Jump to content

Moto Zajednica

Skuteri i mopedi 50cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

2021_11.17_11_03.22_6194d36a81cdd_kymco-visar-50r-motor-alatmania_preview.jpg.0fe881ffbb3e8234d7b43c3b6dd83ebd.jpgPozdrav ljudi ja sam nov na forumu nisam ranije vozio skuter i uopste motore . Imam dileme koji skuter ili motor uzeti  znaci iskljucivo novi , u izbor dolaze Peda rocket, Peda ET, Kymco Agility 504t , Peugeot streetzone , i svideo mi se Kymco Visa R 50cc, znam da on spada u mopede sa poluautomatskim menjacem, ali od svih ima najjaci agregat , e sad mene zanimaju iskustva sa tim motorima, dostupnost delova pouzdanost , serviseri itd... cenim svako misljenje i svaka pomoc je dobrodosla . Hvala 

maxresdefault.jpg

915930-kymco-agility-50.jpg

831a0e474e1f-800x600-dw.jpg

IMG_20220423_192614_867_(1).jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Izvinjavam se , nov sam na forumu pa ne znam pravila. Zovem se Dejan iz Vrsca sam i ovo su neki skuteri i moped koji sam stavio na shortlistu i iskljucivo bih kupio novi, zato me zanimaju iskustva , dostupnost i cena delova , servisi. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1918 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Zavisi sta ti vise odgovara?Visa R je na dobrom glasu,ali je vise motocikl.Agility 50 4t i peugeot su skuteri.Agility sam posedovao solidan skuter.Peugeot je verovatno skup.Pedu mozda da preskocis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Pa naisao sam na dosta njih koji kazu da njihove pede sem servisa nisu imali intervencije msm na moj grad, prvenstveno mislim bas na Et i rocket , 

E sad od skutera mi se najvise svidja peugeot sz jer gledao sam kliopove gde ga pomalo i off road naravno kada to katem mislim na obican poljski put , zbog guma i robusnosti, on je negde 1900eu, toliko je i visa r 50 e sad tu je i agility . Motor bi mi sluzio eto za do posla i nazad , za po gradu i eto ponekad ono da se provozam, tipa napravim veliki krug u ololna sela pa nazad u grad . Od svih koliko sam saznao kymco najmanje trosi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja