Jump to content

Moto Zajednica

DejaVu

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav svima!

Zovem se Dejan a.k.a. DejaVu, iz NS-a sam '77 godishte. Na 2 točka sam od 13-te godine. Krenuo sam od Zoljice, 1997. stigao na Suzuki GS500, gadno pao, jedva ziv ostao, pa do 2002. nisam koristio nishta shto ima manje od 4 točka. Medjutim, eto krenuo sam ponovo sa Puch-om kaisharem, pa opet na Zoljicu, pa na Piaggio Free 50 i trenutno posedujem 2 Piaggio Liberty-a 125, koja spremam za prodaju na prolece. Naravno posle njih ide neshto sa 250 i vishe kubika.

Obozavam dvotochkashe i putovanja na istima, tako da i ovaj forum pratim duze vreme. Ni sam ne znam zashto se do sada nisam registrovao, ali eto. Uchestvujem u Deda Mraz akciji, sa drugarima sa Piaggo Foruma, tako da je to razlog zashto se i ja registrujem. Toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pozdrav Dejane, zelim ti da se slatko navozas i izmenjas konjica dok ne nadjes odgovarajuceg i naravno bez gubljenja tla pod sobom  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Kao nekadasnji vlasnik free i lyberty-ja, siguran sam da ces voznju na dva tocka lepo izuciti, pa kao sto rece onda kupi nesto jace.

Pozdrav i dobrodosao!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja