Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup u Zajecaru!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Da li ce neko ice na Skup u Zajecar?Ja cu najverovatnije sa nekolicinom ortaka.Prepoznace te nas po crnim koznim prslucima na kojima pored zlatnog orla stoji LAGANEZE - KRAGUJEVAC!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Bio ja u Zajecaru... :D ... evo malo slikica :

 

najlepsi motor na skupu - FZ1

404.jpg

 

jedan Kymco Exciting napusta skup... da nije to mozda bio Sasha sa foruma ?

CHmNc_hpim0241ge7.th.jpg

 

a evo i mene na Giletovoj Hondi (VF750 Magna)

dLVZ1_hpim0248se4.th.jpg

 

defile u centru Zajecara

XJJHZ_hpim0249ia9.th.jpg

v9ZAK_hpim0253tr4.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Zajeèar

Ko nije dosao moze da mu bude samo zao. YU-grupa je otkazala dolazak, ali nije nista previse umanjila ugodjaj. Vreme je bilo odlicno, kisa nije padala a nije bilo ni hladno.

Bilo je oko 250 prijavljenih motora, plus zajecarci oko 50, plus bar 30-ak neprijavljenih stranaca, i naravno PILS PLUS, sta ces vise.

 

Postavljena je bila i velika bina, ili na stranski stejdz.

 

A da naravno, i striptiz je bio sasvim dobar. Jedan od boljih koje sam video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

bejah i ja u Zajecaru, doduse bez motora smo bili, sa dva automobila jer smo bili u bliziini na godisnjem odmoru a toliko je bilo lepo da smo produzili i taj vikend. Bilo je zaista super, decko je u centru malko palio gume i uspeo da spali malo previse ali to je bio jedini incident, u kampu je bila sjajna atmosfera. Od nasih BJB-ovaca nisam video nikoga jer se ne znamo licno (barem Easy i Cvele koji su se javili da su bili), video sam jedan NSU kako ga vozi decko 20-30 godina sa kacigom na glavi (nisam bas video previse kaciga inace) a mislim da sam video sve Drag-starove kojih je bilo. Bacicu kasnije Mini malo fotkica sa ovog skupa da ih okaci. Supruga i ja smo se videli sa dosta drustva nevezanih za BJB iz Jagodine, Palanke i Bora pa nam je zaista bilo super iako su nasi gosti tokom koncerta imali peh sa upadanjem kola u nekakav kanal te smo zavrsili koncert avanturom izvlacenja, mokri od oga ali sa generalno odlicnim utiscima.

 

 

edit: ah, kapiram po predzadnjoj slici da je Easy "jahao" narandzasti Dragstar, taj je odmah padao u oci i zbog prodaje i zbog atraktivnosti, dakle jednoga sam video ipak na skupu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

@Lancia88 :

 

moj DragStar je crn i jos uvek nije za prodaju :D , ako si bio pre defilea u kampu , bio je parkiran desno od bine uz ogradu...ovaj narandzasti je iz Zajecara...

 

Bas steta sto smo se opet mimoisli (kao i u B.Crkvi) , ali vidimo se sigurno u subotu u Batocini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS
jedan Kymco Exciting napusta skup... da nije to mozda bio Sasha sa foruma?

Upravo tako, morali smo da krenemo malo ranije da bi pre mraka stigli do Borskog jezera. Šteta što se nismo sreli!

Evo i mojih fotki, èini da sam negde uslikao i jedan crni DragStar.

 

Wvml8_pict0113dr1.th.jpg AbKa2_pict0114nd2.th.jpg mOnK2_pict0115jv6.th.jpg 8zoPd_pict0116yf4.th.jpg

MiooT_pict0118hf0.th.jpg twGy6_pict0119iw8.th.jpg 62I4B_pict0120hx9.th.jpg koCvW_pict0122rh2.th.jpg

404.jpg YUIkk_pict0124go8.th.jpg pu2jy_pict0126hf6.th.jpg BYqF0_pict0129gz5.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

tjah, ja sam inace citav odmor proveo na Borskom jezeru kao i uvek ali posle skupa sam putovao u nedelju nazad i to nesrecno odabranim pravcem preko Vrela Mlave tako da nisam isao pored jezera od kada smo se vratili iz Zajecara, negde iza ponoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Evo i mojih fotki' date=' èini da sam negde uslikao i jedan crni DragStar.

 

798q8_pict0116yf4.th.jpg

 

E bas taj :D

 

a evo ga i u centru Zajecara

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Zajeèar

lancia88, trebalo je da se najaviš pa da se vidimo. Ja se nisam nešto mnogo zadržavao u kampu jer sam imao kuæi puno posla. Nisam video ni jedan oldtajmer, ali to je možda što nisam ni gledao previše. Ja sam jedan od retkih koji uvek nose kacigu. Ako je kaciga bila bela a motor plav to sam bio ja. Uostalom nije ni bitno, biæe prilika još.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

jeste Cvele, izgleda smo bas Tebe videli, upravo kratak, cak zacudjujuce kratak solo dolazak i odlazak jednog NSU-a a supruga misli da jeste bio plave boje...sto se javljanja tice, bilo mi je u planu da se najavim dan ranije iz Bora iz nekog od internet kafea ali iz razloga izuzetno ugodnog godisnjeg koji nas nije nikako drzao u mestu, i to je otpalo. U svakom slucaju, bice prilika, mi barem jos jednom ove godine idemo u te krajeve samo znatno krace.

 

Easy, videli smo tog Drag-a, sjajno izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja