Jump to content

Moto Zajednica

Aktivni ves

Recommended Posts

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Radnja Cherish koja se nalazi u lameli preko puta ulaza u Novo groblje.  Bio je oko 1100 dindzi i gornji i donji deo. A video sam i u Metrou Activ daktivni  ves. Ovo je jeftiniji aktivni ves, a koliko znam ima i skupljih koje koriste planinari. Ja nosim sada po ovoj hladnoci Cherish i mogu ti reci da je bas kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Radnja Cherish koja se nalazi u lameli preko puta ulaza u Novo groblje.  Bio je oko 1100 dindzi i gornji i donji deo. A video sam i u Metrou Activ daktivni  ves. Ovo je jeftiniji aktivni ves, a koliko znam ima i skupljih koje koriste planinari. Ja nosim sada po ovoj hladnoci Cherish i mogu ti reci da je bas kako treba.

 

Cekaj bre taj Cherish, to je obican ves?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5542 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Aktivni ves ima da se kupi u radnjama za planinare, a i u ranjama za snowboard. Kupuje se prema tome koliko je topao. Upravo ja sada trazim da kupim, ali zbog planine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Otvoriš se za windstoper veš i završio si sa zimom.

 

Aktivni veš je dobar kod znojenja (skijanje, biciklizam...) ali  za motor i nije, tj ne utopljava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Otvoriš se za windstoper veš i završio si sa zimom.

 

Aktivni veš je dobar kod znojenja (skijanje, biciklizam...) ali  za motor i nije, tj ne utopljava

 

hm ... pa ja nikad ne vozim skoro bez aktiva, bilo zimi bilo leti ...

 

ljudiii helly henson su jedini aktivi koje bih ja mogao da preporučum,

ima u Delta City u Sport impulse radnji ...

 

ja sam kupovao po inostranstvu, istina, i u Šamoniju npr komplet gornji i donji deo je bio 50 €

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

He,he,he....posle 6 meseci aktivnog nošenja(čitaj bez skidanja) Benjamin i od običnog veša pravi aktivni - od gljivica sama majca podrhtava ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

He,he,he....posle 6 meseci aktivnog nošenja(čitaj bez skidanja) Benjamin i od običnog veša pravi aktivni - od gljivica sama majca podrhtava ;D ;D

 

ne znam odakle ti taj zaključak da ga nosim 6 meseci,

 

 

ja nosim HH aktive već 3 godine i 6 meseci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Video sam nesto u o-neilu.To je onaj sto kao izbacuje znoj napolje.Imam gornji deo i mogu ti reci da je super I imam Gornji deo nike-a.Ali to ti je najbolje da ti uzme neko preko jer je tamo jedno 3 puta jeftiniji nego kod miskovica.A vredi svakog evra ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Video sam nesto u o-neilu.To je onaj sto kao izbacuje znoj napolje.Imam gornji deo i mogu ti reci da je super I imam Gornji deo nike-a.Ali to ti je najbolje da ti uzme neko preko jer je tamo jedno 3 puta jeftiniji nego kod miskovica.A vredi svakog evra ;D

 

Neka adresa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Ja sam ga pre desetak dana uzeo u Gori kao poklon devojci, isproban je proslog vikenda na Kopaoniku i sasvim dobro se pokazao.  ;) U subotu je bilo -13 i duvao je vetar 10 m/s, ali ves je korektno odradio svoj deo posla... Sto ne znaci da se nismo smrzli!!!  ;D Radnja se nalazi u Radnickoj ulici (negde na sredini) na Cukarickoj padini, ne znam tacnu adresu... Malo je zavucena, ne vidi se sa ulice, tako da je najbolje da pitas nekog kad budes tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi hvala vam svima mnogo :)

Ja sam posle posla nasao nesto u Alpine-pro (mislim da se tako zove) preko puta bioskopa 20. Oktobar, cene od 3000 do 5000 din za gornji ili donji deo kao i u Zelenom drvetu http://www.zelenodrvo.com/ gde je cena oko 25e. I jedni i drugi kazu da su vecinu stvari prodali na expozimu ali mozda ce nekome i ove informacije znaciti :)

Hvala vam svima jos jednom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

ja koristim mckinley aktivni ves i ne znam da li su prednosti bolje od mana... jako se brzo znojim, ali je cinjenica da i brzo se osusi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

@shejtan

Proizvode i obican a proizvode i aktivni. Ja ga kupio jos 2006 godine na ekspo zimu i mogu reci da radi dobro i na morotu. Proban na 5C u oktobru prosle godine kada smo se vozali po Tari. Zasto za nesto dati 25 evra kad to isto imas za 1100 dindzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Sorry za off

 

Ako moze neka definicija "aktivni ves"

Jel to mesavina pamuka i neke sintetike ? Kad se nosi, mislim kad je znojenje povecano il .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

@johann

 

Aktivni ves je cista sintetika. Nosi se uz telo, znači da bi sto bolje radio ili nema donjeg vesa ili nosis ves koji je napravljen od istog materijala. Nosis ga kada je povecano znojenje jer je njegova funkcija da brzo upije vlagu, u ovom slucaju znoj, i da je prenese na posljasnji sloj odakle dalje isparava ili se prenosi kroz ostale slojeve odece do spoljasnje sredine. Imas dve varijante, tanji i deblji. Mislim da ih proizvodjaci karakterisu kao cool i warm varijantu. Deblji je za vece hladnoce jer koliko sam shvatio ima i termo ulogu. Ako sam nesto malo pobrkao nadam se da ce neko da me ispravi :)

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Aljosa@

 

Hvala na odgovoru.

 

Al ja sintetiku slabo mirisem jer mi ide na zivce taj osecaj na telu, dok je mesavina sintetike i pamuka ili cisti pamuk neki drugi padez.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja