Jump to content

Moto Zajednica

nntom i ja na Avali bez lanaca za sneg

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

Danas popodne lepo, suncano vreme pozove mene nntom na jednu voznjicu.Odluka je pala da idemo do Avale.Put je bio suv i cist sve do spomenika sovjetskim veteranima,a odatle sneg kao na zlatiboru,stanemo mi da se slikamo i posle slikanja ja nemam sanse da krenem slajfuje pegaso kao lud.Deset minuta sam isao 100m do onog parkinga na vrhu,a nntom ide sa njegovim skuterom bez problema.

Pri povratku nntom je isao normalnim putem a ja sam se vratio lagano u kontra smeru jer sam video da ljudi sa kolima mile onim putem pored tornja pa nisam smeo da se usudim da krenem tuda.

Sve je proslo bez problema i nasli smo se u podnoziju Avale,tu odlucismo da se vozimo jos malo pa smo otisli i do ripanjskog jezera,a slike sa jezera nema jer su se zaledile baterije u aparatu.A iz Ripnja lagano kuci na Miljakovac.

post-3416-12879018346585_thumb.jpg

post-3416-12879018347209_thumb.jpg

post-3416-12879018347841_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

eee, pa zamalo da se sretnemo  :) ja se danas takodje vozikao po gradu. prvo krug gore iznad mirijeva prema slancima. tu mi iz njiva izleti grupa krosista njih 5-6. vezbaju, zezaju se. stanem, pozdravimo se - nisu na forumu. onda krenem bas ka avali ali posto je gospodja bila sa mnom, ona me ubedi da se na ulasku u jajince okrenemo i da podjemo na kafu kod prijatelja u resnik. i onda bas preko miljakovca, kroz sumu spustim se dole kroz tunel na rakovaci manastir pa u resnik. super dan za voznju  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

i mi smo isli kroz tunel kod DMB-a i u odlasku i u povratku.Drugi put se javi kad krenes na ovu nasu stranu pa da idemo zajedno na voznju. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Vrlo "osvezavajuca" voznja...............bar za mene koji se "muci" ovde u Gabonu na nekih 35 stepeni............

 

Bravo...........super voznjica.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja