Jump to content

Moto Zajednica

26.05.2023. Kovin

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

 
Juče pree podne, tragično je anstradao moj poznanik Dejan iz Kovina, svi ga poznaju kao Deki. Pričao mi je da je prošle god kupio BMW GS ili XR nivuje proizvodnje, nisam siguran jer nisam video motor. Nastradao je na licu mesta na putu Kovin - Deliblatska peščara, verovatno je velika brzina bila u pitanju, izgubio kontrolu - udario je u drvo.
 
Imao je 43-44 god, ostavio iza sebe suprugu i maloletnog sina.
 
Ovakve stvari treba sve nas da probude, trgnu iz sna i da shvatimo da se ovi ne desava nekom drugom, nego se moze desiti u trenutku bilo kome, pa i nama!
 
Neka mu je laka crna zemlja.
 
 
 https://nova.rs/vesti/hronika/teska-nesreca-kod-kovina-motociklista-sleteo-s-puta-poginuo-na-licu-mesta/
 

  • Tužan 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
6 hours ago, tomamega said:

 
Juče pree podne, tragično je anstradao moj poznanik Dejan iz Kovina, svi ga poznaju kao Deki. Pričao mi je da je prošle god kupio BMW GS ili XR nivuje proizvodnje, nisam siguran jer nisam video motor. Nastradao je na licu mesta na putu Kovin - Deliblatska peščara, verovatno je velika brzina bila u pitanju, izgubio kontrolu - udario je u drvo.
 
Imao je 43-44 god, ostavio iza sebe suprugu i maloletnog sina.
 
Ovakve stvari treba sve nas da probude, trgnu iz sna i da shvatimo da se ovi ne desava nekom drugom, nego se moze desiti u trenutku bilo kome, pa i nama!
 
Neka mu je laka crna zemlja.
 
 
 https://nova.rs/vesti/hronika/teska-nesreca-kod-kovina-motociklista-sleteo-s-puta-poginuo-na-licu-mesta/
 

Pre desetak godina sam kupio Suzuki Srad od Dejana iz Kovina. Sećam se da su mu roditelji živeli u Francuskoj i da je povremeno bio tamo. Nadam se da to nije taj Deki?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500
7 hours ago, waterman said:

Moramo da vozimo u granicama svojih mogućnosti

Nismo mi ni rossi ni markez

I oni su padali ali ne u javnom saobraćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Moramo da vozimo u granicama svojih mogućnosti
Nismo mi ni rossi ni markez
Ne znam ko je od njih dvojice svojevremeno izjavio da u javnom saobraćaju vozi kao baba... Tako nekako... Samim tim, ne znam zašto mi pokušavamo biti brži, bolji ... Nema žurbe...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i
Pre desetak godina sam kupio Suzuki Srad od Dejana iz Kovina. Sećam se da su mu roditelji živeli u Francuskoj i da je povremeno bio tamo. Nadam se da to nije taj Deki?

Nisam siguran, on mi je poznanik, nije baš prijatelj, ali sam ga poznavao desetak godina. Napravio je dužu pauzu u voznji motorom, i onda je prosle god kupio motor, i to jači i ozbiljniji. Na žalost, desilo se to što se desilo..


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: KTM DUKE 390 2018
Pre 19 sati, Štef je napisao:

Ne znam ko je od njih dvojice svojevremeno izjavio da u javnom saobraćaju vozi kao baba... Tako nekako... Samim tim, ne znam zašto mi pokušavamo biti brži, bolji ... Nema žurbe...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

trendovi i želja za pažnjom su problem,eto pogledaj samo Ghost Rider opet na youtube kači svoja divljanja.Srećom pa je Stokholm daleko za nase standarde.Pokoj mu duša ovom čoveku.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
On 5/28/2023 at 10:54 AM, tomamega said:


Nisam siguran, on mi je poznanik, nije baš prijatelj, ali sam ga poznavao desetak godina. Napravio je dužu pauzu u voznji motorom, i onda je prosle god kupio motor, i to jači i ozbiljniji. Na žalost, desilo se to što se desilo..


:mobilizator:

Imao je kanal na youtube gde je davno kačio snimke:

 

https://m.youtube.com/@dekigixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja