Jump to content

Moto Zajednica

DUCATI SERVIS,GDE ICI

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 1/24/2022 at 9:28 AM, DjoleLO said:

Ja kod Uglje ne bih otisao, pa makar nikad ne uradio servis.

Sto, kolega?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 625 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
24 minutes ago, Nolanka said:

Sto, kolega?

Otisao da porucim plastiku za Tracera. Dosao glavni mehanicar, msm da se zove Darko (ima specificnu frizuru i radio u Yamahi u SRB, pa otisao kod Uglje).

Rekao da plastika ide sa nalepnicom. Stigla bez, pa onda stigla pogresna naknadno. Porucio preko VIN broja (motocikl legalan, kupljen od prvog vlasnika). Kad sam ga pitao sto je pogresna nalepnica, rekao da ne radi u Japanu, pa da sve zna, a i da nije placen kao Japanac. Sva ta zajebancija trajala mesec ipo dana. Pitao ga za opstepoznati problem woblinga na Traceru i jos par stvari u vezi Tracera, a on kaze da prvi put cuje, a znam da je ugradio vise kompleta ogibljenja bas za taj model Yamahe.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4264 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
On 15. 3. 2024. at 1:34, Taraiš je napisao:

Pozdrav druže, imao sam problema sa Dukati Arena (mnogo amaterskih grešaka i nepoštovanje) i Tago moto NS (takodje sipali 1l ulja preko maksimuma), da li poznaješ nekog pouzdanog Dukati servisera iz Srbije?

Један литар уља више у мотору?! Извини ово никада нисам чуо... ајде 300мл па до 500мл то сам виђао али литар више никада 😬

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 3/19/2024 at 7:36 PM, DjoleLO said:

Otisao da porucim plastiku za Tracera. Dosao glavni mehanicar, msm da se zove Darko (ima specificnu frizuru i radio u Yamahi u SRB, pa otisao kod Uglje).

Rekao da plastika ide sa nalepnicom. Stigla bez, pa onda stigla pogresna naknadno. Porucio preko VIN broja (motocikl legalan, kupljen od prvog vlasnika). Kad sam ga pitao sto je pogresna nalepnica, rekao da ne radi u Japanu, pa da sve zna, a i da nije placen kao Japanac. Sva ta zajebancija trajala mesec ipo dana. Pitao ga za opstepoznati problem woblinga na Traceru i jos par stvari u vezi Tracera, a on kaze da prvi put cuje, a znam da je ugradio vise kompleta ogibljenja bas za taj model Yamahe.

Darko je prestao da radi kod Uglje odavno zbog svoje arogancije i slicnih stvari.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja