Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHAXJ600N na prodaju perfektna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: smederevo
  • Motocikl: Fz1

evo ovako motor  sam kupio skoro vozio sam ga dva dana i to je to razlog nagle prodaje je taj sto je motor  slab pre njega sam imao r1 yamahu svako ko je vozio r1 razumece o cemo ovde pisem inace motor je extra registrovan  96god. nove gume fabricki alat ispod sedista bela stop lampa i.t.d. ja zamenio nove svecice motulovo ulje filter nije bilo potrebe ali to uvek uradim kada kupim motor kupio sam mu vizir iz luisa slike sa vizirom za neki dan cena je 2700 eura ja mislim da je cena sasvim ok i ko ga bude kupio nece se pokajati poz...   zvati na 0659991979 Boban   

post-5459-12879018076977_thumb.jpg

post-5459-12879019023389_thumb.jpg

post-5459-1287902210258_thumb.jpg

post-5459-12879022102789_thumb.jpg

post-5459-12879022103135_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Komsija, napisi koje je godiste,kilometrazu, da li ima cetiri cilindra, hladjenje itd.... Malo te mucim, ali ne poznajem doticni model?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: smederevo
  • Motocikl: Fz1

komso 96 god.  36000 prava kilometraza  da cetiri cilindra  motor veoma elastican 6 brzina nove plocice inace motor ima uljno hladjenje vidi se mali hladnjak spreda ja mislim da moze 220kmh  nisam probao trosi 5,5 do 6 litra ostre voznje ono sto bih dodao je da je motor veoma siguran u voznji i veoma udoban narocito kada se vozi dalje to je to pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Motor i godiste su stvarno odlicni....svidja mi se ovaj model 8)  cena je ok, a sto se tice motora, to je jako, jako izdrzljiv motor...Srecno sa prodajom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: smederevo
  • Motocikl: Fz1

Motor i godiste su stvarno odlicni....svidja mi se ovaj model 8)  cena je ok, a sto se tice motora, to je jako, jako izdrzljiv motor...Srecno sa prodajom....

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys
:( Komso, ja mogu da ti ponudim, direktnu zamenu za Kymco exciting 250. 2006.god.  prva i jedina registracija 2007. Svi servisi radjeni na vreme garancija traje jos mesec dana. Postoji servisna knjizica. Presao oko 7000km. Prvi i jedini vlasnik, dva kljuca itd, gume odlicne, odlicno stanje, i sta jos reci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja