Jump to content

Moto Zajednica

Gilera - u potrazi za vilom

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Znate li nekog ko donosi delove od preko sa otpada? Zvao sam sve koji drze Nexus u Srbiji i nikako ne mogu da pronadjem vile za taj motor. 

Poljubio se u Bg sa branikom auta ispred, nista nije puklo od plastika ali su most i vile izgleda malo dobile jer ne stoji tocak bas pravo kad je korman prav. 

Tako sam ga kupio i voleo bih to da zamenim ako neko moze da me uputi gde da potrazim...

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Imao sam sličan problem sa hondom CBR 125, isto je uzeo sa krivim štapovima, nisam uspeo naći vile tad pa sam ih ispravljao u Valjevu, sva sreća meni je trougao ostao prav samo su vile upile, sad moje zakrivljenje je bilo minimalno pa se relativno lako sredilo. 

Prečešljaj forum, mislim da ima tema vezana za ovo, i ko to radi i gde kao i neke cene ko je radio ako ne nadjes rešenje.

Svakako ti preporucujem da nadjes da kupis prave ako uspeš, nisam neki pristalica ispravljanja ali nekad je zahvat minimalan pa mogu da se slozim da nije loša opcija. 

Moj ti je savet da dobro prelistas polovneautomobile, kupujemprodajem, ja sam trenutno u kompletnom projektu sređivanja moje RS 125, većinu stvari sam stvarno našao, i nekih stvari koje niko nije imao pojave se u nekom trenutku, trenutno mi samo fali pinjon kao neresen problem. 

Probao si motoklinika Micko za to ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Probao sam sve u Srbiji, nema niko trenutno, kao sto kazes nepredvidivo je kad moze da iskoci. Malo je ostecenje tako da izgleda da cemo probati ispravljanje ako ne nadjem preko.

Jos nisam rastavio ali kako mislim skuteri imaju samo jedan trougao koji nosi stapove. Videcemo sta ce biti, rastavljanje za koji dan, da uhvatim vremena

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Znate li nekog ko donosi delove po porudzbini sa stranih moto otpada? Svaka informacija mi znaci, moze u inbox ili na moj telefon 0603610456

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Update za Gileru ako ikog uopste zanima, problem je bio samo u mostu posto su vile jako kratke i debele a udarac je bio minimalan. S obzirom na to da taj most nema nikad na otpadu jer se uvek pokrivi, napravio sam na strugu novu osovinu i resio stvar, motor se vozi bez greske, a ide na prodaju jer sam kupio drugi

IMG_20220305_154831.jpg

IMG_20220305_154159.jpg

IMG_20220303_150125.jpg

Promenio član MarkoT
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja