Jump to content

Moto Zajednica

Jos jedan poginuli sinoc...

Recommended Posts

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Danas kad sam bio u bgu cuo sam od majstora da je sinoc poginuo neki lik,i da je imao smrskanu glavu..ne znam ni ko je on,ni o kojem se motoru radi,ali znam da je na mestu mrtav..

 

Takodje..covek trebao ortaku samo da prebaci Hayabusu do garaze jer je ovaj bio u inostranstvu,i neki "obazrivi" vozac ga je osinuo sa strane..Video sam motor,bogami poprilicno je polupan,vozacu nista,ali ima stete za 500-1000 eura,kako je rekao ovaj majstor..

 

I sve se desilo bas kada sam se ja vracao iz Solo-a..

 

DOKLE???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Ja sam cuo za neku zestoku nesrecu sinoc' date=' ali sam i cuo da je taj neki ostao ziv...[/quote']

Dase ispravim, proverio sam, ipak je covek poginuo....

Andjeli snjim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

stvarno mi je zao, zao svaki put kada chujem ili prochitam salichno.

a dokle?

mislim da je pitanje bezveze. sve dotle dok se vozachi motora ne obuzdaju malo na gasu, a vozachi chetiri tochka.....sve dok se ne dovede kultura u saobracaju na neki normalan nivo.

kaznama? ...mozda. mislim da tu flajeri i tako to ne pomaze mnogo jer ce 90% ljudi papir pogledati zguzzvati i baciti, a u glavi nece ostati nishta.

dodushe mozda ti 10% neshto pomogne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

koliko videh u novinama da je taj lik isao 140km/h(ne znam kako su izmerili) i da je prosao u Kneza Milosa kroz CRVENO a da je covek sa pasatom jos radio polukruzno....malo je lose bilo napisano ali u svakom slucaju covek pogibe...motor Kawasaki....lik imao kacigu ali dzaba,polomio vrat...desilo se oko 1 nocu,puste ulice pa se momak malo zaneo po gasu...ljudi ne shvataju da nocu moras da stanes(tj dobro usporis) na svakoj raskrsnici bez obzira da li je zeleno .. svi su u to doba opusteni jer 'nema nikog' i prolaze najnormalnije na crveno...uz to dodas i malo alkohola i droge jer se vracaju sa zurke i eto sranja...nista ti ne vredi sto si bio u pravu kad najebes..nocu nemas nikad prednost na raskrsnice jer u to doba ne vladaju pravila saobracaja...pamet u glavu i koci nocu na svakoj rasrnici...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Bgd

Kada dodje do takvog sudara brzinometar se zaglavi na brzini ni kojoj se je i desio udar, ali uvek i moras da dodas jos koji kilometarsat jer je sigurno bilo i kocenja... neka mu je laka zemlja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 2003 , Yamaha Virago 535

Ja sam citao u novinama da je poginuo Marko T. (23) na kawasaki-u , prilikom udara u Pasata CG tablica.

 

R.I.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

da, u svakom sluchaju vredi svaki %, ALI, postoji li (ovde kod nas) iko ko bi opreznije vozio posle slichno prochitanog texta? (flajera).

ako postoji 1% takvih to je odlichno, a 10% bi bilo extra.

a i neko ko obrati paznju na tako shta, taj obraca paznju i u saobracaju jer ima neshto mozga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

malo je off, ali da vam pojasnim par stvari sto se tice centra grada i uvidjaja u saobracaju i ostalo...

Svaki metar ulice i trotoara pokrivien je video nadzorom komandnog centra gradskog MUP-a u 29. Novembra. Sta god da se desi, samo se vrati snimak i odmah se vidi sta je, ko je, kako je, zasto je.............

Ja gledo svojim ocima i nisam verovao da kamera kod savezne skupstine moze da zumira lice u parku prekoputa...

A cela Kneza Milosa i Sarajevska, kao i okolne ulice imaju postavljen poseban nadzor sluzbe bezbednosti americke ambasade, tako da kad negde stanes da pisas u tom kraju, sigurno ces biti zvezda veceri malih ekrana DB-a

Ovu sliku centra mup-a mozda ne bi smeo javno da publikujem, ali nema veze nista se ne vidi....

03082006033714Mup-4.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
A cela Kneza Milosa i Sarajevska' date=' kao i okolne ulice imaju postavljen poseban nadzor sluzbe bezbednosti americke ambasade, tako da kad negde stanes da pisas u tom kraju, sigurno ces biti zvezda veceri malih ekrana DB-a

[/quote']

 

:lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

....kako se ne vidi eno mene>>???

 

Salim se. Sto se tice zumiranja, na Trgu nikole Pasica, na jednoj od zgrada kod "malog parkica" (ne znam kako se zove al sam tu prohodao) u zgradi muzeja, do Borbe i Komercijalne banke na krovu stoji kamera, koju svaki posetilac web sajta moze da pomera, prati sta se desava, zumira i gleda ljude po stanovima.

 

Ja sam zaboravio naziv sajta ali ko se seca nek postavi link ili ga nadjite preko googla. Nista nije tajno, cak je vrlo simpaticno, i linkovano je sa drugih sajtova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Na sajtu postoje tri kamere preko kojih možete pogledati Beograd. U pitanju su sledeæe lokacije:

 

Trg Nikole Pašiæa (http://195.250.98.53:8010/3/control.html)

Trg Republike (http://195.250.98.53:8010/1/control.html)

Beograd - treæa lokacija (http://195.250.98.53:8010/2/control.html)

 

Postavljena je jedna kamera i u Srpskoj akademija nauka i umetnosti (http://195.250.98.53:8010/4/control.html).

 

Sve kamere imaju moguænost zumiranja, okretanja na levu ili na desnu stranu, a slika je više nego dobra.

 

Za gledanje Beograda preko interneta, morate imati instaliraju Javu (http://www.java.com/en/download/windows_xpi.jsp).

Napomena: Za gledanje Beograda uživo potrebno je imati tehnologiju bolju od obiènog modema(dakle, bežièni, kablovski ili ADSL internet).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675
.

A cela Kneza Milosa i Sarajevska' date=' kao i okolne ulice imaju postavljen poseban nadzor sluzbe bezbednosti americke ambasade, tako da kad negde stanes da pisas u tom kraju, sigurno ces biti zvezda veceri malih ekrana DB-a

[/quote']

Nemoj da mi pisate oko ambasade, ljubi vas Dejo! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja