Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF1250S, abs 2010god

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Motor sam uvezao od prvog vlasnika iz francuskog dela Svajcarske, sa pravih 30000km, u oktobru prosle godine a registrovao ga na mom imenu u februaru.Ima puno dodatne opreme; Scorpion sa db kilerom i homologacijom, sediste Srdjan, progresivne opruge,led farovi i svetla, dodatno svetlo pozadi, horne sirene (sa relejom),pokazivac stepena prenosa, instrument i davac za temp rashladne tecnosti i voltmetar, novi zatamnjeni vislji touring vizir (nije stavljen), podizac volana, drugi lepsi zmigavci (imam i 4 originalna), gepek i top case, polirane felne, itd.Motor ima koske za spustanje (idu i originalne), uradjeni svi servisi, nov alumulator, kocione plocice, znaci sedi i vozi.Ako se Suzuki proda supruga i ja cemo ostaviti  Kawu Vulkan ili Dragstar, koji mi stoje uvezeni u garazi.Cena 4490e, Lukac 063 339530.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Dragstar je na oglasima, crni, vozila neka zena 1965god, mozes ga videti ima 14 kom moj je najjeftiniji, a Vulkan nije jos aktuelan, bice za dve tri nedelje, ceka se zajebancija drzave-homologacija od proizvodjaca (motor je 50ks sada), platis prvo to oko 100e a onda ides regularno da radis AMSS jos 100e, lopovcine .Dragstar je 650, pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Krajna i konacna cena 3950e, ako se ne proda sedimo vozimo, pa ce vidimo na jesen, pozz svim prijateljima sa foruma, necu vise pisati i dodavati slike.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja