Jump to content

Moto Zajednica

BMW 1200 Boxer разбијен, сломљена пластичне remenice

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Колеге, као нови члан форума, желим да будем користан и зато ћу поделити фотографије поправке ........ . Веома ми је драго што су ово инжењерско решење почели да нуде и на Балкану. Други пут сам тражио начин да поправим ову .... . Након што сам променио свој и не бринем да ћу путовати далеко по Европи или Азији.
Моје последње најдуже путовање било је у Грузију и драго ми је што сам стигао кући упркос овом скривеном проблему са темпираном бомбом.
Ускоро ћемо са групом посетити Србију, гвоздена врата су на нашој листи места која морате видети.
Ако имате било каквих питања о овим детаљима... Поделићу оно што вас занима.
Извините ме на лошем преводу, али поштујем вас као комшију и радије не пишем на енглеском.
Велики поздрав

90173195_viber__2023-05-11_13-04-28-522.thumb.jpg.c081b6194ce42442a03b1a7e119b284c.jpg707023814_viber__2023-05-11_13-04-28-558.thumb.jpg.db1ecce518fe0b73b81c094d37ba5960.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Bio si postovao u mojoj temi, sad vidim da je moderator to uklonio. Uz dužno poštovanje za trud, da iznesem svoje viđenje. Metalna koturača je već postavljena u temi, istina siva a ne lepa zlatna, ali to uopšte nije bitno, jer se ne vidi ni malo na motoru. 

Dalje, na stranu koliko koštaju ove remenice, njihova ugradnja zahteva puno vremena, zato što se sve rasklapa i vadi napolje. Leptiri nisu okrugli, veće idužene elipse i vratiti ih kako treba je jako, jako teško, razdesi se sve i takav motor više nikad neće raditi kako treba, bez obzira na kasniju sinhronizaciju, ne navodi izričito BMW da se to ne dira, a ako se to ipak učini, onda da se dostavi proizvođaču, znači Bingu, ne BMWu, to znači da BMW servisi nisu instruirani za to.

 

Rešenje koje sam  smislio ne remeti referentnu podešenost, apsolutno obezbeđuje potpunu pouzdanost i trajnost, popravka je  relativno  laka i nada sve krajnje jeftina. Ali dobro, svako ima svoj izbor.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Здраво

Замолио сам модераторе да уклоне моје фотографије из ваше теме како би сачували оно што сте написали.  Направио сам тему да покажем како сам решио свој проблем.  Пре демонтаже вентила потребно га је обележити маркером, тако да нећете погрешити приликом монтаже.  Ни после тога нисам наишао на никакав проблем.  Све ради нормално и беспрекорно.  Њихова цена је 117 ЕУР, толико сам платио.  За остала питања оставићу само фејсбук страницу где можете питати за боју или шта год одлучите.  То је све што могу да кажем.  https://www.facebook.com/profile.php?id=100090938976784

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
On 3.6.2023. at 23:33, srbac je napisao:

Благодаря много братле :takoje:

Tako je, za mnogo manje para se to da uraditi i uz to da se ne poremeti referentni protok, pisao sam u svojoj temi, smatram da za jedan te isti problem treba sakupiti na jednom mestu svaga što više.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja