Jump to content

Moto Zajednica

Izbor naked motora, CBF600 v Hornet 600 v Bandit 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav drustvo, Trenutno sam u potrazi za motorom, i izbor se sveo na Hondu CBF600 naked, Horneta 600 naked, i Bandita 650 naked. Mozete li mi reci vase utiske/iskustva/misljenje o navedinim motorima? Svaki od tih motora koje gledam su 2008-2012 godiste sa opcijom ABSa, i svi su FI umjesto karburatora.

Tip voznje, gradska i manja putovanja (najduze planirano putovanje je mini Balkan tour od nekih 5 dana, tipa 400 kilometara/dan)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
pre 7 minuta, moustaki je napisao:

MT07?


 

Na zalost ili na radost (kako kome), ne bi motor s dva cilindra. Iskljucivo me zanimaju motori sa 4cyl agregatima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 862 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Aaa MT07 dospeo na los glas da je tihi ubica neukih u voznji. Nije bas predvidiv. Gledao sam bas i na you tube recenziju koji je to tvrdio. No da se vratimo odgovoru. Ja bih ovakvim redosledom. Bandit 650, Fazer i Hornet. Evo i zasto. Bandit je malo pitomiji ali izuzetno zahvalna ta 650 masina, bar po pisanju i tekstovima. Ima udobnije sediste, sire za suvozaca. Fazer odlican motor, bolji i jaci od Bandita ali po meni nije prakticniji sto Bandita stavlja na prvo mesto. Hornet mi nekako nije legao, njega sam probao. Previse sportski orijentisan i nekako sicusan. Al ruku na srce koji god da nadjes ocuvaniji kupuj. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6995 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Manje više sve su to dobri motori i razlike su u suštini male. Ima ih, ali ništa tu nije drastično. Jednostavno nađi onaj koji je okej sa cenom i koji je iz domaćinske kuće.

 

@Zarkela

 

Ljudi su kao prve i početničke motore počeli da smatraju MT07, SV650, itd. Sedaju neiskusni i eto sranja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 862 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Slazem se, i to zahvaljujuci auto skolama. Mada skole koriste i er6f i bandita i fazera... Al u poslednje vreme MT07. Pitom jeste do neke mere i onda kad se opusti krece zezancija. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: Valpovo
  • Motocikl: MT 07

Ja bih uzeo u obzir i Suzuki gsr 600 mada ni sa jednim od 3 navedena nema promašaja.

Bitno je samo da je održavan i u urednom stanju.

Sve su to odlični i pouzdani strojevi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 862 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
Pre 2 sati, sale600 je napisao:

Ja bih uzeo u obzir i Suzuki gsr 600 mada ni sa jednim od 3 navedena nema promašaja.

Bitno je samo da je održavan i u urednom stanju.

Sve su to odlični i pouzdani strojevi

Strašno dobar i kvalitetan motor, pomalo stavljen po strani. Čini mi se i dosta bolji od Bandita. Pokušaj Suzukija da nadomesti tu rupu do Fazera. Gledam baš jedan na oglasima. Moćnu linije, skladne. Lepo upakovan. Šteta što nisu nudili i s verziju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja