Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam tank od GSXR1000 K6

Recommended Posts

  • Drug član, 428 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Drugari, preteko tank od stare masine. Mana zardjao, ako nekom treba da proba da ga epoksira ili za kalup, mogu i da dostavim Bg, Po eventualno Cu, Pc. Pozdrav IMG_20230110_143615.thumb.jpg.548b47e8048919f8dd393005663a9bf6.jpgIMG_20230110_143621.thumb.jpg.847cc61d0bdc2642fb4c2b6b00c82bb8.jpgIMG_20230110_143619.thumb.jpg.f8e95e313fcb452def329b88095fd860.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 913 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Yamaha Virago XV125, Peugeot Django, Tomos automatik A35 ML 1987

Ako nikome ne treba, ja bih uzeo da vežbam epoksiranje, do sad sam uradio par rezervoara, pa da probam i ovaj.

Ali neka ga još malo na oglasu, možda se javi neko kome je stvarno potreban, neko ko možda ima K6 sa oštećenim rezervoarom, pa hoće da zameni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 428 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 47 minuta, Dane Deda je napisao:

Najbolje da ti uzmes, malo se igras i ocistis , a posle stavis na forum mozda nekom takav zatreba.

Niti imam znanje niti vreme. Znam da kada sam kupivao zamenu, prevrnuh nebo i zemlju za njega. Ili original nov-750+ evra ili neke varene, ulubljene. Za K 3-4 i K7-+ koliko oces. Pazi kad ni UK ni USA nisu imali krsten komad. Slucajno nabasam na mali eBay oglase u De i nadjem. 270 e sa pumpom. Jedino druga kolor sema pa morao da farbam. Iskreno zao mi da ga bacim::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1214 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
pre 6 minuta, vex je napisao:

Niti imam znanje niti vreme. Znam da kada sam kupivao zamenu, prevrnuh nebo i zemlju za njega. Ili original nov-750+ evra ili neke varene, ulubljene. Za K 3-4 i K7-+ koliko oces. Pazi kad ni UK ni USA nisu imali krsten komad. Slucajno nabasam na mali eBay oglase u De i nadjem. 270 e sa pumpom. Jedino druga kolor sema pa morao da farbam. Iskreno zao mi da ga bacim::)

Nisam mislio na tebe nego na Yanco.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI
On 10.1.2023. at 19:29, vex je napisao:

Niti imam znanje niti vreme. Znam da kada sam kupivao zamenu, prevrnuh nebo i zemlju za njega. Ili original nov-750+ evra ili neke varene, ulubljene. Za K 3-4 i K7-+ koliko oces. Pazi kad ni UK ni USA nisu imali krsten komad. Slucajno nabasam na mali eBay oglase u De i nadjem. 270 e sa pumpom. Jedino druga kolor sema pa morao da farbam. Iskreno zao mi da ga bacim::)

Samo nemoj da zaboravis da povezes dzek za lampicu rezerve,mozes ostati bez goriva...Zamisli na auto-putu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 428 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 2 sati, orlovi je napisao:

Samo nemoj da zaboravis da povezes dzek za lampicu rezerve,mozes ostati bez goriva...Zamisli na auto-putu..

Pa bilo je DIY a i vece pa sta je jedna zica viska:nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 913 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Yamaha Virago XV125, Peugeot Django, Tomos automatik A35 ML 1987

Ja nisam u Srbiji, trebalo bi krajem meseca da dodjem na vikend kući, pa mogu da ga pokupim kad prolazim kroz BG, ako do tad neko ne uzme kome zaista treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja