se sve zavrshavalo. Riki je stajao pored nas, rekao nam da je izboden, pokazao nam rane... A onda smo SVI zajedno , znachi i Balsha koji je sve vreme bio pored Rikija... SVI smo pomogli Rikiju, rekli mu da pritisne rane, stavili ga na zadnje sedishte auta, i pratili auto do ambulante....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Da,

ako imaš informaciju iz prve ruke, podeli je sa nama. Ovako, i meni izgleda da je "kolega" pobegao, tako je autor teme napisao. Možda on greši.

 

I dajte, kad su ovakvi "pompezni" naslovi u pitanju, proverite svaku informaciju pre nego je podelite sa ostalima. Jedna stvar je mišljenje a sasvim druga kad neko izloži "slučaj" sa iskrivljenim informacijama.

 

Dakle, Mikulanac, šta se desilo?  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

To je ono "ja za njim pa cu da ga izvadim iz kola, pa cu da ga bijem, pa cu da lomim stakla i retrovizore...". Odlican primer do cega moze to da dovede. Primer koji ce biti referenca u buducim diskusijama tog tipa. Takodje je lep primer dao i kolega koji je povredjenog druga ostavio i pobegao. Pravi prijatelj i partner za voznju.

 

 

 

 

 

 

Kad je bio okup kanterasha,ja se vracam od Mine i na 2-3 min od nje,neka galama...skrenem pogled kad tamo,neko se pegla.To je trebala da bude tucha 2 na 2 medjutim jedan je pobegao na neku sigurnu razdaljinu i dere se na dva lika koja drze njegovog ortaka: "Pustite ga,pustite ga"!!! Ova mu dvojica kazu "Dodji ovamo,ili necemo da ga pustimo",a on je takva pichka ispao da je jednostavno otrchao negde...ovoga su na kraju pustili,shta ce.... eto primera dobrog drugarstva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

ALO BRE LJUDI !

 

Niko nije otishao , NIKO nije ostavio RIkija samog ! Prochitajte PAZLJIVO shta sam napisala ! Nisu bila TRI motora nego PET ! I SVI smo bili pored njega  !!! A pogotovu Balsha za koga pishe da je pobegao, Balsha se nije odvajajo od njega !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Mina je napisala sta se desilo i molim sve da se uzdrze nepotrebnuih komentara!!!

Ovo je jos jedan dokaz da medijima ne treba 100% verovati !!! Raspolazu sa delom informacije i od toga prave "pricu" da zarade za HLEB !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Ja sam odgovorila,tj nadovezala se na Lalajkov post...u svakom sluchaju,drago mi je da ste se nashli prijatelju u teshkim trenucima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Lepo je sto set sve podelili sa nam na forumu.

Sad je kasno za bilo kakvo demantovanje jer NEMA SVRHE.

 

I jel moze neko da  napise tacno i precizno sta se desilo, ja prosto ne verujem da je neko nekog "tek tako" izbo nozem bez ikakvog razloga.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1423 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Kada je se juce povela tema o tom dogadjaju neko je napisao "Citace te u novinama" !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja