Jump to content

Moto Zajednica

Projektor Philips PPX 3614 (menjam)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd, Vladičin Han
  • Motocikl: sv650s

Kolege, pre svega postovanje svima,

 

Kao sto naslov kaze, nudim zanimljiv projektor u zamenu za neku moto opremu ili auspuh (za Suzuki sv650s 2 gen), prednju gumu dimenzija 120 70 17.

 

Ukoliko je nekome zanimljivo, mozemo da se dogovorimo, projektor je odlican za predstojece olimpijske igre😎, filmove ili umesto tv, lako se koristi, u nastavku cu ostaviti najbitnije osobine i specifikacije pa ako je nekome zanimljivo nek predlozi sta god da ima a ne treba mu (kao sto je meni ovo dosadilo). Na oglasima idu i do 150€, medjutim ako neko ima nesto zanimljivo moze zamena i za predmete manje vrednosti, sve je stvar dogovora.

 

Hvala svima koji su pogledali oglas, u nastavku specifikacije uredjaja..

 

Za razliku od kineskih modela kvalitet ovog mobilnog projektora cine RGB LED i DLP by Texas Instruments. 
Ovaj model dolazi sa ugradjenim touchpad-om i Android sistemom na sebi. 
Android je doduse 2.31, ima na sebi apk instaler, mozete instalirati dodatne aplikacije, u skladu sa verzijom androida. 

Iako projektor ima Android OS napominjem da je to zastarela verzija i ne postoji update. 
Izvorno Youtube i druge aplikacije ne rade, jer ova verzija nema vise podrsku. 
Ima raznih upustava na internetu kako to prilagoditi, ali ja mislim da je to gubljenje vremena. 

Gledajte na ovo kao na odlican prenosni projektor 10x10x3 cm izuzetnog osvetljaja i mogucnosti. 
Svakako mozete dodati neku mini tastaturu sa touchapd-om kakvim ima relativno jeftino i surfovati na velikom ekranu. 
140 lumena koje daje moze se porediti sa 1500 Ansilumena kod klasicnih projektora.  

Radni vek LED svetla - 30.000 sati rada. 
Daje sliku dijagonale do 3m. 
(Realno za tu dijagonalu je potreban mrak, dok je preko dana jako upotrebljiv do dijagonale 1.5m) 
Ima ugradjenu Li-on bateriju koja omogucava do 2h rada. 
Ugradjen zvucnik snage 1W 
U sebi ima integrisan player koji pusta sve formate video zapisa, fotografija , muzike, kao i Word, Excel, Powerpoint i PDF fajlove. 
Ima svoju internu memoriju od 4 GB, slot za SD karticu, kao i USB prikljucak koji sluzi za vezu sa racunarom ili za povezivanje USB memorije/USB hard diska. 
Ima ugradjen Wifi, uz Philips aplikaciju mozete bezicno pustate slike ili video zapise sa telefona ili racunara. 
Pored toga ima i mini HDMI prikljucak, tako da se sve navedeno moze povezati i pomocu kabla, koji dobijate u paketu. 
Naravno, Playstation, Xbox , Android Box, Iptv ili bilo sta drugo sto ima HDMI izlaz. 


U gore navedene karakteristike, u moj licni utisak cete se uveriti kada vidite i isprobate projektor. 

Idealna stvar za ljude u pokretu, prezentacije na terenu, predavace, studente i sve one koje 
zele da imaju `TV od 100 inca` u dzepu ili torbi. : -) 
Pogledajte vasu omiljenu seriju ili film u basti, na terasi ili bilo gde na otvorenom, potrebna vam je samo povrsina za projekciju. 

Projektor dolazi u kutiji u kojoj se nalazi ispravljac, mini HDMI kabal i mini USB kabal. 
Na projektor ide garancija u trajanju od 3 meseca. 
Za ostalo pitajte. . . 

PHILIPS PPX 3614 

Technologija: DLP 
Osvetljaj:140 lumens 
Izvor svetla: RGB LED 
Trajanje LED svetla: 30.000 sati 
Native rezolucija 854 x 480 pixels 
Android OS 2.31 
Reprodukuje i full hd , ali mislim da je 720p oprimalno - 1280x720 
Kontrast: 1000:1 
Dijagonala slike: 12` - 120` inca 
Udaljenost od zida/platna: 0.5 m - 5.0 m 
Ugradjena memorija: 4 GB 
Ugradjen zvucnik snage 1W 
Integrisan MP4 player/ Office/PDF viewer 
Konekcije: 
mini HDMI, USB, SD, 3.5 mm out 
Podrzani video formati: 
. avi, . mov, . mp4, . mkv; codecs: MJPEG, H263, MPEG4, H264 Podrzani foto formati: 
JPEG, BMP, PNG, GIF Podrzani audio formati: 
MP3, AC3 
Podrzani formati fajlova: 
pdf, ppt/pptx, xls/xlsx, doc/docs 

Trajanje baterije do 2h - 1.5h u Bright modu 
Dimenzije: 105 x 105 x 31.5 mm 
Tezina: 270g 

 

 

 

 

IMG_0523.jpeg

IMG_0524.jpeg

IMG_0525.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Za nas koji od moto opreme imamo samo "hvala" da ponudimo, koja bi bila cena da klincima napravim koji ugodjaj u dvoristu preko leta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 966 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Imam ja neku jaknu za motor,sa termo postavom.

Poslato sa MNA-LX9 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja