Jump to content

Moto Zajednica

Viljuska za Fzr 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Okolina BG
  • Motocikl: honda cbr 900 rr

Malo mi nije jasno pa se nadam da neko ima objasnjenje.

Zanima me da li moze da se stavi prednja vila od fzr 95god na stariji model, i ako moze dali moraju i njegove kandze ili pasu rupe i na stariji model,morali tocak da se menja ili bilo sta drugo ,pomagaj te.

POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Da li ti je model isti kao i motor sa koga uzimas stapove, ako jeste moze, samo proveri fi stapova, a ako nije onda:

 

1. proveris fi stapova, ako je isti mozes da napakujes, AKO NECES DA RASTURAS STAPOVE, onda ces morati da nabavis ceo tocak sa diskovima/ili samo diskove(ali prvo proveris da li pasu, tj da li mozes na taj tocak da napakujes diskove), kandze takodje moras da nabavis

 

2. proveris fi stapova, ako je isti mozes da napakujes, AKO HOCES DA RASTURAS STAPOVE, rasturis i sa tvog modela uzmes solje (onaj donji deo koji nosi tocak, kandzu), i sve ostalo napakujes sa tih stapova.

 

NAPOMENA: ovo sto sam ti rekao je radjeno na suzukiju, verovatno je isto sa yamahom, ali prvo proveri, a sto se tice a li pasuju delovi moraces da nadjes na net-u ili pogledaj ko ima istu takvu, jer smo mi ovu gornju konstataciju otkrili na tezi nacin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja