Jump to content

Moto Zajednica

Diablo rosso corsa II

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Треба ми мишљења из искустава за следеће гуме : rosso corse II i III и michelin и  bridgestone S22 и које су вама боље за улично гажење и боље преформансе у кривинама

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Tivat
  • Motocikl: 2023 MT 10

Bridgestone s22 u velicini 120/190 prednja guma 7400km zadnju sam promenuo na 5300 km. Sto se tice performance, gume postizu radnu temperaturu nakon nekih 10tak km i mogu da se obaraju do ivice, pritisak u prednjoj pokusavam da ne ide vise od 2,3 a zadnju ne vise od 2,6 bara. Ako je kisa ili bolje reci  vlazan put gume su ok za voznju.

Sve u svemu odlicne gume. Pirelli RossoCorse 3 bih isto tako pohvlalio ali im je rok trajanja manji, zadnju sam promenuo nakon 4500km a prednju nakon 6000km. Pirelli nisam vozio po kisi.

Moram da naglasim da obe gume imaju fantastican grip kada je toplo i kada su ulice u dobrom stanju, naprotiv kada je toplo i suncano i ulice imaju bitumen popravke ili jos gore asfalt je star i utaban od teretnjaka gume proklizavaju jako brzo.

Pre 2 nedelje sam namotirao nove Michelin Power 6 i nakon nekih 400 km osecaj je super a nadam se da ce biti bolje za kisna iznanedjenja.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2133 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 11 sati, lalegator_ je napisao:

Треба ми мишљења из искустава за следеће гуме : rosso corse II i III и michelin и  bridgestone S22 и које су вама боље за улично гажење и боље преформансе у кривинама

Na kom motoru i za koju vrstu voznje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Tivat
  • Motocikl: 2023 MT 10

Yamaha MT10 (2023), volim brzu i agresivnu voznju u vecini slucajeva. Obadve navedene gume su zapravo i namenjene za kazimo takvu vrstu (da izostavim agresivnu ) voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja