Jump to content

Moto Zajednica

KTM Adventure 2009 R

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Posto je ovo sranje? ;D

 

Svega 13990 europskih novčanica

 

Skupo jeste, ali sve sto je dobro mora i da kosta. Probajte od Stroma da napravite ovako nesto pa ce da vidite koliko kosta, bice 20 000eur... Svaka stvar na ktm je vrunska : teflon creva, kocione pumpe, vesanje...O rasporedu mase da i ne pricamo.

Primera radi: Rajko je vozio hepening klasu sa ktm 990 Duke, nista nije promenio, isao je motor odlicno, ipak malo slab za zujalice, ali taj je motor kocio u mestu. Sada ima Yamahu R1 i kaze da na pola trke motor vise ne koci, stiska koliko moze, ima isto teflon creva, plocice itd.. KTM je odlican ali zato i skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Posto je ovo sranje? ;D

 

Svega 13990 europskih novčanica

 

Skupo jeste, ali sve sto je dobro mora i da kosta. Probajte od Stroma da napravite ovako nesto pa ce da vidite koliko kosta, bice 20 000eur... Svaka stvar na ktm je vrunska : teflon creva, kocione pumpe, vesanje...O rasporedu mase da i ne pricamo.

Primera radi: Rajko je vozio hepening klasu sa ktm 990 Duke, nista nije promenio, isao je motor odlicno, ipak malo slab za zujalice, ali taj je motor kocio u mestu. Sada ima Yamahu R1 i kaze da na pola trke motor vise ne koci, stiska koliko moze, ima isto teflon creva, plocice itd.. KTM je odlican ali zato i skup.

 

 

Komirani, reci mi sledece, posto znam da odavno mjerskas 990Adv, sta je sa kvalitetom?

Svojevremeno si mi rekao da nisi nasao na polovan koji je presao 50.000km. Sad sam citao u MotoReviji test izdrzljivosti na 50.000km, radili Madjari. Dva relija kroz afriku, gomila evrope i sl. Maltene jedva da je bilo tragova trosenja masine, ali je bilo par nekih sitnijih kvarova koje su otklonili. Lanac promijenjen na 31.000 itd.

Malo su experimentisali sa mapama paljenja, i sl.

 

Sto kazes?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Svaki model kada izadje nov moze imati u prvom periodu par nekih "djecijih bolesti" i to se uglavnom odnosi na stvari koje KTM ne proizvodi vec samo ugradjuje (ko moja instrument tabla npr.). Inace nemate problem sto se tice kvaliteta kada je KTM u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Z900

i to se uglavnom odnosi na stvari koje KTM ne proizvodi vec samo ugradjuje (ko moja instrument tabla npr.)

 

Kakav problem sa instrument tablom  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

i to se uglavnom odnosi na stvari koje KTM ne proizvodi vec samo ugradjuje (ko moja instrument tabla npr.)

 

Kakav problem sa instrument tablom  ???

 

Posandrcao mi obrtomjer i displej gubi osvjetljenost. Bas tu je slucaj sa ovim sto sam pomenuo gore. Dakle, KTM ne proizvodi te table vec ih kupuje i ugradjuje od jednog spanskog proizvodjaca i ti spanci su im poslali jednu cijelu seriju tih primjeraka sa tom greskom. To je zakacilo i neke serije Duke III, SuperDuke i SM950/990... naravno, KTM vam to zamijeni jer imate garanciju jel. Ali to je normalno, takve stvari se desavaju svima u industriji motornih vozila. Sjetite se Yamahe i TPS senzora, Honde CBR1000RR iz 2004 i njene instrument table i gomile slicnih primjera...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

i to se uglavnom odnosi na stvari koje KTM ne proizvodi vec samo ugradjuje (ko moja instrument tabla npr.)

 

Kakav problem sa instrument tablom  ???

 

Posandrcao mi obrtomjer i displej gubi osvjetljenost. Bas tu je slucaj sa ovim sto sam pomenuo gore. Dakle, KTM ne proizvodi te table vec ih kupuje i ugradjuje od jednog spanskog proizvodjaca i ti spanci su im poslali jednu cijelu seriju tih primjeraka sa tom greskom. To je zakacilo i neke serije Duke III, SuperDuke i SM950/990... naravno, KTM vam to zamijeni jer imate garanciju jel. Ali to je normalno, takve stvari se desavaju svima u industriji motornih vozila. Sjetite se Yamahe i TPS senzora, Honde CBR1000RR iz 2004 i njene instrument table i gomile slicnih primjera...

 

 

Lazo, ja kad kupim KTM nisam kupio KTM i Spansku instrumentablu, nego sam kupio KTM :)

Kapiras sto hocu da kazem!

Mislim da bi me uzasno nerviralo da kupim novi motor i onda imam gomilu nekakvih problema koji neki veliki problem, ali mogu biti kad imas uvoznike i servisere kakve imas kod nas.

Znas i sam, da ti nista ne pricam ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

stvarno imamo ekipu servisera kakve svijet nema nidje... svakog (ne)radnog dana ih mos` nac od 11-13h kako se zagrijavaju za rabotu u kafanu xxxxxxx i tada ih ne uznemiravajte!  :D  :-X

nista sem da cekamo da se neko prvi usudi da uzme ovo cudo pa da ga uzivo vidimo, mogu vam rec da jedva cekam. mada ni "stari" adventure mi nije za bacit, definitivno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

stvarno imamo ekipu servisera kakve svijet nema nidje... svakog (ne)radnog dana ih mos` nac od 11-13h kako se zagrijavaju za rabotu u kafanu xxxxxxx i tada ih ne uznemiravajte!  :D  :-X

nista sem da cekamo da se neko prvi usudi da uzme ovo cudo pa da ga uzivo vidimo, mogu vam rec da jedva cekam. mada ni "stari" adventure mi nije za bacit, definitivno

 

I serviseru je crkao displej na njegovom koji više i nije njegov jer ga je prodao. poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Bas me zivo zanima sto neko rece ko ce prvi da ga kupi,ja smem da se kladim u klopu da nece niko jos dugo a znam i zasto al necu da vam kazem to ''zadovoljstvo'' otkrivam prvom kupcu a vi slobodno nastavite da si pustate filmove to je bar besplatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS ADV , Yamaha T MAX

kupio  ga  komandant  Ćure !!!!(stari ipak) ali to ne smeta da ga za vikend malo testiramo ako prestane sneg najavljen  u Subotu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

Malopre sam ishao po cigare gore do francuske.

U ovratku Djure djakovicca na onoj pumpi gde su svi ccuretovi motori bili parkirani videh i Adventure-a.

Pomislio sam da je njegov al ne stigoh da zagledam.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

ne znam meni ako da bog stize s posle nove i za pocetak ce mi biti sasvim dovoljan, pa kasnije kad porastem ovo cudo moze doci u obzir , fantazija je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS ADV , Yamaha T MAX

odlična  sprava  za  dostizanje  najudaljenijih  tačaka  sa  najboljom  JAGNJETINOM  u  Srbiji  a  i  šire  :D , mada  nismo  gadljivi  ni  na  rečnu  ribu  i morske  plodove ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

kupio  ga   komandant   Ćure !!!!(stari ipak) ali to ne smeta da ga za vikend malo testiramo ako prestane sneg najavljen  u Subotu :)

Sta je uradio sa SM-om, je li prodao ili zadrzao? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS ADV , Yamaha T MAX

Sta je uradio sa SM-om, je li prodao ili zadrzao? :)

Jel to onaj sa olucima pozadi ?;D Šalim se naravo,nisam stigao da ga pitam za sve pojedinosti , mnogo je brz  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

kolko ovo zelim, prije neki dan u salonu vidjoh vec prodat ktm 990 super moto t , e pljunite me ako sad ista vise zelim , a lazice?!?!?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja