Jump to content

Moto Zajednica

Drustvo za moto skupove?

Recommended Posts

  • Drug član, 1401 postova
  • Lokacija: BGD

Moj kolega i prijatelj Kile sa foruma je svojevremeno napravio temu "Drustvo za voznju?", iz koje je nastala veoma dobra ekipa/grupa ljudi mahom sa foruma koja se preko Viber grupe udruzila, a malo je reci da ih sada ima u grupi preko 140 clanova. 

 

S tim u vezi dosao sam na ideju da se okupimo (ili bar pokusamo) I mi koji volimo moto skupove, pretezno na teritoriji Srbije, dobro pivo, klopu i rock n roll (ukoliko nas jos ima takvih), te da u ovoj temi kacimo najave ko gde i kada ide, zajednicka okupljanja, a Boze zdravlja ako nas bude nekada malo vise, da vozimo I zajedno u grupi na moto skup. 

 

Siguran sam da nas nije mnogo, ali otvaram ovu temu sa zeljom da se u narednim mesecima I godinama napravi ekipa sa foruma i sire koja zeli zajedno da obidje po neki moto skup. 

 

Da li ce to biti jednodnevna ili dvodnevna varijanta, ko sta vozi, kako vozi, sa kim ide. Nije bitno. Cilj je da okupimo ljude koji dele zajednicka interesovanja.

 

 

  • Sviđa mi se 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Sprint princ pa Yamaha virago 500

Rado bih se ovde upisao jer nisam clan kluba a vozlm tj vozio sam motor do sredine leta prosle godine tj do saobracajke tako da sad vozam staku nazalost, a vozio sam polako. Srecno svima. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1401 postova
  • Lokacija: BGD

Prodje dve godine od ove teme...Ruku na srce, nikad nije zazivela...

 

Ajde da pokusam ponovo da je aktiviram, pa da vidimo kako sad ide.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2193 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ne znam kako mi je promakla ova tema...

Prošle i pretprošle godine obišao sam dosta moto skupova. Mogao sam se ovde i "upisati", jbga, nisam video. Ove godine sam dosta smanjio posete, ali se i dalje ide...

Za sada, 99 % ću sigurno ići u Belu Crkvu, Cruisers / Bgd, Pivnice, Vizić...možda stignem i u Užice...

Promenio član Blaza
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1401 postova
  • Lokacija: BGD
Pre sat vremena, Blaza je napisao:

Ne znam kako mi je promakla ova tema...

Prošle i pretprošle godine obišao sam dosta moto skupova. Mogao sam se ovde i "upisati", jbga, nisam video. Ove godine sam dosta smanjio posete, ali se i dalje ide...

Za sada, 99 % ću sigurno ići u Belu Crkvu, Cruisers / Bgd, Pivnice, Vizić...možda stignem i u Užice...

Na vezi smo sto se kaze, neki cemo  sigurno potrefiti zajedno...Nek se prikljuce i druge kolege, nek krenu vec sad da ubedjuju zene da ih puste 😁 

 

Cuo sam da je mnogima problem sator i da ne mogu da spavaju u satoru. Al za jednu noc, mislim da moze svako. Sa dobrim dusekom, satorom koji se brzo postavlja i nekom dobrom vrecom, spavanje postaje nikakav problem. Pogotovo na jednu noc...

 

P.S. moze i dnevna varijanta, ne mora da se glavi...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2193 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kad smo već (ponovo) pokrenuli temu...:)

Zavisi od ekipe, a zavisi i od moto skupa, uglavnom preferiram spavanje. Šator nosim sa sobom, ako nađem blizu skupa smeštaj, to je prioritet. Jednostavno, nema šanse da popijem i da vozim. Ako je dnevna varijanta, izdržaću taj dan na koka koli i kiseloj 😆, u prvom planu mi je vožnja, i druženje.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Ваљево- Valjevo
  • Motocikl: CFMOTO 800MT Explore Edition
Prodje dve godine od ove teme...Ruku na srce, nikad nije zazivela...
 
Ajde da pokusam ponovo da je aktiviram, pa da vidimo kako sad ide.

Поздрав,
идеја добра, циљ јасан.

Мој предлог је да направиш вибер групу, оставиш твој број, ко жели пусти ти поруку и ти га убациш у групу. ’БЈБикерси на мото скупу+разно’.

Ту можемо да качимо предлоге за мото скупове, неке вожње, дружења у природи, Гастро такмичења…
Сигуран сам да има људи који возе без припадања мотоклубу, па можда и клупских који би некад желели да иду уз неког друго јер остану без друштва(масовно читам текстове где су договарали путовања са неким па на крају сами се упуте), нова познанства, приче, нове вожње… тако да први шаљем смс, а ту се можемо додатно представити, писати, па ко воли нек’ изволи.
@Pingvin37
- Број за приступ групи?


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1401 postova
  • Lokacija: BGD

Milose napravi Viber grupu pa cemo ubacivati kolege koji se ovde jave. Ko je zainteresovan.

 

Prioritet skupovi ali i sto kazes razne voznje i druzenja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Ваљево- Valjevo
  • Motocikl: CFMOTO 800MT Explore Edition
Milose napravi Viber grupu pa cemo ubacivati kolege koji se ovde jave. Ko je zainteresovan.
 
Prioritet skupovi ali i sto kazes razne voznje i druzenja. 



Упадајте


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Ваљево- Valjevo
  • Motocikl: CFMOTO 800MT Explore Edition

a8c7a7a2b0d83f80563eecde08b3775c.jpg
Кад дођеш у било који град,
Ако тај град случајно буде Ваљево …

WWW.POEZIJASUSTINE.RS

Кад дођеш у било који градА у било који град се долази врло касноКад дођеш врло касно у било који градАко тај град случајно буде Ваљево



Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1401 postova
  • Lokacija: BGD

Izvolte upadajte ljudi u viber grupu...Vec nas ima preko 20 sa foruma...Nista obavezno, nista pravila, nista da mora. Jos se skupljamo...

 

P.S.

 

Vas broj telefona i drugi podaci su privatni (zasticeni), iako se naravno mnogi od nas vec znaju, ali radi reda...

Promenio član Pingvin37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja