Jump to content

Moto Zajednica

Istice mi registracija

Recommended Posts

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: vrsac

i kod mene u Vrscu je ista procedura.ako ne mislis da produzis registraciju vracas tablicu (ili pises izjavu oko nestanka te iste ).u slucaju ponovnog registrovanja po isteku 30 dana i ne odjavljivanja placas kaznu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Kakva je bre ljudi ovo tvorevina, ova nasa drzava i ovi nasi zakoni...pravila, procedure...da se covek najezi...ajd sad budi pametan sta da radis...sa ovim poskupljenjem mi skoro da ne pada napamet da registrujem kola sada u martu i ne znam sta da radim...da li da se pritajim , cutim , kenjam pa platim kad mi se prohte da ga registrujem bez ikakvih kazni, ili da odma uradim tu odjavu  i ostala biolosko hemiska tetoshenja da me ne bi  posle ebali  u nekom specijalnom sudu...

 

Dajte ljudi , recite na kojoj opstini ste registrovali auto ili motor bez ikakvih peripetija i uplata penala pa da idemo svi tamo !!!  Opstine po razlicitosti i autonomiji pocinju da liche na brak Srbije i Crne gore nekada...veoma los brak............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

.... hahaha  kako sam se nasmejao, ova nasa drzava je kao luda kuća. Jedan kaze da moze, drugi da ne moze a treći je čuo da je to moglo ali ne zna dal može sad ....  :D :D  samo kod nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6342 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Stvar je u tome sto se taj zakon selektivno postuje. Meni marta istice registracija za motor, aprila za auto. Nisam pametan sta da radim, sta da registrujem, a sta ne..... sa ovim poskupljenjima me ceka blizu 35.000 din za registracije, a plata mi je 17.000 :) Ako ne budem imao privatnog posla, moci cu samo da gledam u motor i auto u garazi :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Mozemo i da promenimo naslov teme, gde se mogu a gde ne zadrzati tablice posle isteka registracije, bez da se plati kazna. Ja sigurno znam da moze u Nisu i Beogradu, bez penala, idemo dalje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1450 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Meni istekla 25 i necu da ga reg do marta...

Predhodni motor (tj skuter kao tvoj) sam vozio neregistrovan,

zaustavili me,popio prijavu,sutra dan reg bez problema.

 

Samo ne znam kad panduri skidaju tablice,dal kad te uhvate vise puta ili kako vec???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Koliko ja znam u vecim gradovima kao BG,NI,NS nema kazni za nevracene tablice jer kao mnogo posla oko izdavanja novih,vracanja starih,nove dozvole itd.dok u manjim gradovima naplacuju kazne posle mesec dana bez obzira da li je stigla kazna na kucnu adresu.Ukoliko stanete policiji sa neregistrovanim motorom,skidaju tablicu odmah i na licu mesta dobijate potvrdu da vam je tablica oduzeta itu potvrdu prikazete prilikom sledece registracije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

Ako ti je motor registrocan na BG tablama nemoras ga odjavljivati, jer u BG se to radi tek posle 5 godina. nije kao u manjim mestima da moras posle mesec dana da  ga odjavis i vratis tablice to je 610din, pa onda kad ga ponovo registrujes placas tablice i administrativnu taksu od 2360 + 770din.... Znaci drzis ga neregistrovanog dokle hoces i sve normalno placas, jedino ti moze traziti ako im padne na pamet da platis 270din za novu saobracajnu i ako imas mesta u saobracajnoj dozvoli.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja