Jump to content

Moto Zajednica

ZZR 1200

Recommended Posts

  • U prolazu, 90 postova

Eto..uzeh ovaj "kamioncic", pa reko da cujem Vasa misljenja! :twisted:

mada jos nije nista definitivno! jos se "klackam".

 

BSf7f_slika000kz6.th.jpg

Mrzelo me da okrecem :lol:

404.jpg

U dvoje je lepse 8)

mbnQJ_slika003kb4.th.jpg

Razlozi za:

Velicina, udobnost, snaga, zvuk(sebring) i fino lezi!

Razlozi protiv:

Karburatori, instrument tabla ko kineski vokmen, sporiji odziv na gas, i to sto je kawa :)

Mozda ima jos sto-sta za i protiv ali nemogu da se setim! :oops:

Generalno je u stanju: "kao nov" 12k km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Razlozi za:

Velicina' date=' udobnost, snaga, zvuk(sebring) i fino lezi!

Razlozi protiv:

Karburatori, instrument tabla ko kineski vokmen, sporiji odziv na gas :oops:

[/quote'] I sa karburatorima je taj agregat SMOOOOOTH ko deèija guza, sporiji ali KAKAV odziv na gas. Tvoj RR ima 15ks više i bar 50KG manje, nemoj da si surov! Sad imaš 2 u jednom... Svaka èast za ''E'' kategoriju, nisam znao da imaš :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Komentarisacu samo estetiku. Po meni fucking ugly... a tek farovi, boze me sacuvaj, nakaza...

Tolko mi je ruzan da ne zelim ni da znam nista o njegovim karakteristikama. Naravno ako je meni ruzan, to ne znaci da nekom nece biti lep :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Instrument tabla ? Ajde de. Ali prednja maska- e to je kineski vokmen ! Pa to si bre ti za njega pricao. Mada tvojoj konstituciji to odgovara, tebi je to taman motor. I izvini na iskrenosti, kavasaki ebiga. Sto se tice karburatora po meni mu je to plus. A i ovako, nema veze sto je KAVA, mrcina je to, tesko je to sahraniti. Sve u svemu - UZMI AGO STO TI SRCU DRAGO, a za tudja misljenja....... , pa ti ces ga voziti. SRETNO ma sta resio !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Majstore, majstore , majstorcino :P:P:P ..... Nemam rijeèi. Sjeo si na pravu mašinu a ne na prdalicu ili kozu kojoj ionako niko ne može ništa. To je krstarica koja se vozi a ko vozi, taj zna sta je to. Nije sto i ja imam ZZR-a, ali si zakaèio pravu robu. Ko poredi ovo sa prdalicama brka babe i žabe. Èestitam èestitam èestitam. Molim te da ponekad u moje ime provozašdjecu na motoru. :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Zar nismo rekli da nema postavljanja slika GROZNIH stvari na forumu? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Honda CBR1000RR je ultimativna trkacka masina i nema tih para za koje bi je zamjenio za nesto, osim ako nije u pitanju noviji model iste!

Ali, o ukusima i zeljama ne bi trebalo raspravljati, kako god da odlucis, srecno bilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Naravno da je u sve u doživljaju. Osjeæaj se ne može definisati nego samo porediti. Trkalice su trkalice a krstarice su krtarice. Sreæom da ima dovoljno igraèkica za sve, pa æemo koristiti stvari u svrhu za koji su napravljene, a to veæ nije stvar ukusa nego potrebe, želje i valjda zadovoljstva. Nego .... moj drugar koji je krvoloèno gladan konjskih snaga i ubrzanja je ovo ljeto kupio novu 10-ku i šta je ispalo, postao je svjesan na šta je sjeo jer mu se motor otimao"i ritao kao ðavo. Kupio je motor za stazu a na stazi su druga pravila nego na putu, a eto sreæe da se u našim uslovima može dohvatiti plafon za 100 konja a kamo li 184,5,6,7,8,9, itd. Motor i vozaè su par koji mora da odgovara jedan drugom: Èini mi se da su ceste treæi dio ove prièe. Hm! :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA
svjesan na šta je sjeo jer mu se motor otimao"i ritao kao ðavo. Kupio je motor za stazu a na stazi su druga pravila nego na putu, a eto sreæe da se u našim uslovima može dohvatiti plafon za 100 konja a kamo li 184,5,6,7,8,9, itd. Motor i vozaè su par koji mora da odgovara jedan drugom: Èini mi se da su ceste treæi dio ove prièe. Hm!

 

Slazem se apsolutno, ali sam ipak za Hondilo........ :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

He he, i tata bi sine! Ja godinama odmièem kauèe da pogledam ima li kakva zalutala parica kad doðe doba registracije, pa sam se tako hiljade puta natjeravao da prepoznam "idealan" motor, ako ne to onda bar visenamjenski. pa ne ide. Ako se ne može imati ; trkalica, kruzer, turer, enduraèa i bar jedan fajter za sprdnju na motorijadama, mora se jadan èovjek uhvatiti kakve vozalice za svaki dan pa šta ima da ima. Evo... od ove ovogodišnje èetiri japanske hiljadake, izaberi tri bolje i neka meni ostane najgora, ja æu se sve nogama u guzicu od sreæe udarati. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Honda CBR1000RR je ultimativna trkacka masina i nema tih para za koje bi je zamjenio za nesto' date=' osim ako nije u pitanju noviji model iste!

Ali, o ukusima i zeljama ne bi trebalo raspravljati, kako god da odlucis, srecno bilo![/quote']

 

Slazem se u potpunosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
He he' date=' i tata bi sine! Ja godinama odmièem kauèe da pogledam ima li kakva zalutala parica kad doðe doba registracije, pa sam se tako hiljade puta natjeravao da prepoznam "idealan" motor, ako ne to onda bar visenamjenski. pa ne ide. Ako se ne može imati ; trkalica, kruzer, turer, enduraèa i bar jedan fajter za sprdnju na motorijadama, mora se jadan èovjek uhvatiti kakve vozalice za svaki dan pa šta ima da ima. Evo... od ove ovogodišnje èetiri japanske hiljadake, izaberi tri bolje i neka meni ostane najgora, ja æu se sve nogama u guzicu od sreæe udarati. :wink:[/quote']

Ma i ja bi se udar'o u guzicu za nowog japanca,i to ne samo nogama..... Shalu na stranu,po meni- motor je extra ruzan,pouzdano znam da benz srche ko domacin i da ne nabrajam,ali ako ti se swidja- wozi ga,brate,dokle god ti se hoce!

Pozdraw!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor
Honda CBR1000RR je ultimativna trkacka masina i nema tih para za koje bi je zamjenio za nesto' date=' osim ako nije u pitanju noviji model iste!

Ali, o ukusima i zeljama ne bi trebalo raspravljati, kako god da odlucis, srecno bilo![/quote']

 

Može li ovo?

http://www.motoblog.it/post/3998/2007-honda-cbr-1000-rr-anteprima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Honda CBR1000RR je ultimativna trkacka masina i nema tih para za koje bi je zamjenio za nesto' date=' osim ako nije u pitanju noviji model iste!

Ali, o ukusima i zeljama ne bi trebalo raspravljati, kako god da odlucis, srecno bilo![/quote']

 

Može li ovo?

http://www.motoblog.it/post/3998/2007-honda-cbr-1000-rr-anteprima

Upravo to! :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08
Honda CBR1000RR je ultimativna trkacka masina i nema tih para za koje bi je zamjenio za nesto' date=' osim ako nije u pitanju noviji model iste!

Ali, o ukusima i zeljama ne bi trebalo raspravljati, kako god da odlucis, srecno bilo![/quote']

 

Može li ovo?

http://www.motoblog.it/post/3998/2007-honda-cbr-1000-rr-anteprima

 

OVO JE FENOMENALNO! :D

 

sry za off. .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja